Atsitiktinumai?

Kartais atrodo, kad gyvename atsitiktinumų kupiną gyvenimą. Kuriame vyksta daug nesisijusių dalykų, tačiau jeigu stebėtume įdėmiau, rastume nemažai sąsajų ir netikėtų pasikartojimų.

 

Ar kada nors pagalvojote, kad yra kažkas aukščiau, kas gali su jumis komunikuoti šioje realybėje per įvairius ženklus, sinchronizacijas ir parodyti jums kryptį, kuria jums palanku keliauti?

 

Ar kada pagalvojote, kad nuolat esate globojami ir vedami kažkokių nepaaiškinamų aukštesnių jėgų, kuriuos su jumis komunikuoja labai įvairiais būdais?

 

Ar mokate jausti visatos ženklus? Ar pastebite juos savo gyvenime? O dar svarbesnis klausimas, ar leidžiate sau jais pasitikėti ir sekti?

 

Štai ši nuotrauka gavosi per visišką atsitiktinumą. Užėjus į kavinę tiesog užkasti per fotosesijos pertrauką, staiga pamatėme vietą, kuri spalviškai idealiai tinka prie mano aprangos, o kavinėje esančioje knygų lentynoje guli knyga, kuri idealiai tinka prie mano naujos tatuiruotės. Aš tokioje visatos tėkmėje gyvenu nuolat. Kur viskas vyksta tarsi surežisuota dieviškos jėgos. Tačiau tik tuomet kai esu susilygiavime su savimi, visiškame pasitikėjime ir aiškiai darau tik tai, ką jaučia mano intuiciją.

 

Per daug metų sąmoningumo praktikų aš išmokau jos klausyti. Išmokau aiškiai jausti kur mane veda mano širdis ir naudotis ja kaip kompasu šioje realybėje. Šiuo metu dar aiškiau jaučiu jos vedimą, tokį ryškų ir aiškų, kokio ankščiau niekada nejutau.

 

Kai iš tikrųjų girdime save, jaučiame savo širdį, tuomet ir visata gali su mumis bendrauti. Kai pametame ryšį su savimi, tuomet ir gyvenime sumaištyje ir pametame sielos kelią, pradedame viskame vadovautis tik protu, daryti logiškus sprendimus, o tai yra pagrindinė klaida. Nes protas jūsų nenuves nei į laisvę, nei į gausą ir klestėjimą, nei į meilę. Jis gali jus nuvesti tik į įsivaizduojamą saugumą, kuriame toli gražu neturėsite to apie ką ištikrųjų svajojote, nes protas to pasiekti negali. Jis turi ribas. Todėl jeigu norite patyrimo be ribų, visiškoje pilnatvėje teks pasitikėti tik širdimi ir jos vedimu. Ir netgi tuomet, kai ji sako pasitikėti, kad viskas bus gerai, net tada kai protui, tai atrodo absurdiška ir jis jau seniai viską apskaičiavo, kad tai neįmanoma.

 

Protu nepasieksite laimės. Logika nepasieksite meilės. Iš išskaičiavimo nesukursite tikrosios gausos ir klestėjimo. Kiek kartų jau bandėte ir nepavyko? Tai gal metas pabandyti kitaip?

 

Rytoj kviečiu į NEMOKAMĄ paskaitą apie visatos ženklus ir kaip juos suvokti. Kaip patirti tokį gyvenimą, kuriame būtumėte nuolatinėje sinchronizacijoje. Jau rytoj 20:00val. uždaroje Facebook grupėje.

Visą informaciją rasite čia: https://fb.me/e/1OhJiJ00W

 

Iki susitikimo!

Ieva Launagė 💚

Nuotrauka: Jurgita Bieliūnienė

Pirkinių krepšelis