Mes neesame atsakingi už kitų skausmą…

Mes neesame atsakingi už kitų skausmą…

 

Mūsų atsakomybė yra mūsų gyvenimas ir mūsų patyrimas. Mes neesame atsakingi už kitų žmonių reakcijas į mus, už jų kaltinimus ar reikalavimus mums. Mes galime patikėti jų istorijomis ir taip gramzdinti save į kančią arba galime nusipurtyti visą tai, suvokę, kad tai nėra tiesa, tai tik tiesa apie juos pačius ir skirti aukštyn laisvės sparnais.

 

Į jūsų gyvenimą gali ateiti dviejų tipų žmonės. Vieni, pilni iš savęs ir laimingi savyje, palaikantys, besidžiaugiantys jūsų sėkme, branginantys kartu praleistą laiką su dėkingumu. Įkvepiantys jus dar labiau pasitikėti savimi ir eiti pirmyn.

 

Ir antrojo tipo žmonės, kuriems nuolat kils kažkokie priekaištai jums, tarsi per mažai jiems kažko duodate, tarsi dėl kažko esate kalti ir kol jūs bandysite jiems įtikti, jie ant jūsų pradės lipti dar stipriau ir pradės reikalauti dar daugiau. Tai savyje neužsipildę žmonės, kenčiantys nuo nuolatinio trūkumo jausmo, kai nuolat kažko neužtenka, nesugebantys patys savęs užpildyti ir to reikalaujantys iš aplinkos.

 

Galite bandyti patenkinti, tai kas niekada nebus patenkinta arba galite paleisti prievolę tai daryti ir rinktis savo laimę.

Jūsų atsakomybė pasirinkti kokiais žmonėmis norite apsupti save. Jūs niekam nieko neprivalote. Jūsų visapusišką sėkmę garantuos palaikanti aplinka, taigi prisiimkite atsakomybę paleisti tuos, kurie būdami aukos pozicijoje tempia jus žemyn. Dėl savęs, dėl meilės sau 💚

Būkite laisvi gyventi savo gyvenimą! 💚🌿🪶🦅

Pirkinių krepšelis