Seminaras “Sielų ryšiai”

Kas yra SIELŲ RYŠYS? 🗝️

Prieš ateinant į šią VISATĄ jūs ir kitas žmogus pasirenkate susitikti čia tam, kad galėtumėte abu atlikti misiją šioje realybėje. Jūsų misija visuomet bus susijusi su dvasiniu augimu ir jūsų artimiausios sielos užims labai svarbią vietą jūsų gyvenime…
Jie nuolat mokins jus kažko svarbaus, pavyzdžiui: meilės, atleidimo, dėkingumo, nuoširdumo ir daug kitų dalykų.💎
Svarbiausia prisiminti jog sielos, kurios į jūsų gyvenimą atneša sunkiausias pamokas yra jūsų VEDLIAI. Nors jūsų santykis gali būti labai nelengvas, geriausias sprendimas yra priimti visas jums siunčiamas pamokas su dėkingumu ir meile.
Vieni mūsų “mokytojai” gyvenime lieka metų metais, o galbūt ir amžinai, o kiti gali užtrukti labai trumpai, tik tam jog išmokę savo pamokas su jais tiesiog atsisveikintume.

Dar vienas dalykas į kurį vertėtų atkreipti dėmesį – ne visi sielų ryšiai yra ROMANTINIAI. ✨💖
Žinoma, kai kurie iš jų yra romantiniai ir kupini meilės, bet sielos ryšiai gali būti ne tik tarp mylimųjų, jie gali būti ir tarp šeimos narių, geriausių draugų, artimųjų, dvasinių mokytojų ir mokinių ir t.t. Visi šie santykiai užima labai svarbią rolę jūsų dvasiniam augime.

Tad kaip atpažinti kokiame santykyje esate JŪS? Kaip sulaužyti karminius saitus ir išsilaisvinti? Sausio 22 d. vesiu seminarą apie SIELŲ RYŠIUS ir dar plačiau papasakosiu kaip atskirti partnerystes, jo metu patys galėsite atpažinti kokiame santykyje esate iš tikrųjų ir ką daryti, kad pereiti į harmoningesnį realybės variantą.

Iki sausio 16 d. jungiantis galioja mažesnė kaina. Skaityk apie seminarą ir kaip jungtis čia: https://ievalaunage.com/sielu-rysiai/
Pirkinių krepšelis