Internetinė programa LAISVĖS DVASIA III Dalis – ELNIAI IR LAUMŽIRGIAI

Tavo siela kviečia tave pažinti kas yra jos gelmėse, kai leidi sau visiškai išsilaisvinti iš kitų žmonių vertinimo, nuomonių ir leidi sau laisvai reikšti save šiame pasaulyje. Kai leidi sielai vesti tave sekant savo aukščiausiu įkvėpimu. Joje ir tik joje yra visiškas žinojimas kur ir kaip tau keliauti, kad galėtum gyventi realybės variante, kuriame pilnai realizuotum save ir gyventum visiškoje pilnatvėje. Kada paskutinį kartą leidai sau užsiimti kūryba ar tiesiog širdžiai malonia veikla, nes tave tai traukia?  Kada paskutinį kartą leidai sau tiesiog žaisti gyvenimą, be susireikšminimo ir svarbos tiesiog mėgautis akimirka ir atsiverti netikėtumui? 

❖ Susijungimas su elniais ir laumžirgiais yra trečioji programos „LAISVĖS DVASIA“ dalis. Prie jos gali jungtis tik praėję pirmąją ir antrąją programos dalį su plėšriaisiais paukščiais ir vilkais.

Elnias mus veda patirti ryto žvaigdžių šnaresį savo veikloje. Kad ir ką veikiame, ar gali tai mums atnešti visišką pasitenkinimą ir džiaugsmą? Net jeigu užsiimame namų buitimi ar gali tai virsti gyvenimo švente? O galbūt visas tas rimtas darbas, kuriuo užsiimi, tavo sielai jau seniai neįdomus ir ji norėtų užsiimti kažkuo smagiau, netgi jeigu tai būtų darželio auklėtojos pareigos?

Ar gyvename dėl savęs, dėl savo pilnatvės ar esame save pardavę išlikimo trūkumui ir nuolat stengiamės, kad mums nieko netrūktų, taip alindami save nemėgstamoje veikloje ir švaistydami brangią gyvenimo dovaną? 

Nuo pat mažens mus mokino, kad svarbiasia išlikimas, apsirūpinimas, pinigai, darbas. Tačiau ar tikrai? Gal žymiai svarbiau yra tiesiog būti laimingais? O kas jeigu kai sekame laime ir pilnatve, gausa yra tiesiog pasekmė, kuri ateina savaime? Kas jeigu niekada nevėlu keisti savo veiklos kryptį, net jeigu dabar visiškai neįsivaizduoji kaip tai atrodytų? Tačiau tai ne vien apie veiklą, tai apie bendrą patyrimą, kuris keisis negrįžtamai, kai pradėsi gyventi išvien su savo sielos vedimu. Tuomet laumžirgio energija tau padės atsiverti pokyčiui savo viduje, kai visos tavo gyvenimo sritys keisis kosminiu greičiu, nes tu tiesiog daugiau nebegalėsi gyventi apgaulėje ir mele sau. Nuo šiol, kitaip nebemokėsi, tik sekti savo sielą. Taigi ar esi pasiruošęs/usi šiam nuotykiui? Ar sakai TAIP visiems netikėtumams, kurie ateis į tavo gyvenimą su šiuo kursu? 

Kviečiu jus į be galo išskirtinės ir unikalios, mano autorinės programos 3-ąją dalį.  Vyks net 7 Online gyvi susitikimai! Tie, kas jungsis nuo pradžių ir dalyvaus nuosekliai, gaus didžiausią efektą savo gyvenimui.

Šioje dalyje keliausime į ryšį su sielos įkvėpimu ir atsiversime pokyčiams

 

  • Kaip pajusti savo tikrąjį sielos pašaukimą?

  • Kaip atsiverti pokyčiams gyvenime?

  • Kaip atrasti daugiau pasitenkinimo ir džiaugsmo savo gyvenime?

  • Kaip gyventi dėl savęs ir savo pilnatvės?

  • Kaip išmokti gyventi sekant savo aukščiausią įkvėpimą?

  • Kaip pajausti savivertę ir veikti iš malonumo?

❂ Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Programoje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama programą energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą ateinate su švara.

Ši programa truks vieną mėnesį, tačiau jūs kiekvienas asmeniškai nuspręsite, kiek su ja užtruksite

Programos įrašus ir meditacijas galėsite kartoti tiek kartų, kiek norėsite. Paskaitas ir meditacijas galėsite pasižiūrėti bet kada, jums patogiu metu.

Iš viso jūsų laukia net 7 gyvų on-line susitikimų su manimi ir 4 specialios meditacijos.

Paskaitos vyksta kiekvieną sekmadienio ir trečiadienio vakarą, klausant įrašus jūs galite pasirinkti kitas dienas, tačiau rekomenduoju išlaikyti tempą 2 paskaitos į savaitę.

Investicija į save ir prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos – tik 111 EUR! 

*** Prisijungti prie III dalies galėsite tik praėję I ir II dalis. ***

Programą vesiu aš, Ninah Sol

Su žmonėmis dirbu jau apie 8 metus. Turiu labai daug patirties vedant žmones per dvasinę, savęs pažinimo kelionę. Esu pravedusi virš 1000 asmeninių sesijų, daugybę internetinių kursų, kuriuose yra sudalyvavę tūkstančiai žmonių. Daugelis iš jų dabar patys yra tapę vedliais ir sėkmingai padeda kitiems žmonėms pažinti save.

Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

Prisijungus į trečiąją programos dalį TU:

Atsiversi dar didesniam pokyčiui savo gyvenime
Stiprinsi gebėjimą interpretuoti visatos ženklus ir įvairias sinchronizacijas
Išmoksi drąsiai sekti sielos didžiausiu įkvėpimu
Atsiversi savo tikrosios sielos veiklos pažinimui

Programų dalyvių atsiliepimai:

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Junkis jau dabar ir stebėk, kaip vien prisijungimas prie šios programos jau dabar keičia tavo gyvenimą! Pakviesk sau artimus žmones dalyvauti kartu. 

Jeigu pokyčio nepastebėsi, grąžinsiu tau tavo investiciją.* 

Nėra ko prarasti! ♥

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis  išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Internetinė programa Laisvės Dvasia I – II – III – IV dalys

555,00 

Programa LAISVĖS DVASIA skirta padėti jums išlaisvinti save. I-oje dalyje yra susijungimas su paukščių sąmone – oro elementą, kur gilinsime, kaip pasitelkus savo mąstymą – keisti savo realybę. II-oje dalyje vyksta susijungimas su vilkais. Gilinsimės į savo santykį su aplinka ir kaip harmonizuoti santykius ir tvarkytis su išorės energijomis. Tai prabudimo kelionė link tikrojo aš. III-oje dalyje dar labiau atsiversime savo laisvei, kad veikla, kuria užsiėmi, neštų džiaugsmą, o gal kaip tik atrasi savo širdies veiklą. IV-oji dalis bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių. Joje susijungus su tigru ir auksiniais drugeliais pilnai pasiruošime išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Jūsų laukia:
* 29 paskaitų įrašų su Ninah Sol
* 16 specialių meditacijų
* Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Nori mokėti dalimis? Dėl šio atsiskaitymo susisiek su mumis soul.pearl.official@gmail.com ir mes padėsime Tau.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com

° Programai klausytis būtina turėti Facebook paskyrą. Priėjimas prie programos veikia tol, kol Facebook veikia. Jeigu vyksta nesklandumai su Facebook’u – mes neatsakome už priėjimą prie programos turinio.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis