Stovykla Brazilijoje - Gruodžio 2-14 D.

SUSIJUNK SU GAMTA

Kviečiame tave į išskirtinį retreat’ą tavo kūnui, protui ir sielai. Tai nepaprasta patirtis, skirta tiems, kurie ieško kažko daugiau negu tik sąmoningų atostogų su joga ir sveiku maistu. 

Kviečiame tave į be galo stiprią sielos kelionę, kurioje susitiksi su savo vidine gelme, tyrinėsi ją, gydisi ir įgalinsi pats save gyventi naują, meilės ir džiaugsmo kupiną gyvenimą.

Kviečiame leistis į gilią savęs gydymo, pažinimo ir apsivalymo kelionę. Didingame Valey de Kapao slėnyje, esančiame Chapada Diamantina, Bahijoje, Brazilijoje. Edenas – tai rekreacijos centras, kuriame vyks mūsų galinga transformacinė kelionė, gamtos apsuptyje, tarp kalnų, upių ir krioklių.

Užburianti gamta

Chapada Diamantina Nacionalinis parkas pilnas krioklių ir magiškų kraštovaizdžių.

APGYVENDINIMAS

Spa

Purvo vonia – Sauna – Žolelių vonia

Stogo terasa

Kas rytą čia atliksime jogos ir meditacijos praktikas. Vakarais šioje terasoje labai įspūdinga stebėti naktinį, žvaigždžių nušviestą dangų.
sun

Saulės ratas

Retreat’o metu mums ruoš be galo sveiką ir šviežią augalinį maistą vietiniai šefai. Pasiruoškite nustebinti save, kaip gali būti skanu, sveika ir lengva vienu metu.
 

PAGRINDINĖS PRAKTIKOS

Šamaninis kvėpavimas

Šio retreat’o metu vyks net 3 šamaninio kvėpavimo sesijos.
 
Šamaniško kvėpavimo seanso metu sukuriama šventa erdvė, kurioje dalyviai neria į gilias savęs pažinimo ir dvasinio pabudimo keliones. Per sąmoningą kvėpavimą, dalyviai žengia į savo būties gelmes, išsklaidydami ego sluoksnius ir užmegzdami ryšį su savo tikrosios savasties esme.
 
Kai ritmingas kvėpavimas susipina su muzika atsiveria vartai į mistines vidines karalystes. Kruopščiai naudojami šamaniški įrankiai tarnauja kaip vedliai ir sąjungininkai šioje transformacinėje kelionėje, padedančioje išlaisvinti sustingusią energiją ir suaktyvinti miegančią išmintį.
Su kiekvienu įkvėpimu ir iškvėpimu kvėpavimas tampa indas gydymui, aiškumui ir vidiniam išsiplėtimui. Dalyviai, atsiduodami tėkmei, keliauja per pasąmonės vizijas, atrandant užspaustas emocijas ir prisiminimus. Šioje erdvėje, iliuzijos ištirpsta ir išryškėja tiesos esmė.
Šamaniško kvėpavimo seansas peržengia laiko ir erdvės ribas, nes kelionė nėra apribota vien tik fizine tikrove. Dalyviai keliauja 
savo sielos koridoriais, susitinka su dvasiniais vedliais, protėviais ir dangiškomis būtybėmis, gauna vedimą ir įžvalgas.
Per šią praktiką galima pasiekti begalinį išminties šaltinį, slypintį viduje. Tai šventas kvėpavimo, muzikos ir sąmonės šokis, kuris pažadina miegančius ir užmirštus savasties aspektus ir įžiebia dieviškojo prisiminimo kibirkštį.
Šamaniško kvėpavimo seanso erdvėje dalyviai kviečiami priimti transformuojančią kvėpavimo galią, atsiduoti savo sielos tėkmei,
ir atgimti su naujai atrastu aiškumu, tikslu ir dvasiniu ryšiu. 

Ajavaskos ceremonija

Šio retreat’o metu turėsite galimybę dalyvauti net 3 ajavaskos ceremonijose, kurios vyks su reikiamomis pertraukomis, kad spėtumėte integruoti procesus.
 
Ajavaska, tai Pietų Amerikos neatsiejama kultūros dalis. Vietose gentyse tūkstančius metų menamose tradicijose be galo gerbiamas ritualinis gėrimas, gaminamas iš Capi lijanos ir čakrūnos lapų. Sakoma, kad šiuos augalus iš kitų civilizacijų į žemę pasodino aukštesnio intelekto būtybės ir paliko, kaip išsigelbėjimą žmonijai, tuo metu, kada labiausiai reikės. 
Vietos genčių senoliai, kurie turėjo be galo stiprų susijungimą su gamta, intuityviai atrado receptą, kad būtent sumaišius ir išvirus šiuos augalus gaunamas šis gydantis gėrimas, kuris turi neįtikėtinai stiprių galių. 
Vietos senoliai kalba legendas apie tai, kad visas gamtos medicinas į žemę atnešė didžiulė gyvatė, ant savo nugaros. Jų kultūroje didelės gyvatės yra išminties ir nušvitimo simbolis. 
Iš pradžių ajavaskos arbatą buvo geriama tik genties šamanų ir žiniuonių. Niekam kitam nebuvo leista vartoti šio stipraus haliucinogeninio gėrimo. Šamanai darydavo gydymo ritualus vietos žmonėms ir tai buvo ir yra jų pagrindinė medicina nuo visų ligų. 
Tačiau laikui bėgant ajavaskos arbatos pradėta duoti ir ligoniams, kuriems buvo atliekamas gydymas, kad jie patys taip pat dalyvautų savęs gydymo procese. Tačiau jau labai seniai buvo žinoma pranašystė, kad medicina pasklis po visą pasaulį ir gydys visą žmoniją, kai ji bus ant susinaikinimo slenksčio. 
Dabar tai ir vyksta. Daugybę šamanų paliko savo gentis ir pasiėmę mediciną, važinėja po visą pasaulį vesdami ceremonijas ir padėdami žmonėms grįžti į savo širdį, į ryšį su gamta ir Dievu.
 
Ajavaska vadinama mirties vynu, kodėl? Nes ceremonijos metu miršta visa tai kas netikra. Miršta mūsų ego, netikros kaukės, tai kas nereikalinga ir kas netarnauja mūsų aukščiausiam tikslui. Tai praktika skirta tikrai drąsiems dvasiniams keliautojams, nes susitikti su savo visomis iliuzijomis ir melu sau nėra lengva. Tačiau ajavaska yra be galo mylinti moteriška, mamos energija. Ji veda labai kantriai ir su meile. Gydydami save, mes prisidedame prie bendros kolektyvinės sąmonės gydymo.
Šiame retreat’e ajavaskos patirtis bus visiškai kitokia negu esate kada nors patyrę, jeigu turite patirties. O jeigu patirties neturite, tai idealiausia vieta pirmiems kartams. Eden sodas yra apsuptas didingų kalnų, kurie labai stipriai saugo ceremonijos erdvę ir visus procesus. Šamanai tiki, kad viskas turi savo dvasią, na o aš galiu jums pasakyti, kad tos dvasios tikrai yra gyvos ir tikros, nes pirmas dalykas ką patyriau ceremonijos Edeno sode metu, buvo susitikimas su vietos dvasiomis ir kontakto su jomis užmezgimas. 
Vietą saugo ne tik be galo stiprios kalnų dvasios, bet ir galingos vandens, gyvūnų ir augalų dvasios. Vieta yra apsupta naturaliomis vandens šventyklomis su kriokliais, kur yra atliekami išsivalymo ir atgimimo ritualai. Ceremonijos metu aplink skraido kolibriai, medžiuose karstosi mažos beždžionėlės ir sutemus skraido šviečiantys jonvabaliai. 
 
Visų ceremonijų metu jaučiasi sauganti ir be galo magiška atmosfera. Andrėjos vedimas su muzika ir specialiomis medicinos dainomis yra be galo švelnus ir globojantis. Visą tai sukuria tobulą erdvę giliems savęs gydymo, pažinimo ir įgalinimo procesams. 
Edeno centras labai atsakingai rūpinasi visais dalyviais ir palaiko ryšį po retreat’ų. Yra fiksuojamas dalyvių pokytis gyvenime ir kaip jie jaučiasi savo kasdienybėje po šių gydančiu patirčių.

Rapé ceremonija

Retreat’o metu turėsime vieną gydančią švento tabako ceremoniją, kurią ves Ninah Sol, studijuojanti šį įrankį jau 6 metus, dirbanti su įvairių rūšių rape, gavusi mokymus iš labai patyrusio ir gerbiamo rape meistro, puikiai išmanančio šią gamtos mediciną.
 

Šventoje Amazonės gamtos medicinos ceremonijoje susirenkame pagerbti senovinių tradicijų ir gydomąją švento tabako galią. Su pagarba Amazonijos kultūroms, kurios išsaugojo šią praktiką, mes leisimės į gilią transformacijos, ryšio ir savęs atradimo kelionę. Ceremonijai vykstant, rapé, miltelių pavidalo šventųjų augalų mišinys, švelniai pučiamas į nosies šnerves, ir taip sukeliamas apsivalymas bei įžeminimas. Šis ritualas išvalo užsistovėjusias energijas, nuramina protą, gydo kūną ir dvasią.

Dalyviai kviečiami užmegzti ryšį su savo vidumi, pasiekti išmintį ir įžvalgas, kurios gali padėti jiems eiti savo gijimo ir augimo keliu. Rapės ceremonija yra savirefleksijos katalizatorius, suteikiantis galimybę atsikratyti ribojančių įsitikinimų, emocinių blokų ir neigiamų energijų. Ji padeda integruoti protą, kūną ir dvasią, leidžia užmegzti gilesnį ryšį su savo dieviškąja esybe.

Mūsų retreat’ą uždarysime šventine kakavos ceremonija, kuri palydės mus į naujo gyvenimo šventę. Užburiančioje kakavos ceremonijos erdvėje susirinksime pagerbti gilias transformacijas, patirtas mūsų retreat’o metu. Su plačiai atvertomis širdimis 
švęsime savo augimą, išsilaisvinimą, iš naujo sukurtą ryšį su savimi, gamta ir vienas kitu. Tai tarsi bendra gimtadienio šventė, kurioje vienas kitą palydėsime į naują realybę.

Kakavos ceremonija

❂ Norint dalyvauti šioje stovykloje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Stovykloje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuaną, taip pat alkoholinius gėrimus. Prašome gerbti bendrą stovyklos energiją ir prieš vykstant į stovyklą laikytis švaros. Prieš vykstant į šia kelionę turėsite laikytis specialios dietos, apie kurią detaliai papasakosime artėjant kelionei.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mūsų energiją ir į stovyklą vykstate su švara.

MŪSŲ KOMANDA

Ninah Sol (Ieva Launagė)

Esu patyrusi, profesionali dvasinė vedlė, turinti daugiau nei 8 metų patirtį, man teko garbė dirbti su daugybę žmonių ir vesti juos į transformuojančias savęs pažinimo ir gydymo keliones. Naudodamasi savo patirtimi tokiose praktikose kaip Sedonos metodas, Teta gydymas, praeitų gyvenimų regresija, laiko linijos gydymas, šamaniškas dainavimas, šamaninio kvėpavimo sesijos ir sąmoningas realybės kūrimas, mačiau, kaip mano klientų gyvenimuose vyksta gilūs pokyčiai ir proveržiai.
 
Šviesos tarnystei atsidavusia širdimi džiaugsmingai stebėjau
daugiau nei tūkstančio laimingų klientų transformaciją ir įgalinimą, per
drąsiai išpildytą savo sielos potencialą ir susijungimą su dieviška sąmone. Man didelė garbė būti impulsu šiuose alcheminiuose pokyčiuose.
 

Be individualių sesijų, man taip pat teko garbė organizuoti ir
vesti daugybę stovyklų kerinčiose vietose Indonezijoje, Pietų
Amerikoje ir Europoje. Šiose retreat’uose sukuriama šventa erdvė savęs
gydymui, pažinimui ir sielos realizacijai. Mano misija ir toliau kurti erdvę gydymui, augimui, savirealizacijai, palengvinti gilaus savęs pažinimo ir tobulėjimo keliones, vesti sielas link aukščiausios tiesos ir meilės išraiškos.

Andrea Cathalá

Vietinė kurandera (gyduolė), Andrea turi 13 metų patirties dirbant su ajavaska. Ją užaugino močiutė, kuri mokė ją gydomųjų vietinių augalų bei
žolelių savybių. Andrea papildo mūsų komanda savo išmintimi ir sukaupta patirtimi. Ji yra talentinga muzikantė, gavusi daugiau kaip 200 gamtos medicinos giesmių, kurias atlieka per ceremonijas. Andrea taip pat yra Theta Healing praktikė ir Santo Daime bažnyčios narė.

Kviečiame peržiūrėti Ninah Sol ir Andrea pokalbį:

Paul

“Eden” įkūrėjas ir direktorius, taip pat retreat’ų prodiuseris. Polas yra įšventintas į Santo Daime tradiciją ir asistuoja
Andreai per ceremonijas jau daugiau nei 11 metų. Paulas taip pat dirba gidu, masažo terapeutu ir dinaminės meditacijos vedliu.

Stovyklos Brazilijoje programa

Gruodžio 2 d.

Atvykimas į Salvadorą;

Apsistojame vienai nakčiai viešbutyje.

Gruodžio 3 d.

Skrydis Salvador – Lencois;

Atvykstame į Capao, laisvas laikas apsipirkimui;

Atvykstame į Edeno retreat’o centrą, įsikuriame;

Susipažinimo ratas vakare ir meditacija.

Gruodžio 4 d.

Joga;

Pusryčiai;

Vyksime aplankyti Angelica ir Purification krioklius arba vyks kvėpavimo sesija (priklausomai nuo oro);

Pietūs;

Masažai ir poilsis;

Vakarienė;

Vakarinė meditacija.

Gruodžio 5 d. 

Joga;

Ajavaska ceremonija;

Lengva vakarienė ir poilsis.

Gruodžio 6 d.

Joga;

Pusryčiai;

Ekskursija į nacionalinį parką, aplankysime urvus ir įspūdingus krioklius;

Pietūs mieste;

Grįžtame į Edeno centrą, laisvas laikas;

Vakarienė;

Vakarinė meditacija. 

Gruodžio 7 d.

Joga;

Pusryčiai;

Laisvas laikas;

Masažai;

Pietūs;

Kvėpavimo sesija;

Vakarienė;

Vakarinė meditacija.

Gruodžio 8 d.

Joga;

Pusryčiai;

Terapinė pirtis;

Laisvas laikas;

Ajavaskos ceremonija;

Pasidalinimai prie laužo po ceremonijos. 

Gruodžio 9 d.

Vėlyvi pusryčiai;

13:00 išvykstame aplankyti Vandens šventyklą;

Pietūs mieste;

Grįžtame į Edeno centrą, laisvas laikas;

Lengva vakarienė;

Vakarinė meditacija ir pasidalinimų ratas. 

Gruodžio 10 d.

Joga;

Pusryčiai;

Vykstame į miestelio turgų apsipirkti;

Rape ir ajavaskos ceremonija;

Pasidalinimai prie laužo po ceremonijos.

Gruodžio 11 d.

Joga;

Pusryčiai;

Laisvas laikas;

Masažai;

Pietūs;

Vakarienė;

Aktyvi meditacija su Paul’u.

Gruodžio 12 d.

Joga;

Pusryčiai;

Laisvas laikas;

Pietūs;

Kakavos ceremonija.

Gruodžio 13 d.

Pusryčiai;

Stovyklos uždarymo ratas;

Atsiliepimų filmavimas;

Susikrauname daiktus;

Išvykstame iš Edeno retreat’o centro;

Vykstame į Lencois miestą;

Skrydis į Salvadorą; 

Vienai nakčiai apsistojame viešbutyje.

Gruodžio 14 d.

Pusryčiai viešbutyje.

Laisvas laikas Salvadore.

Naktinis skrydis į Europą. 

*Pasiliekame teisę keisti programos eigą dėl nenumatytų aplinkybių.

Dalyvavimo informacija

Stovyklos kaina -2’999 EUR viskas įskaičiuota.*

*Išskyrus: skrydžiai (tarptautinis skrydis, vietiniai skrydžiai Salvador – Lencois, Lencois – Salvador), kelionių draudimas.

Registracija patvirtinama tik pervedus 500 EUR negrąžinamą avansą! 

Dėl likusių mokėjimų informuosime el. paštu.

Jeigu turite klausimų dėl stovyklos, rašykite el. paštu:

soul.pearl.official@gmail.com 

Arba kreiptis tiesiogiai į mane instagrame – ninah_sol_soul_pearl 

Labai džiaugiamės, kad jau svarstote galimybę dalyvauti šioje stebuklingoje, gyvenimą keičiančioje kelionėje! Prieš vykdant registraciją norėtume, kad atsakytumėte į keletą klausimų, todėl maloniai prašome užpildyti paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime.

Į kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas visos kelionės metu (viešbučiai Salvadore ir Edeno retreat’o centre)

Pilnas maitinimas Edeno centre

Numatytos ekskursijos

Transportas programos metu

Masažai

Programa

Į kainą neįskaičiuota:

 

Skrydžiai

Maitinimas išvykus į miestą (pagal jūsų poreikį)

Kelionės draudimas

SVARBU!

Į šią stovyklą nerekomenduojama vykti, jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į stovyklą vykti ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis