Moterų ir vyrų stovykla Koh Phangane - Kovo 9-20 D.

Mišri grupė
TIK 10 DALYVIŲ!!! 

PASKUTINĖS MINUTĖS REGISTRACIJA DABAR net -500 EUR PIGIAU!!! 2’090 EUR

DĖMESIO!!!

Nauja galimybė išsimokėti dalimis per 4 mėn. po 550 EUR./MĖN. 

Kviečiame tave į nuostabiai gilią patirtį, kurioje pamirši kas buvai, tačiau prisiminsi, tai kas iš tikrųjų esi. Per savęs ir kito priėmimą, giliausių savo jausmų išlaisvinimą, atversime duris naujai pradžiai, kuri kuriasi per pažeidžiamumą ir leidimą sau jausti. Keliausime giliai, per visas savo sielos kerteles, per savo seksualumo ir ryšio su kitu pažinimą, per atsivėrimą sau ir kitam, per suvokimą kad esame kur kas daugiau nei fizinis kūnas. Per ryšio su viskuo kas supa pajautimą. Tai labai unikali ir stipriai išlaisvinanti patirtis, priversianti į gyvenimą ir pasaulį pažvelgti kitaip.

Ši stovykla skirta visiems, kas nori pajausti giliau save ir visą egzistenciją. Jeigu vyksite su savo pora, ši stovykla padės jums pereiti į kitą santykių lygmenį. Jeigu vykstate vienas/viena ar su savo draugu, tai jums padės atverti visai kitą savęs pažinimo ir pajautimo lygmenį. Tai visomis prasmėmis labai stipriai išlaisvinantis patyrimas fiziniu, mentaliniu ir dvasiniu lygmeniu. Ar tu pasiruošęs šiam neeiliniui nuotykiui?

KOH PHANGAN

Tai ypatingą aurą turinti vieta, pamėgta daugelio sąmoningų keliautoju, nes daug kas ten renkasi dėl to paties tikslo: šilumos, sąmoningumo praktikų, vegan maisto, masažų ir tokių pačių šviesių sielų, kurios susirenka meilės ir bendrystės ryšyje.

STOVYKLOS VEDLĖS

Ieva Launagė

Patyrusi kelionių organizatorė ir sąmoningumo vedlė, jau daugiau kaip 7 metus organizuoja labai unikalias patyrimines sąmoningumo stovyklas visame pasaulyje. Ievos mokymus yra praėję jau tūkstančiai žmonių, kurie taip pat pakeitė savo gyvenimus, daugelis jų įgyvendino savo svajones.

Neseniai įvyko vienas labai stiprus pokytis mano gyvenime – nusprendžiau žengti į šamanizmo pasaulį ir mokytis augalų išminties. Šiam keliui mane pašaukė mano siela, atrodo visą gyvenimą ruošusi mane būtent šiam kvietimui. Dabar su didžiausia drąsa aš šį kvietimą priimu. 

Mano šviesos skleidimas į pasaulį dar labiau suintensyvėjo su dar stipresnių ir galingesnių įrankių pagalba. Mano mokymai tampa keliu į visišką išsilaisvinimą, gausą, sveikatą, harmoniją ir pilnatvę su dievišku palaiminimu ir stipria apsauga atkeliaujančia iš Amazonės širdies. 

Džiaugiuosi, kad aplink mane susibūrė nuostabių žmonių komanda, kuri man padeda įgyvendinti visus mano projektus. Tad dirbame tam, kad suteiktume profesionaliausias dvasinio augimo paslaugas tiems, kurie sieka savo aukščiausio potencialo atskleidimo. Tik prisiminę tai, kas esame iš tikrųjų, galime pradėti gyventi laisvėje.

Danguolė Tantra Path

Tantros praktikų Vedlė, Pajautos Žemės įkūrėja. Baigė „Tantra Movement School“ mokyklą pas mokytoją Michal Kali Griks, taip pat profesionali aktorė, dainininkė bei sertifikuota improvizacinės humoro vaidybos – klounados terapeutė, iki šiol besimokanti „International School of Humor“ gydytojų – klounų tarptautinėje mokykloje, bei dirbanti Red Noses International organizacijoje.

“Daug metų savarankiškai Tantros bei sąmoningumo meną ir mokslą studijavau knygose ir ieškojau atsakymų kaip pagerinti santykius su aplinkiniais bei pačia savimi, perkelti savo gyvenimo kokybę į aukštesnį lygmenį. Prieš aštuonerius metus, sutikusi Tantros mokytoją Michal Kali Griks, pagaliau pradėjau semtis Tantros praktikos ir teorijos žinių iš gyvo šaltinio ir tapau jo mokine.

Tantros mokslas mano gyvenime persipina kartu su lietuviškomis bei įvairių tautų senovės tradicijomis ir ritualais, aktorinio meistriškumo, improvizacijos, terapinės humoro vaidybos – klounados žiniomis ir patirtimi – kas labai smarkiai prisideda prie kūrybiškumo, gyvybingumo bei gyvenimo džiaugsmo. Šios praktikos ir žinios smarkiai prisidėjo prie mano sėkmės, motyvacijos, meilės sau, pasauliui ir vidinės laisvės bei pasitikėjimo savimi. Tai mane labai įkvėpia, todėl jaučiu misiją skleisti savo patirtį, bei gyvenimus keičiančias praktikas žmonėms. Nesu tik teoretikė, esu praktikė, atradusi būdus, kurie veikia susikurti laimingą ir džiaugsmingą, meilės, harmonijos ir pasitikėjimo bei tikėjimo kupiną gyvenimą. Tantra – plačiąja jos prasme – išlaisvino mane, todėl tikiu, kad tai gali būti labai naudinga ir tau. Esu pašaukta dalintis, bei padėti žmonėms.”

Stovyklos Koh Phangane programa

Kovo 9 d.

Išvykimas iš savo šalies. Rekomenduojame skrydį iš Kopenhagos (rekomenduojame įsigyti tiesiogiai iš Thai Airways bendrovės čia: https://www.thaiairways.com/en_DK/index.page)

(Stovykos vedlės skris su 13:50 skrydžiu. Grįžimui rinkitės 20d. 00:30 skrydį Bankokas – Kopenhaga).

Dėl lėktuvo bilietų įsigijimo jums padės stovyklos koordinatorė su kuria bendrausite asmeniškai.

Kovo 10 d. 

06:20 ryte atskrendame į Bankoką. Vykstame į viešbutį poilsiui.

14:00 susitinkame ekskursijai po Bankoko šventyklas. Jeigu nenorėsite vykti į ekskursija, galėsite likti viešbutyje poilsiui arba eiti į masažus. Viskas laisvai, pagal savijautą.

Vakarienė Bankoke.

Kovo 11 d.

Pusryčiai viešbutyje.

12:00 išvykstame į oro uostą. Skrydis į Surat Thani. Iš Surat Thani plaukiame laivu į Koh Phangan’ą.

Atvykimas į vilą. Įsikūrimas.

Vakarienė Orean Healing centre.

Kovo 12 d. 

9:00 pusryčiai viloje.

10:00-12:00 susipažinimo ratas.

Susipažinimas su sala. Motorolerių nuoma. Masažai, paplūdimys.

19:00 susitinkame viloje. Vakarinės praktikos ir vakaro meditacija.

Poilsis.

Kovo 13 d. 

8:00 Joga.

9:30 pusryčiai.

11:00 išvykimas į šventyklas, praktikos šventyklose. 

Saloje yra trys labai stiprios šventyklos. Vienoje iš jų yra deivės Kuan Yin statūla, prie jos galima užduoti klausimus ir gauti atsakymus pasinaudojant orakulu. Šioje šventykloje mes susitinksime su dievais ir deivėmis savyje. Pagerbiant Kuyan Jin atvaizdą, kaip savyje esančio nuolankumo, atjautos, besąlyginės meilės ir grožio atspindį.

Taip pat aplankysime tris žaliasias Budas. Šios statulos be galo stiprios energetikos, pagamintos iš žadeito kristalo ir kiekvieną kartą būnant prie jų įvyksta labai įdomus dalykai. Prie žaliųjų Budų atliksime ypatingą tylos meditaciją.  

Trečiąją šventykla aš vadinu mamos žemės šventyklą, kurioje maudysimės kriokliuose ir pagerbsime salos gyvąją gamtą per susijungimą su didžiuoju medžiu-motina, kuris nėra didžiasias medis saloje, bet energetiškai auga labai stiprioje vietoje, kur teka salos vandenys.

Po apsilankymų šventyklose vyksime į kitą salos pusę, kur jaukiame paplūdimio restorane valgysime pietūs ir mėgausimės laisvu laiku.

Po išvykos grįšime į vilą. Turėsime šiek tiek poilsio ir vakare keliausime į pirmąją šamaninio kvėpavimo sesiją. Šamaninio kvėpavimo metu pasiruoškite atsiverti netikėtiems pojūčiams ir informacijai, kuri gali ateiti pas jus per įvairius simbolius, vizijas, jausmus ar tiesioginį suvokimą. Tai labai specifinė praktika padedanti mums gauti labai svarbias žinutes iš mūsų dvasios vedlių, iš mūsų kūno ir iš mūsų sielos. Sesiją veda Ieva Launagė. 

Kovo 14 d.

8:00 Joga.

9:30 pusryčiai.

11:00 – 14:00 Tantra – programa su Danguole. Įžanga į Tantrą. Ribos. Poreikiai. Sąmoningas ryšys.

14:00 – 17:00 Laisvas laikas.

17:00-21:00 Programos antra dalis. Poilsis. 

Kovo 15 d.

8:00 Joga.

9:30 pusryčiai.

11:00 Galimybė vykti į pasirinktą ekskursiją su vietos organizatoriais už papildomą kainą arba laisvas laikas Secret Beach, kur yra restoranas ir masažai paplūdimyje.

17:00 visų dalyvių susitikimas Zen Beach. Refleksijos rastas. Saulės palydėjimas. Grįžus į vilą Rape ceremonija norintiems. 

Rape, tai švento tabako ir žolelių gamtos medicina iš Amazonės džiunglių, naudojama tabako ir žolelių pelenus specialiu aplikatoriumi pučiant į nosį. Tai ypatingai veiksmingai valo energetinį kūną, nuramina prota, atpalaiduoja fizinį kūną, padeda paleisti užspaustas emocijas, valo nuo bet kokių astralinių parazitų ar kitų neigiamų svetimų energijų, kurių per gyvenimą prisirenkame per įvairias patirtis. Tai stipri patirtis skirta visiems norintiems eiti gilyn į save ir iš stovyklos pasiimti maksimalią naudą. Ceremonija ves Ieva Launagė.

Kovo 16 d. 

8:00 Joga.

9:30 pusryčiai.

11:00 – 14:00 Tantra – programa su Danguole. Tantriniai ritualai. Seksualinės energijos pažinimas, pažadinimas ir sąmoningas valdymas.

14:00 – 17:00 Laisvas laikas.

17:00-21:00 Programos antra dalis. Pasidalinimai. Poilsis. 

Kovo 17 d. 

8:00 Joga.

9:30 pusryčiai.

11:00 Pasidalinimų ratas.

12:00 Šamaninio kvėpavimo sesija.

16:00 vykstame į BlueRama restoraną su infinity pool. Vakarienė restorane. Šokiai su DJ.

Kovo 18 d.

8:00 Joga.

9:30 Pusryčiai. Laisva diena suvenyrų pirkimam ir poilsiui saloje. Motorolerių gražinimas.

18:00 Stovyklos uždarymo ceremonija su kakava. Tai stovyklos kulminacija ir tikra išsilaisvinimo šventė. Kakava tai nuostabi gamtos medicina padedanti atverti širdį ir grįžti į tikrą ryšį su savimi. Per šią ceremoniją darysime tantrinio kvėpavimo praktiką, kuri padės mums eiti dar giliau į save. Taip pat kursime specialą manifestaciją, kurios metu atliksime stiprią aktyvaciją mūsų naujam gyvenimui. Ceremonija ves Ieva Launagė.

(Į šią ceremoniją kviečiame atsivežti lengvas baltas sukneles.)

Kovo 19 d.

9:00 pusryčiai. Išvykimas į vilos. Plaukimas laivu į Surat Thani.

Skrydis Surat Thani – Bankokas.

Apsistojimas viešbutyje. Laisvas laikas Bankoke.

Kovo 20 d.

Pusryčiai viešbutyje.

Laisvas laikas Bankoke.

Naktinis skrydis į Europą. 

*Pasiliekame teisę keisti programos eigą dėl nenumatytų aplinkybių.

**Labai rekomenduojame, jeigu turite galimybę, Koh Phangan saloje pasilikti ilgiau savarankiškai.

PROGRAMOS METU NAGRINĖSIME ŠIAS TEMAS

☀️Gilaus ryšio su savimi ir aplinkiniais kūrimas.

☀️Prisilietimo dinamika, sąmoningo ir švento seksualumo savyje paieška, sensualių pojūčių pažadinimas.

☀️Ribos, vertybės, poreikiai ir ekspresija. Kaip nubrėžti ribas, kaip jas atpažinti savyje, kaip atsikratyti vidinių blokų ir praplėsti norimas ribas.

☀️Seksualinės energijos valdymo teorija ir praktika, ekstatinis prisilietimas, kvėpavimo technikos seksualinei energijai suvokti, valdyti, nukreipti. Kaip perkelti savo seksualinę energiją į aukštesnes čakras, patirti viso kūno orgazmus.

☀️Tantriniai masažai, seksualinės energijos valdymo teorija ir praktika, ekstatinis prisilietimas.

☀️Emocijų raiška, paleidimas. Užspaustų emocijų išlaisvinimas. 

☀️Meilė sau. Kaip praktikuoti Tantrą individualiai, be partnerio? Kuom skirasi masturbacija nuo Tantrinio Meilės sau ritualo? Energijos valdymo teorija ir praktika. Kaip perkelti savo seksualinė energiją į aukštesnes chakras, patirti viso kūno orgazmus?

☀️Seksualinės energijos galia ir sąsaja su gausa. Manifestacija per orgazminę būseną.

☀️Harmoningo ryšio su savimi kūrimas per ryšį su dieviška sąmone.

☀️Gamtos gyvybinės energijos svarba kuriant balansą savyje. 

☀️Pasitikėjimas savimi, pasitikėjimas visata, sąmoningas realybės kūrimas.

Labai rekomenduojame į stovyklą vykti su sielos partneriu su kuriuo jaučiate gylų ryšį. Tai nebūtinai
turi būti jūsų sutuoktinis, tai gali būti labai artimas draugas. Jeigu poros neturite, galite vykti vieni, galbūt visata jau suplanavo jums partnerį/partnerę.

APGYVENDINIMAS

Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, Luxury viloje su baseinu, pačioje geriausioje Koh Phangan vietoje!!!

Atkreipkite dėmesį, kad miegojimas dvivietėse lovose, tačiau nei vienais metais su dalyvėmis dėl to nekilo problemų. Lovos tikrai erdvios, duodamos atskiros kaldros. 

O jeigu norėtumėte pajusti kokios iš tiesų išlaisvinančios yra tokios stovyklos...

Dalinamės ypatingomis akimirkomis iš Ievos organizuotos stovyklos Tailande, Koh Phangan saloje 2019 metais. Po nuotraukomis rasite ir dalyvių pasidalinimus, kurie, tikiu, sušildys iš vidaus ir pakvies jus į neįtikėtiną nuotykį Koh Phangan saloje ir šiais metais. 

Po šios stovyklos tu:

🌴 Jausi didesnį įgalinimą būti jausmingu ir aistringu žmogumi;

🌴 Jausi didesnį pasitikėjimą savimi ir savo intuicija;

🌴 Jausi daugiau drąsos ir užtikrintumo intymiuose santykiuose;

🌴 Jausi daugiau džiaugsmo ir pilnatvės savyje;

🌴 Patirsi daugiau meilės sau;

🌴 Turėsi įrankius ir žinias, kaip kurti harmoningą ryšį su savimi ir savo aplinka;

🌴 Turėsi įrankius kaip sąmoningai kurti savo gyvenimą.

Dalyvavimo informacija

PASKUTINĖS MINUTĖS REGISTRACIJA DABAR net -500 EUR PIGIAU!!! 2’090 EUR

Įprasta stovyklos kaina – 2’590 EUR

DĖMESIO!!!

Nauja galimybė išsimokėti dalimis per 4 mėn. po 550 EUR./MĖN. 

Registracija patvirtinama padarius 500 EUR negrąžinamo avanso pervedimą.

Dėl likusių mokėjimų informuosime el. paštu.

Registracija patvirtinama tik pervedus avansą! 

Dėl stovyklos kreiptis el. paštu: [email protected]

Jeigu šiuo metu neturite tokios sumos kelionei, mes padarėme Lietuvoje esančių kreditorių apžvalgą ir galėsim jums pateikti susistemintą informaciją, kurioje galėsite atsirinkti jums labiausiai tinkamą kompaniją kreditui šiai stovyklai.

 

Į kainą įskaičiuota:

 

Apgyvendinimas visos kelionės metu (viešbučiai Bankoke ir vila)

Pusryčiai visas dienas

Laivo bilietai

Programa

Į kainą neįskaičiuota:

 

Skrydžiai (~1300eur)

Pietūs ir vakarienė (pagal jūsų poreikį, ~15-20eur per dieną)

Transportas saloje (labai rekomenduojame išsinuomoti motorolerį, kad būtų patogu vykti bet kur, kur tik norite. Saloje eismas labai mažas. Kaina visam stovyklos laikotarpiui ~50EUR. Kitu atveju reikės kviesti taksi. Taksi iš mūsų vilos gan brangus… Tikimės, kad pavyks susigrupuoti taip, kad nereiktų naudotis taksi paslaugomis ir galėsime visur vykti motoroleriais).

Kelionės draudimas

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]

Pirkinių krepšelis