2022 m. INTERNETINĖS PROGRAMOS ĮRAŠAI

TRANSERFINGAS

Kursas apie labai įdomią, kvantine fizika paremtą realybės valdymo sistemą pavadinimu „Transerfingas“. Šią sistemą apibendrino ir plačiajai visuomenei pateikė autorius, fizikas ir mistikas Vadim Zeland.

„Daugiau kaip 10 metų praktikuoju transerfingą. Puikiai žinau visas jo subtilybes ir niuansus. Kurse pasidalinau galinga informacija ir praktikomis, kurios yra 100% veiksmingos tuo atveju, jeigu yra sąžiningai praktikuojamos kasdienybėje.“ – Ieva Launagė.

Šiuo metu Lietuvoje nėra kur įsigyti V. Zeland knygų, todėl šis kursas yra ypatingai aktualus ir tiems, kurie nėra susipažinę su transerfingu ir tiems, kurie yra skaitę jo knygas, tačiau pilnai neintegravo visų, šios likimo valdymo sistemos principų į savo gyvenimą. Kurse Ieva pasidalino savo asmenine patirtimi ir pagrindiniais momentais, kurie yra patys svarbiausi taikant Vadim Zeland teorinę medžiagą savo realybėje.

Pats Zelandas sako, kad visą tai, ką jis perteikia savo knygose, nėra jo mokymas. Tai yra žinios, kurias žmones jau žinojo nuo pat žmonijos atsiradimo laikų. Jis tiesiog paėmė ir perteikė šias žinias moderniai visuomenei.

Viskas, iš tikrųjų, priklauso nuo jūsų požiūrio. Koks jūsų realybės vertinimas, tokia ir patirtis. Niekas nekaltas, jeigu jums sudėtinga, nuolat trūksta pinigų, nesiseka santykiai, niekaip nerandate savo tikrojo pašaukimo. Viskas jūsų kūryba, viskas yra jūsų pačių sukurtos ribos arba išsilaisvinimas.

 

Šis kursas skirtas visiems, kurie

Pasiklausykite, kaip stipriai iš tiesų veikia Transerfingas!

Štai kokiais pokyčiais dalinasi programą baigę dalyviai:

Praėjus šį kursą jūs:

Kursas susideda iš:

Kurso tvarkaraštis:

Jūsų laukia labai koncentruotos informacijos paskaitos, padėsiančios iš esmės pakeisti suvokimą apie savo gyvenimą ir pamatyti, kiek iš tiesų jūsų mąstymo pakeitimas gali padaryti jam įtakos.

Po kiekvienos paskaitos, prieš pradedant klausyti sekančią paskaitą, būtina duoti savaitę laiko integracijai.

1 PASKAITA

Variantų erdvė. Sužinosite apie galimybę keliauti per įvairius realybės variantus. Nuo ko priklauso mūsų patiriamas realybės variantas, kaip jį pakeisti. Švytuoklių įtaka mūsų tikrovei. Pusiausvyros jėgų pasireiškimas, perteklinio potencialo veikimas mūsų gyvenime, kas labiausiai trukdo išsipildyti mūsų troškimams?

2 PASKAITA

Sąmoningas sapnavimas ir kaip tai susiję su realybės valdymu. Vidinis ir išorinis ketinimas, kas tai yra? Kaip pasitelkus išorinį ketinimą kurti savo realybę? Kuom kontrolė, valdant savo gyvenimą, skiriasi nuo sąmoningumo? Kaip kuriasi skaidrės? Sielos ir proto vienovė, leidimas sau turėti, dvasinio komforto būsena. Kaip atskirti svetimus tikslus?

3 PASKAITA

Energijos valdymas. Kas yra freilingas ir kaip tai veikia? Judėjimas gyvenimo linijomis. Asmenybės daroma įtaka, santykiai su kitais žmonėmis. Koordinavimas – kodėl tai reikalinga valdant savo realybę?

4 PASKAITA

Nesėkmės dėsnis, ketinimo deklaravimas, dualusis veidrodis, dieviškos kūrybos aspektas. Visos informacijos apibendrinimas.

Tai yra mėnesio internetinė programa, kuri pritaikyta labai patogiam naudojimui. Paskaitas galėsi klausyti tau patogiu metu iš bet kurios pasaulio vietos. Gausi priėjimą prie programos meditacijų bei transerfingo pdf ir audio knygų.

Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Programoje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama kursus energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą jungiatės su švara.

Kurso įrašai su NUOLAIDA! Vietoj įprastos kurso kainos 150 EUR, įrašai kainuoja tik 133 EUR!

GALIMA MOKĖTI DALIMIS

Programos įrašus galima įsigyti ir išsimokėtinai - 3 dalimis, po 43 eur. Būtinai kreipkitės dėl to į Soul Pearl el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Specialus pasiūlymas prisijungiant prie ELEV8 projekto

Jeigu nusprendėte jau DABAR prisijungti prie savarankiško grupinės manifestacijos projekto ELEV8, jums kursas kainuos tik 99eur!!!

Aplikuokite į projektą jau dabar, užpildykite registracijos formą, gaukite patvirtinimą apie priėjimą, pradėkite narystę sumažinta kaina 133eur/mėn ir PLIUS gaukite specialų nuolaidos kodą kursui!!!

Registracija vyksta TIK iki rugsėjo 16d.!

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis