AROMATINĖ SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖ IR PROFESIONALUS MEDITACIJOS GARSO ĮRAŠAS

*RIBOTO LEIDIMO*

21 dienos iššūkis pilnatvės aktyvacijai tavo realybėje

TAVO PRIGIMTINĖ TEISĖ YRA GYVENTI VISIŠKOJE PILNATVĖJE

Mūsų siela yra absoliučioje pilnatvėje ir dega troškimu realizuoti savo aukščiausią potencialą. Susijungus su ja mes galime pilnai realizuoti visas savo gyvenimo svajones.

Nors mūsų protas kuria apribojimus, sielos liepsna yra stipresnė. Ji degina šiuos sukurtus apribojimus ir išsiveržia į pilnatvės realizavimą.

Žvakės liepsna simbolizuoja sielą, o speciali kvapų sinergija sukuria dar didesnę atsipalaidavimo būseną, kuri leidžia mums priimti žinojimą, kad esame verti viso to kas yra geriausia. Apjungiant žvakės liepsnos šviesą, kvapų esencija ir šią meditaciją pasineriame į ypatingą būseną kai pasąmonė pilnai atsiveria patyrimui, prilygstamam stebuklui.

Stebėk žvakės liepsnos šokį ir kaip ji, apgaubta kvapais, kviečia tave į tavo norų realizavimą, į atsiskleidimą, į savirealizaciją. Ji primena tau, kad tavyje jau viskas egzistuoja, tačiau šiai gausai realizuotis reikalingas tavo leidimas tam. Ar esi pasiruošusi/ęs tam?

Šis rinkinys sukurtas tau padėti atsiverti leidimui, suvokti savo norą ir pajausti visa savo esatimi pilnatvės būseną, kurioje šis noras yra realizuojamas.

Šią meditaciją rekomenduojame daryti mažiausiai 21 dieną.

Užsidek žvakę, įsijunk meditaciją, pasinerk į būseną ir stebėk pokyčius, kuriuos atneša tavo siela.

PAKEITUS BŪSENĄ IŠ TRŪKUMO Į PILNATVĘ, REALYBĖJE VYKSTA REALŪS POKYČIAI!

Žvakėje susitinka šie aromatai:

❁ Cinamono: aromatas džiugina, šildo sielą, sukuria jaukią pasitikėjimo savimi atmosferą. Cinamono aromatas sukuria įkvepiančią, kūrybinę nuotaiką bei plečia, sušildo, augina aurą, kelia optimizmą, asmenybės vientisumą, pasitikėjimą savo jėgomis ir savigarbą. Cinamono kvapas magiškuose mišiniuose naudojamas gailesčio sau naikinimui, tikima padeda neužsilikti praeities nesėkmėse. Cinamonas, šviesina ir ryškina asmenybę.

❁ Mango: vieni seniausių žmonijos istorijoje kultūrinių augalų. Žmonės iš mango medžių pasiima viską – nuo medienos ūkiui iki nuostabaus mango sviesto odai puoselėti. Mango lapais puošiamos šventyklos, o vaisiai aukojami dievams. Magiškuose ritualuose pietų tautose mango vaisius bei jų kvapą ir medieną naudojo meilės magijai, siekiant atverti žmogaus talentus, gebėjimus, o taip pat apsaugoti nuo neigiamo energetinio poveikio.

❁ Agarmedžio: nuo seniausių laikų naudojamas smilkaluose ir kvepaluose. Minimas seniausiuose pasaulio rašytiniuose šaltiniuose – Sanskrito Vedose, Senajame Testamente, Islamo raštuose. Aquilaria medžiai dar vadinami dievų medžiais. Buvo manoma, kad agarmedis toks galingas, jog gali išvalyti sielą ir išvaryti blogąsias dvasias. Anot tradicinės kinų medicinos, aquilaria padeda paleisti spazmus ir kitas užsistovėjusios energijos rūšis (virškinimo sutrikimai, pilvo pūtimas, astma), taip pat yra šildantis, balansuojantis, transformuojantis, suteikiantis mintims aiškumo.

❁ Pačiulio: tai nuo seniausių laikų pripažintas jausmingumo kvapas. Stiprus, aitrus, kartokas, tikima, žadinantis aistrą. Šis neįprastai ilgai išliekantis egzotiško aliejaus kvapas mus pasiekė iš Indijos. Pačiulis, palengvina ir naikina sielvartą, maitina, atgaivina, suteikia jėgų, ryžto, pasitikėjimo savimi. Pačiulio eterinis aliejus magiškuose mišiniuose, sustiprina jausmingumą, gydo nuo emocinio šaltumo. Nuo seno tikima, kad pačiulio kvapas pritraukia turtą.

❁ Miros: Biblijoje pasakojama kaip Trys karaliai keliavo pagerbti gimusio Jėzaus ir viena iš dovanų, kurias jie atnešė, buvo mira. Miros vertė prilygo auksui, o graikai ją iki šiol laiko šventa. Maždaug pusantro tūkstančio metų ši prekė buvo pati brangiausia pasaulyje ir tiek pat laiko smilkalais prekiaujantys arabų pirkliai buvo tarp turtingiausių to meto žmonių žemėje. Mira – turto, sveikatos ir gausos simbolis. Senosiose civilizacijose miramedžių sakai buvo naudojami kaip kvepalai, smilkalai, medicinoje. Ritualuose miros kvapas padeda surikiuoti mintis, neleidžia pasinerti į nereikšmingas smulkmenas. Aromatas itin tinkamas meditacijai, padeda išsilaisvinti nuo egocentrinių minčių, atstato psichikos objektyvumą ir adekvatumą, nuramina.

Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su pirkimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com

Kvapioji žvakė SIELOS LIEPSNA su profesionaliu meditacijos garso įrašu

55,00 

AROMATINĖ SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖ IR PROFESIONALUS MEDITACIJOS GARSO ĮRAŠAS

*RIBOTO LEIDIMO*

Ši žvakė sukurta tam, kad padėtų Jums savyje suvokti ir patirti sielos pilnatvės būseną. Tik būdami pilnatvės būsenoje, ją kuriame aplinkui save ir sau. To Jums ir linkime.

Rinkinį sudaro profesionaliai įrašyta meditacija ir sojų vaško žvakė, kurioje susitinka šie aromatai:

❁ Cinamonas
❁ Mangas
❁ Agarmedis
❁ Pačiulis
❁ Mira

°Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su pirkimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com

Prieinamumas: Turime

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis