SEMINARO ĮRAŠAS

ENERGETINIS KLIENTŲ PRITRAUKIMAS

Seminaro vedliai: NINHA SOL ir RĖJUS

Ar žinai, kad gali sukurti žymiai sėkmingesnį verslą sąmoningai taikant energetines praktikas?

Ar žinai, kad visi sėkmingiausi verslininkai dažniausiai puikiai suvokia energetiką ir kaip ji veikia, arba tai naudoja intuityviai?

ENERGETINIS KLIENTŲ PRITRAUKIMAS
Tai jūsų įsitikinimus apie pardavimus pakeisiantis internetinis seminaras, kuris padės išsigryninti kokius klientus norite pritraukti ir kaip tai padaryti.

Viskas yra energijų išraiška

“Where focus goes, energy flows.”
Tony Robbins

SEMINARO VEDLIAI

Ninha Sol

 

Jau daugiau nei 8 metus padedu žmonėms įgalinti save, savo aukščiausiame potenciale.
Šiuo metu esu stipriame energetiniame perėjime ir mano vibracijų dažnis yra labai aukštas, todėl su malonumu padėsiu jums atsiverti stebuklams savo gyvenime.
Dėl stiprių energetinių pasikeitimų pasikeitė ir mano vardas.
Kas mane žino kaip Ieva Launage, dabar galėsite susipažinti su Ninha Sol

Rėjus

Rėjus – realybės variantų keitimo meistras, savo gyvenime visiškai išėjęs iš sisteminių matricinių kolektyvinės sąmonės struktūrų.

19 metų tapęs profesionaliu pokerio žaidėju dalyvaudavo čempionatuose visame pasaulyje, kuriuose jam puikiai sekėsi patirti įspūdingus laimėjimus, pasitelkus neeilinius savo proto gebėjimus. Genialiai įvaldęs savo protą, 28 metų patyrė perėjimą į naują realybę, palikęs savo seną gyvenimą ir sujungęs sąmonę su dieviškais srautais.

Nors Rėjus patyrė ir turėjo viską, apie ką kiti tik svajojo, skraidė po nuostabiausias pasaulio vietas, mėgavosi materialiu turtu ir jo suteikiamomis galimybėmis, jis visada jautė, kad yra kažkas žymiai daugiau ir svarbiau. Galiausiai jis suprato, kad jo misija šiame pasaulyje yra visai kitokia. Šiuo metu Rėjus dirba su projektais, kurie iš tikrųjų padeda pakeisti žmogaus vibracijos dažnį ir susilygiuoti su neįtikėtinais realybės variantais visose gyvenimo sferose – sveikatoje, santykiuose, veikloje, ryšyje su dieviška sąmone. Ilgus metus negyvenęs Lietuvoje, vedamas savo intuicijos visai neseniai grįžo čia ir toliau veikdamas pagal dieviškus impulsus seka tobulu dievišku planu.

“Jausdamas žmogaus būseną padedu žmogui naviguoti jo paties sąmonės ir pasąmonės struktūrose, tam kad būtų paleisti limituojantys įsitikinimai ir atsirastų erdvės naujiems realybės patyrimo variantams. Mano aukščiausias įkvėpimas – padėti žmogui atrakinti savo paties aukščiausią potencialą.” Sako Rėjus ✩

Šis seminaras skirtas:

Tiems kas norite suvokti energetinę pardavimų perspektyvą;

Tiems kas norite pagerinti savo įplaukas;

Tiems kas turite ar galvojate kurti savo verslą;

Tiems kas savo veikloje norite atverti daugiau galimybių;

Tiems kas norite pelningai gyventi iš savo mėgiamo hobio.

Šiame seminare mes aiškiai pateiksime, kaip galite išmokti valdyti savo energiją, kaip pajusti kokių klientų norėtumėte, kaip norite jaustis dirbant su savo klientais. Perduosime kaip gebėti suprasti ką galite jiems duoti. Sukursime ENERGETINĮ SRAUTĄ per kurį galės ateiti tos sielos, kurioms reikia būtent jūsų paslaugų ar prekių. Papildomai su šiuo seminaru gausite prekinio ženklo ENERGETINĘ STIPRINIMO PRAKTIKĄ, kaip kiekvieną dieną stiprinti savo prekinį ženklą, kad jis pritrauktų didesnius pinigų srautus.

Jeigu mes suvokiame energetinę perspektyvą, tuomet labai stipriai galime PAKEISTI visą savo GYVENIMĄ. ♥

Jūs gausite:

• Aiškų suvokimą kaip veikia energetika pardavimų srityje;
• Labai stiprią aktyvaciją, kuri atvers erdvę pasiekti jus norinčius klientus;
• Efektyvią prekės ženklo stiprinimo meditaciją;

VIP paketas

Turime jums išskirtinį pasiūlymą!

Kartu su seminaru galite įsigyti asmeninę sesiją su Rėjumi, kuri skirta perprogramuoti pasąmonę ir atsiverti didesnėms pajamoms bei sėkmingai veiklos plėtrai. 

Įprastas paketas: 

704 EUR

Prijungimas prie uždaros facebook grupės

2 valandų paskaita su aktyvacija (Ninha Sol ir Rėjus)

Labai galinga 20-ies minučių audio meditacija “Manifestacinė sfera”, skirta bet kokiems jums aktualiems dalykams manifestuoti.

VIP paketas:

1111 EUR

Prijungimas prie uždaros facebook grupės

2 valandų paskaita su aktyvacija (Ninha Sol ir Rėjus)

Audio meditacija, skirta prekinio ženklo stiprinimui

Asmeninė energetinė perprogravimo sesija su Rėjumi trunkanti vieną valandą.

Iki susitikimo! Su meile, Ninha Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu [email protected]

Pirkinių krepšelis