Ekstatinis šokių vakarėlis - LAISVŪNAI

SPALIO 18 D. 18:00 VAL.

“Dievas yra šokėjas. Tai reiškia, kad jis nenutapė pasaulio, kitaip jis būtų tapęs nuo jo atskirtas. Tai ne jo poezija, tai ne jo muzika. Tai jo šokis. Jis yra jame, jis yra tai – kaip tik šią akimirką, šie žali medžiai ir saulė, pro juos liejanti auksą, ir paukščio šauksmas, o tu čia sėdi tylėdamas, tiesiog esi su manimi be jokios ypatingos priežasties. Tiesiog mėgaujuosi šia akimirka, šia tyla. Štai viskas.” Osho

Pirmą kartą norime jus pakviesti į išskirtinį ekstatinių šokių vakarėlį, kuriame galime būti SAVIMI ir švęsti LAISVĘ kartu. Net jei tai ir pirmas kartas, kai dalyvautum tokiame vakarėlyje, kuriame švęsime be alkoholio ir kitų svaigalų – išbandyk ir leisk sau patirti tai, ką reiškia GYVENTI LAISVAI!  

Šis šokis išlaisvins nuo gėdos jausmo baiminantis, ką pagalvos kiti, grąžins į sveiką buvimą, atsipalaidavimą ir leis pažinti save. Tai šansas tau, kurio negali praleisti! 

Kviečiame į renginį atsinešti čiobrelių arbatos, kuri užves jus vakarėliui (čiobrelių arbatos galėsite įsigyti ir „Lofto” bare). 

DVEJOJI? PAKLAUSYK VIDEO!

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis