MANIFESTACINĖ SFERA

Jeigu nori atrasti visatos paslaptis, viską vertink per energijas, dažnius ir vibracijas“. Nikola Tesla

Prieš daugiau nei 10 metų, pirmą kartą perskaičius Transerfingo knygas apie likimo valdymo galimybes, jose radau galingą praktiką, kuri yra skirta išsiųsti savo ketinimą į visatą ir manifestuoti norimus dalykus. 

Naudojant šią praktiką kartu su verslo partneriu sugebėjome ,,iš oro” pritraukti stambius klientus ką tik sukurtai smulkiai reklamos agentūrai, kurių tuo metu rinkoje buvo apie 1000 ir būti matomiems tarp tokio kiekio pasiūlos atrodė tiesiog neįmanoma…

Kad ir kokia situacija yra išorėje, kad ir kaip atrodo logiškam protui, viskas yra įmanoma tikslingai sutelkus savo vidinę energiją ir nukreipus ją reikiama kryptimi.  

 Vadim Zeland savo knygose pateikė puikią informaciją apie tai, kaip valdyti savo realybę. Ilgus metus ją taikant praktikoje, aš sukūriau savo „Manifestacinės sferos“ meditacijos versiją. Joje yra viskas ko reikia, kad savo vidinį ketinimą sujungti su išoriniu ir patirti materializaciją realybėje. 

   Ši praktika yra skirta bet kokiems jums aktualiems dalykams realizuoti. Ar tai būtų susiję su kūno sveikata, santykiais, veikla, finansais. Svarbu išsikristalizuoti tai, kas aktualiausia būtent dabar ir su tomis intencijomis dirbti nuosekliai kiekvieną dieną darant praktiką toms pačioms intencijoms mažiausiai 21 dieną.

Dalyvių atsiliepimai po meditacijos:

Jūsų laukia:

✵ 20 min. audio meditacija;

✵ 3 čakros aktyvacija;

✵ Sąmoningas realybės kūrimas per aiškias intencijas;

✵ Vibracijos dažnio pakėlimas per dėkingumo energiją;

✵ 21 dienos iššūkis realybės pokyčiui.

Ši meditacija iš tikrųjų yra labai veiksminga ir galinga, darant ją nuosekliai ir aiškiai suformavus savo intencijas. 


Tikslias sferos praktikos instrukcijas gausite į savo el. paštus įsigijus šią meditaciją.

Meditacijos kaina: 333€

Iki susitikimo! Su meile, Ninha Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu [email protected]

Pirkinių krepšelis