Ninha Sol

NINHA SOL ☀️ Daugelis ją pažinojote, kaip Ieva Launage, nuo šiol galite susipažinti su Ninha Sol, bet tai visai ne apie jos vardą, tai apie bet kokį prisirišimą prie savo “statuso”, “vardo” ir jų paleidimą bei atsivėrimą dieviškoms vibracijoms, kurios labai stipriai aktyvavosi Sol gyvenime ir vis dar aktyvuojasi!
Šiuo metu Ninha Sol yra labai stipriame energetiniame perėjime ir jos vibracijų dažnis yra labai aukštas, todėl su šiuo labai stipriu pasikeitimu jums paruošė 5 aktyvacijų ciklą, kuris vyks GYVAI KAUNE ir 100% tikime, kad šis ciklas padės atsiverti VISIEMS STEBUKLAMS JŪSŲ GYVENIME. ♾️⚡
“Kokios jūsų mintys, tokia ir vibracija. Kokia jūsų vibracija, tą ir pritraukiate”. 🧿
Jeigu norite pritraukti tai ko labiausiai trokštate visų pirma turite pakeisti savo vibraciją. O tam, kad pakeistumėte savo vibraciją – stebėti savo mintis. 🔮✨
Tai gi ką renkiesi tu? Valandą pietų laiko ar labai stipriai pakeisiančią tavo realybę aktyvaciją? 🙏😌
Kviečiame tave į labai stipriai įgalinančių 5 aktyvacijų ciklą gyvai Kaune Boho Jogos namuose kovo 6-10d. 12:00val. Užsiėmimo trukmė – 1 val.
Tai visiškai išskirtinė proga patirti 5 labai galingas aktyvacijas gyvai ir visiškai negrįžtamai pakeisti savo gyvenimą! Jeigu pokyčio nepajausite, garantuojame grąžinti jums pinigus.
Daugiau apie renginį ir registracija: https://ievalaunage.com/5-aktyvaciju-ciklas/
Su meile, Ninha Sol komanda 💛
Pirkinių krepšelis