SEMINARŲ RINKINYS

"Sielų ryšiai" ir "Energetinis gimdos valymas"

Gyvenime vis nesiseka susirasti partnerio? Pagauni save mąstant, kad dabartiniai santykiai yra toksiški? Tavo siela ieško harmoningų, patikimų ir auginančių santykių? Kas yra dieviški ir karminiai partneriai, kaip juos atskirti? Kaip neužstrigti karminiuose santykiuose ilgą laiką ir išsilaisvinti? Kaip pritraukti dievišką partnerį?

Partnerystės ir santykių temos yra labai aktualios mums visiems. Visi dažniausiai esame kažkuo nepatenkinti santykiuose. Vis ieškome to idealaus vyro ar moters, vis atsiduriame toksiškuose santykiuose ir ne dažnas geba juos atpažinti, o dar daugiau – iš jų išeiti. Tai nėra lengva. Bet būtina, kad mūsų siela būtų laisva. Todėl labai svarbu, ypač moterims, nutraukti gimdoje vis dar laikomą energetinį ryšį su buvusiais partneriais, uždaryti energetinius kanalus, kurie atkeliavo per seksualinę energiją ir kartu transformuoti visas gimdoje esančias užspaustas emocijas. Pažadame, kad po šių seminarų tu jausiesi energingesnė, viduje pajusi laisvę, nepriklausomybę ir pasitikėjimą kurti savo svajonių realybę su nauja energija.

Seminarų rinkinį sudaro 2023 m. išleisti seminaro ir dirbtuvių įrašai:

MOTERS GIMDA – TAI TRANSFORMACIJOS ĮRANKIS

Rekomenduojame moteriai karts nuo karto išvalyti savo gimdą nuo parnerio energijų. Tai nėra svarbu, ar tai dabartiniai, ar buvę santykiai. Per kiekvieną seksualinį kontaktą tarp vyro ir moters susiformuoja gili energetinį sąjunga, kuri išlieka net tuomet, kai santykiai yra pabaigti. Jeigu sąmoningai nebus nutraukti energetiniai saitai, buvęs partneris ir toliau trauks iš buvusios moters energiją ir ja maitinsis kai tik apie ją pagalvos. Todėl moteris gali turėti mažiau energijos, laikyti užspaudus gimdoje esančias emocijas.

DIRBTUVIŲ METU:

 Transformuosime visas gimdoje esančias užspaustas energijas;

♡ Išvalysime energetinius prisirišimus prie buvusių partnerių;

♡ Uždarysime energetinius kanalus, kurie buvo atviri per seksualinę energiją;

♡ Susigrąžinsime savo kūrybinę galią.

SIELŲ RYŠIAI – KOKIAME ŠIUO METU SANTYKYJE ESATE?

Šiuo metu mes esame labai energetiškai stipriame pereinamame laikotarpyje, kur turime galimybę žengti į rojų žemėje sugebėdami paleisti tai, kas mums daugiau nebetarnauja, kad ir kiek prisirišimo ar traukos ten jaučiame. Taip pat turime galimybę pakeisti esamų santykių kryptį, jeigu vis dėl to esame su dievišku partneriu, tačiau santykyje prasidėjo trukdžiai.

SEMINARO METU:

☆ Gausite aiškias instrukcijas, kaip atpažinti sielas ir koks su jomis yra ryšys;

☆ Išgirsite patarimus, kaip greičiau ir lengviau išeiti iš karminio rato, ypač;

☆ Sužinosite apie įrankius, kaip padėti sau bet kokioje situacijoje išlaikyti aiškų kontaktą su savo aukštesniuoju aš;

☆ Seminaro aktyvacijos metu atsiversite dieviškai partnerystei.

Seminarų dalyvių atsiliepimai

Seminarų įrašų rinkinio kaina TIK 222 EUR!

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis