Internetinė programa LAISVĖS DVASIA IV dalis – TIGRAS IR AUKSINIAI DRUGELIAI

Liko paskutinis etapas!

IV dalis prasideda gegužės 7 d.

❖ Susijungimas su tigru ir auksiniais drugeliais yra ketvirtoji programos „LAISVĖS DVASIA“ dalis. Prie jos gali jungtis tik praėję pirmąją, antrąją ir trečiąją programos dalis su plėšriaisias paukščiais, vilkais ir elniais bei laumžirgiais. 

Susilygiavimas su realybe, kurioje esate pilnai realizavę save ir gyvenate besąlyginėje gausoje!

Kaip darant tai, kas labiausiai įkvepia gyventi visiškoje gausoje?

Kaip atsiverti suvokimui, kad aš esu vertas gausos ir klestėjimo, kai keliauju vedamas savo širdies giliausių troškimų?

Kaip išnaudoti savo genialų protą tobulom dieviškom strategijom, kurios užtikrintų nuolatinį klestėjimą?

Kokiais energetiniais įrankiais galima naudotis, kad gauti vedimą iš „aukštesniojo aš“ įgyvendinant savo veiklos planus?

Kaip gyventi pačioje geriausioje savo versijoje?

Tam į pagalba mums ateina be galo galingi toteminiai gyvūnai - tigras ir auksniai drugeliai

Tigras padės mums susijungti su vidine galia esančia mumyse. Ji padės mums įgalinti save visiškame pasitikėjime savimi.
Auksiniai drugeliai padės pereiti stiprų transformacinį periodą transformuojant esminius įsitikinimus apie gausą. Kiekvienas individualiai praleis jame reikiamą laiką auksinio drugelio kokone, tol, kol SIELA bus pilnai pasiruošusi išskleisti sparnus naujos realybės patyrime.

Prisijungus į ketvirtąją programos dalį TU:

❁ Susijungsi su savo vidine galia;
❁ Įgalinsi pasitikėjimą savimi; 
❁ Pereisi stiprų transfomacinį periodą, transformuojant esminius įsitikinimus apie gausą;
❁ Pilnai pasiruoši išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Ši, PASKUTINĖ DALIS bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių.

Kviečiu tęsti kelionę kartu su manimi tik pilnai pasitikėjimui atsivėrusius “Laisvės dvasia” programos dalyvius. Tuos, kurie vis dar abejojime ir tikrinime, šią dalį kviečiu praleisti. 

Ši programos dalis truks vieną mėnesį, tačiau jūs kiekvienas asmeniškai nuspręsite, kiek su ja užtruksite

IV dalies įrašus ir meditacijas galėsite kartoti tiek kartų, kiek norėsite. Paskaitas ir meditacijas galėsite pasižiūrėti bet kada, jums patogiu metu.

Iš viso jūsų laukia net 7 gyvų on-line susitikimų su manimi ir 4 specialios meditacijos.

Paskaitos vyksta kiekvieną sekmadienio ir trečiadienio vakarą, klausant įrašus jūs galite pasirinkti kitas dienas, tačiau rekomenduoju išlaikyti tempą 2 paskaitos į savaitę.

Investicija į save ir prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos – tik 222 EUR! 

Yra išsimokėjimo galimybė!

*** Prie IV dalies prisijungti galėsi tik praėjus visas III dalis bei turint aiškų suvokimą ko tikiesi iš IV dalies. ***

Programą vesiu aš, Ninah Sol

Su žmonėmis dirbu jau apie 8 metus. Turiu labai daug patirties vedant žmones per dvasinę, savęs pažinimo kelionę. Esu pravedusi virš 1000 asmeninių sesijų, daugybę internetinių kursų, kuriuose yra sudalyvavę tūkstančiai žmonių. Daugelis iš jų dabar patys yra tapę vedliais ir sėkmingai padeda kitiems žmonėms pažinti save.

Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

Programos dalyvių atsiliepimai:

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Junkis jau dabar ir stebėk, kaip vien prisijungimas prie šios programos jau dabar keičia tavo gyvenimą! Pakviesk sau artimus žmones dalyvauti kartu. 

Jeigu pokyčio nepastebėsi, grąžinsiu tau tavo investiciją.* 

Nėra ko prarasti! ♥

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis  išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Prie IV dalies prisijungti galėsi tik praėjus visas III dalis bei turint aiškų suvokimą ko tikiesi iš IV dalies.

Internetinė programa Laisvės Dvasia I – II – III – IV dalys

555,00 

Programa LAISVĖS DVASIA skirta padėti jums išlaisvinti save. I-oje dalyje yra susijungimas su paukščių sąmone – oro elementą, kur gilinsime, kaip pasitelkus savo mąstymą – keisti savo realybę. II-oje dalyje vyksta susijungimas su vilkais. Gilinsimės į savo santykį su aplinka ir kaip harmonizuoti santykius ir tvarkytis su išorės energijomis. Tai prabudimo kelionė link tikrojo aš. III-oje dalyje dar labiau atsiversime savo laisvei, kad veikla, kuria užsiėmi, neštų džiaugsmą, o gal kaip tik atrasi savo širdies veiklą. IV-oji dalis bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių. Joje susijungus su tigru ir auksiniais drugeliais pilnai pasiruošime išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Jūsų laukia:
* 29 gyvų on-line susitikimų su Ieva Launage ĮRAŠAI
* 16 specialių meditacijų
* Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Nori mokėti dalimis? Dėl šio atsiskaitymo susisiek su mumis info@ievalaunage.com ir mes padėsime Tau.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į info@ievalaunage.com

° Programai klausytis būtina turėti Facebook paskyrą. Priėjimas prie programos veikia tol, kol Facebook veikia. Jeigu vyksta nesklandumai su Facebook’u – mes neatsakome už priėjimą prie programos turinio.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis