Ⓒ Jurgita Bieliūnienė

Internetinės programos LAISVĖS DVASIA įrašai

Daugelis mūsų įsivaizduoja kad suvokia laisvę, tačiau dažniausiai tai būna tik tam tikri proto konceptai, kurie kaip tik sukuria apribojimą tikrąjai laisvės esmei. Daugelis iš mūsų nesame pažinę ir patyrę tikrosios laisvės. Dauguma visą gyvenimą gyveno savo susikurtame minčių kalėjime, iš kurio išėjimo, galbūt, net niekada neieškojo. O, galbūt, jau pradėjo ieškoti, tačiau kelias pasidarė painus, klaidinantis ir komplikuotas.

Šiuo metu Žemėje vyksta labai stiprus virsmas. Senoji ego sąmonė skaičiuoja paskutinius egzistavimo metus – šiuo metu vyksta staigūs ir drąstiški pokyčiai. Taip, kaip gyvenome anksčiau, gyventi nebegalime ir tai nėra apie išorinį pokytį – tai yra apie vidinį pokytį savyje. Kuo daugiau nubudusių sielų, tuo greičiau įvyks kolektyvinė transformacija.

Kviečiu jus į be galo išskirtinės ir unikalios, mano autorinės programos, 1-ąją dalį. Ruošiamos net 4 unikalios programos dalys! Tie, kas jungsis nuo pradžių ir dalyvaus nuosekliai, gaus didžiausią efektą savo gyvenimui.

Pirmoje dalyje labai subtiliai keliausime į ryšį su savimi

Į gebėjimą būti visiškoje laisvėje savyje, savo viduje, mintyse ir jausmuose. Mums padės paukščiai ir jų dvasia.

Kiekvieną iš jūsų šioje kelionėje lydės jūsų toteminis paukštis.

Specialių hipnotinių meditacijų metu aš įvesiu jus į labai subtilias ir gilias būsenas, kurių metu jūs galėsite bendrauti su savo toteminiu paukščiu ir gauti iš jo informaciją ir vedimą.

Viso šio kurso metu bendrausime su paukščiais ir mokysimės iš jų apie Laisvės Dvasią. Jie yra tikrieji šio kurso vedliai, o aš padėsiu su jais susijungti ir puoselėti šią sąjungą ateityje.

Visa programa skirta padėti jums grįžti į tikrą ryšį su gamta ir išmokti naudoti šį ryšį savęs gydymui ir pažinimui.

Tai nėra greitam vartojimui skirta programa. Kai kuriems iš jūsų teks šią programą kartoti kelis kartus iki kol galėsite pereiti į antrąją dalį. Todėl prašau jau dabar pasiruošti būti kantriems su savimi.

Juk daugybę metų jūsų suvokimas apie pasaulį buvo formuojamas iš visai kito kampo, todėl ši programa prašys jūsų kantrybės, pakankamai laiko integracijai ir persiorientavimui.

Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Nenoriu programoje turėti žmonių, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama programą energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą ateinate su švara.

  Ⓒ Jurgita Bieliūnienė

Ši programa truks vieną mėnesį, tačiau jūs kiekvienas asmeniškai nuspręsite, kiek su ja užtruksite

Programos įrašus ir meditacijas galėsite kartoti tiek kartų, kiek norėsite. Paskaitas ir meditacijas galėsite pasižiūrėti bet kada, jums patogiu metu.

Iš viso jūsų laukia net 8 gyvų on-line susitikimų įrašai su manimi ir 4 specialios meditacijos.

Paskaitos vyksta kiekvieną sekmadienio ir trečiadienio vakarą, klausant įrašus jus galite pasirinkti kitas dienas, tačiau rekomenduoju išlaikyti tempą 2 paskaitos į savaitę.

Investicija į save ir prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos – tik 88 EUR!

Štai ką kalba net trys kurso dalyvės apie dalyvavimą kurse!

Programą vesiu aš, Ninah Sol

Su žmonėmis dirbu jau apie 8 metus. Turiu labai daug patirties vedant žmones per dvasinę, savęs pažinimo kelionę. Esu pravedusi virš 1000 asmeninių sesijų, daugybę internetinių kursų, kuriuose yra sudalyvavę tūkstančiai žmonių. Daugelis iš jų dabar patys yra tapę vedliais ir sėkmingai padeda kitiems žmonėms pažinti save.

Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

  Ⓒ Jurgita Bieliūnienė 

Prisijungus į pirmąją programos dalį TU:

❁ Patirsi tikrąjį vidinės laisvės skonį

❁ Pilnai transformuosi ryšį su savimi

❁ Atsiversi platesnei savęs ir savo galios perspektyvai

❁ Viskas, ko kada nors troškai, taps lengvai apčiuopiama

❁ Tapsi žvalesnis/-ė, energingesnis/-ė ir puikiai jaučiantis/-i savo kūną, jo poreikius

❁ Išlaisvinsi viduje glūdintį stiprų norą gyventi taip, kaip nori TU

❁ Pajusi, kaip skiriasi realybė, kuomet viduje įsivyrauja ramybė

Programų dalyvių atsiliepimai:

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Junkis jau dabar ir stebėk, kaip vien prisijungimas prie šios programos jau dabar keičia tavo gyvenimą! Pakviesk sau artimus žmones dalyvauti kartu. 

Jeigu pokyčio nepastebėsi, grąžinsiu tau tavo investiciją.* 

Nėra ko prarasti! ♥

Perkant dviejų dalių rinkinį - NUOLAIDA!

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis  išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Internetinė programa Laisvės Dvasia I – II – III – IV dalys

555,00 

Programa LAISVĖS DVASIA skirta padėti jums išlaisvinti save. I-oje dalyje yra susijungimas su paukščių sąmone – oro elementą, kur gilinsime, kaip pasitelkus savo mąstymą – keisti savo realybę. II-oje dalyje vyksta susijungimas su vilkais. Gilinsimės į savo santykį su aplinka ir kaip harmonizuoti santykius ir tvarkytis su išorės energijomis. Tai prabudimo kelionė link tikrojo aš. III-oje dalyje dar labiau atsiversime savo laisvei, kad veikla, kuria užsiėmi, neštų džiaugsmą, o gal kaip tik atrasi savo širdies veiklą. IV-oji dalis bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių. Joje susijungus su tigru ir auksiniais drugeliais pilnai pasiruošime išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Jūsų laukia:
* 29 paskaitų įrašų su Ninah Sol
* 16 specialių meditacijų
* Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Nori mokėti dalimis? Dėl šio atsiskaitymo susisiek su mumis soul.pearl.official@gmail.com ir mes padėsime Tau.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com

° Programai klausytis būtina turėti Facebook paskyrą. Priėjimas prie programos veikia tol, kol Facebook veikia. Jeigu vyksta nesklandumai su Facebook’u – mes neatsakome už priėjimą prie programos turinio.

Internetinė programa “Laisvės Dvasia I d. Paukščiai” įrašai

111,00 

Programa skirta padėti jums grįžti į tikrą ryšį su gamta ir išmokti naudoti šį ryšį savęs gydymui ir pažinimui. Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu jums teorijų, o padėsiu viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

Jūsų laukia:

  • 8 gyvų on-line susitikimų su Ninah Sol ĮRAŠAI
  • 4 specialios meditacijos
  • Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Tai yra pirmoji programos dalis – iš viso laukia net 4 dalys!

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com