NAUJŲJŲ METŲ VIZIJA IR TIKSLAI

ALCHEMINĖS LABORATORIJOS PROGRAMOS ĮRAŠAI

Aiškiai suformuluotos intencijos, ko mes norime, yra tarsi žemėlapis protui. Be šio žemėlapio protas veikia automatu ir nežino, kur mus vesti. Gal gerai, ten kur esame? Jeigu ne, tai ar aiškiai žinome, kur norime keliauti?

Ninah Sol istorija

Kai pirmą kartą išgirdau apie sąmoningą manifestaciją, man buvo ~ 22 metai. Iš pradžių pakankamai mažai tai taikiau savo gyvenime, nes nesuvokiau ant kiek tai galinga ir stipru ir kaip stirpiai gali pakeisti mano patyrimą. Pirmą kartą pažaidžiau su manifestacija tiesiog pajausdama kokių santykių norėčiau ir tai gavau iš tikrųjų pakankamai greitai!  Neužakcentavau šio fakto, todėl pamiršau, kad galiu daryti labai daug įtakos savo realybei. Tačiau visai neužilgo visata man apie tai priminė. Atrodo išmanyti kvantinės fizikos dėsnius buvo tiesiog mano lemtis. Tai mane vėl surado ir šįkart labai rimtai pakabino. Būdama 24 metų momentaliai pakeičiau savo darbovietę, miestą, kuriame gyvenu ir atsiradau, tuo metu, savo svajonių realybėje vos per kelis mėnesius pradėdama taikyti sąmoningos manifestacijos principus!

O dabar...

Dabar man 37 metai. Sukaupta be galo daug patirties nagrinėjant minčių galią ir jos veikimo mechanizmus. Iš tikrųjų, mano patirtyje tokios įspūdingos manifestacijos: nemokami verslo klasės bilietai iš Malaizijos į Europą, apartamentai ant ežero kranto, be galo įkvepianti veikla, kelionės, sielos partneris, kuris taip pat yra sąmoningas realybės kūrėjas, apgyvendinimo galimybės, tiesiog garsiai pasakius apie tai ir iškart už kampo sutinkant draugą, kuris pasiūlo pagyventi jo bute.

Daugeliui, tai gali atrodyti, kaip sutapimas, tačiau visą tai yra tikslingai padarytos manifestacijos, nuo pat pradžių aiškiai jas įvardinant.

Mano manifestacijos įgijo visai kitą pagreitį, kai sutikau Rėjų ir pradėjome manifestuoti drauge. Iš tikrųjų, labai nuostabu stebėti, kas vyksta mums būnant kartu ir kokie neįtikėtini dalykai vis dar stebina protą, kuris vis dar negali priprasti ant kiek dar plačiau ir galingiau viskas gali veikti!

Neseniai viename podcast’e išgirdau, kad stebuklinga gyvenimo patirtis, iš tikrųjų, yra NATŪRALUS mūsų būvis, tačiau mes tai užblokavę su savo racionaliu protu, kuris įpratęs viską vertinti labai logiškai.

Žinoma, gyvenimas nebūtų toks įdomus, jeigu pavyktų viską jame kontroliuoti. Dalis žmogiškosios patirties ypatumų ir yra nežinoti visko iki galo, juk dėl to ir pasirinkome įsikūnyti būtent į tokią patirtį, kurioje esame pamiršę daugybę savo duotybių. Nors negalime ir net nereikia pilnai valdyti visko, ką mes patiriame, mes galime padaryti didžiulę įtaką savo patyrimui ir vistiek nuolat būti nustebinti visatos dar didesnėmis dovanomis negu įsivaizdavome. Be abejo, dėl savo norimos realybės gali tekti praeiti ir nemažus iššūkius, tačiau vienareikšmiškai sakau, TIKRAI VERTA!

Išlaisvinkite savo galias!

Dabar yra metas nebeignoruoti savo turimų galių, kurias galime išlaisvinti susijungus su viską kuriančia visatos sąmone, o tinkamai jas panaudoti savo norimos realybės aktyvacijai!

Kviečiame Jus į begalo turiningą Naujųjų metų alcheminę laboratoriją, kurioje mes padėsime Jums įgalinti save ir būti savo gyvenimo kūrėju!

KAS JŪSŲ LAUKIA ALCHEMINĖJE LABORATORIJOJE?

1 MODULIS

VIZIJŲ IR TIKSLŲ KRISTALIZACIJA

 Ko iš tikrųjų norite? Kas jums iš tikrųjų svarbu? 

Prieš atsakant į šiuos klausimus išklausysite paskaitą ir atliksite stiprią meditaciją, kurios metu atsiribosite nuo aplinkinių nuomonių ir lūkesčių, tam kad galėtumėte aiškiai pajausti kokie yra tikrieji Jūsų širdies troškimai. Pagal pateiktą struktūrą apsirašysite 10 pagrindinių gyvenimo sferų, aiškiai įvardindami kaip jos atrodo ir jaučiasi.

2 MODULIS

ALCHEMIJA

BLOKŲ TRANSFORMACIJA MENTALINIAME LYGMENYJE

Gausite aiškias instrukcijas, ką daryti, kad apčiuopti savo sąmonėje ir pasąmonėje esančius blokus, kurie trukdo ir gali trukdyti ateityje šioms manifestacijoms įvykti. Atliksite specialią meditaciją, kurią galėsite kartoti tiek kartų, kiek pagrindinių blokų apčiuopsite savo prote. 

BLOKŲ TRANSFORMACIJA EMOCINIAME IR DVASINIAME LYGMENYJE

Gausite specialią regresinės terapijos meditaciją, kurią atliekant transformuosite blokus susiformavusius emociniame lygmenyje bei pasąmonėje ir palikusius įspaudus sieloje.

3 MODULIS

VIZIJŲ AKTYVACIJA  

Bendro online susitikimo įrašas, kuriame dalyviai garsiai įvardijo savo naujos realybės vizijas, kad visi galėtų pajusti jų energiją. Susitikimo įraše atliksite bendrą meditaciją, sujungiant savo sąmonių energetiką šių vizijų realizacijai pačiu harmoningiausiu būdu kiekvienam. 

Po šios aktyvacijos viską įžeminsite veiksmų plane ir stipriame pasiryžime bei motyvacijoje jau dabar atlikti pirmuosius žingnius link norimos realybės materializacijos.

BONUS PASKAITA

Gausite paskaitą, kurią rekomenduojame peržiūrėti bent vieną kartą kiekvieną mėnesį kaip palaikymą sau ir judėjimo krypčiai, kurią pasirinkote. Kad nepamestumėte tikėjimo savimi ir nepamirštumėte, kaip taikyti tam tikrus įrankius, kurie garantuoja sėkmingą pokytį.

Ką gausite:

✧ Tris paskaitas ~ 1val. trukmės;
✧ 3 meditacijas ~ 20-30min;
✧ 2 Online susitikimų įrašus;
✧ Prieigą prie uždaros grupės – saugi erdvė dalintis savo patyrimais su bendraminčiais; 
Energetinį palaikymą.

Kam skirta ši alcheminė laboratorija?

✧ Tiems, kas nori plačiau išnaudoti savo sąmonės galią kuriant savo realybę;
✧ Tiems, kas nori užtikrintai judėti savo svajonių link;
✧ Tiems, kas iš tikrųjų nori įgyvendinti savo tikslus pačiu harmoningiausiu būdu;
✧ Tiems, kas yra atviri patyrinėti, kaip galime veikti dar plačiau įgalindami savo dvasinį potencialą;
✧ Tiems, kas yra pasiruošę daugiau nebegrįžti į seną gyvenimą;
✧ Tiems, kas nori perkelti savo realybę į neregėtas aukštumas;
✧ Tiems, kam pilnatvės patyrimas svarbiau už išorės manifestacijas;
✧ Tiems, kas pasiruošę pamatyti, ką gali pasiekti kai veiki iš vien su dieviška visatos jėga. 

✧ Dirbtuvių vedliai ✧

NINAH SOL IR RĖJUS

RĖJUS

 Realybės variantų keitimo meistras, savo gyvenime visiškai išėjęs iš sisteminių matricinių kolektyvinės sąmonės struktūrų. 

19 metų tapęs profesionaliu pokerio žaidėju dalyvaudavo čempionatuose visame pasaulyje, kuriuose jam puikiai sekėsi patirti įspūdingus laimėjimus, pasitelkus neeilinius savo proto gebėjimus. Genialiai įvaldęs savo protą, 28 metų patyrė perėjimą į naują realybę, palikęs savo seną gyvenimą ir sujungęs sąmonę su dieviškais srautais. Nors Rėjus patyrė ir turėjo viską, apie ką kiti tik svajojo, skraidė po nuostabiausias pasaulio vietas, mėgavosi materialiu turtu ir jo suteikiamomis galimybėmis, jis visada jautė, kad yra kažkas žymiai daugiau ir svarbiau. Galiausiai jis suprato, kad jo misija šiame pasaulyje yra visai kitokia. Šiuo metu Rėjus dirba su projektais, kurie iš tikrųjų padeda pakeisti žmogaus vibracijos dažnį ir susilygiuoti su neįtikėtinais realybės variantais visose gyvenimo sferose – sveikatoje, santykiuose, veikloje, ryšyje su dieviška sąmone.  “Jausdamas žmogaus būseną padedu žmogui naviguoti jo paties sąmonės ir pasąmonės struktūrose, tam, kad būtų paleisti limituojantys įsitikinimai ir atsirastų erdvės naujiems realybės patyrimo variantams. Mano aukščiausias įkvėpimas – padėti žmogui atrakinti savo paties aukščiausią potencialą.” Sako Rėjus

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

NINAH SOL (IEVA LAUNAGĖ)

Esu patyrusi sąmoningumo vedlė, profesionaliai užsiimanti šia veikla daugiau nei 8 metus. Man teko garbė dirbti su daugybę žmonių ir vesti juos per transformuojančias savęs pažinimo ir gydymo patirtis. Naudodamasi savo turimais įrankiais, tokiose praktikose kaip Sedonos metodas, Teta gydymas, praeitų gyvenimų regresija, laiko linijų gydymas, šamaninio kvėpavimo sesijos, sąmoningas realybės kūrimas bei manifestacijos, mačiau, kaip mano klientų gyvenimuose vyksta gilūs pokyčiai ir proveržiai. Šviesos tarnystei atsidavusia širdimi džiaugsmingai stebėjau daugiau nei tūkstančio laimingų klientų transformaciją ir įgalinimą, per drąsiai išpildytą savo sielos potencialą ir susijungimą su dieviška sąmone. Man didelė garbė būti impulsu šiuose alcheminiuose pokyčiuose.

Be individualių sesijų ir kursų vedimo, man taip pat teko organizuoti ir vesti daugybę stovyklų kerinčiose vietose Indonezijoje, Pietų Amerikoje ir Europoje. Mano misija ir toliau kurti erdvę gydymui, augimui, savirealizacijai, palengvinti gilias savęs pažinimo ir tobulėjimo keliones, vesti sielas link aukščiausios tiesos ir meilės išraiškos.

NUOLAIDA!!

IKI BIRŽELIO 21 D. ALCHEMINĖS LABORATORIJOS PROGRAMOS ĮRAŠUS GALITE ĮSIGYTI TIK UŽ

111,11 Eur vietoje 999 Eur!

Informacijai

*Informuojame, kad programoje suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis