INTERNETINĖ PROGRAMA

KEIČIU MĄSTYMĄ - KEIČIU GYVENIMĄ

Galbūt jau anksčiau domėjotės minčių galia, tačiau ar iš tikrųjų gyvenote pasitelkdami ja? Ar mokate sąmoningai valdyti savo būsenas? Ar žinote, kaip priimti savo emocijas ir sąmoningai kurti savo realybę?

Viskas iš tikrųjų priklauso nuo jūsų požiūrio. Koks jūsų realybės vertinimas, tokia ir patirtis. Niekas nekaltas, jeigu jums sudėtinga, nuolat trūksta pinigų, nesiseka santykiai, niekaip nerandate savo tikrojo pašaukimo. Viskas jūsų kūryba, viskas yra jūsų pačių sukurtos ribos arba išsilaisvinimas.

Kviečiu jus į sąmoningumo kelionės pradžią, kur įgysite visas reikiamas žinias ir praktikas, kaip iš tikrųjų pradėti gyventi kitaip darant vidinį pokytį. 

Štai kokiu pokyčiu dalinasi programą praėję dalyviai:

Jeigu pasiryšite šiai kelionei, gausite labai daug. Jeigu būsite visiškame atvirume ir pasitikėjime, gausite 100 kartų daugiau! Jeigu iškart suvoksite ir stebėsite savo ego, kuris nenori pokyčio, bet vistiek drąsiai žengsite pirmyn, gausite 1000 kartų daugiau!

Aš jums garantuoju, jeigu atliksite visas mano rekomenduojamas praktikas, pastebėsite ženklų pokytį savyje. 

Jums bus lengviau:

Nesureikšminti gyvenimo įvykių;

Atsipalaiduoti įtemptose situacijose;

Pasiekti ko norite;

Priimti skirtingas nuomones ir požiūrius;

Nebepasinerti į negatyvias situacijas, emocijas ir būsenas;

❁ Medituoti;

❁ Paleisti žalingus įpročius;

❁ Pajausti gyvenimo pilnatvę;

❁ Atlikti įvairias užduotis;

❁ Kurti finansinę gausą;

❁ Kurti harmoningus santykius; 

❁ Ir dar daugiau.

Tai yra mėnesio internetinė programa, kuri pritaikyta labai patogiam naudojimui. Paskaitas galėsi klausyti tau patogiu metu iš bet kurios pasaulio vietos. Gausi mėnesį laiko priėjimą prie mano contribee platformos, kur rasi programos meditacijas ir galybę kitų meditacijų, kurias mėnesį laiko galėsi klausyti kiek tik nori.

Jūsų laukia:

• 9 paskaitų įrašai uždaroje FB grupėje;
• 4 specialiai programai sukurtos audio meditacijos (meditacijos prieinamos už atskirą mokestį contribee.com/soulpearl platformoje);
• Kurso medžiaga - pdf pratybos;
• Uždara ir saugi erdvė pasidalinimams;
• Palaikanti bendruomenė;

Priėjimą prie paskaitų turėsite 6 mėn., todėl kurso medžiagą galėsite kartoti, kiek norėsite, kol visiškai ją integruosite į savo gyvenimą.

❂ Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Programoje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama kursus energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą jungiatės su švara.

Kurso įrašai su NUOLAIDA! Vietoj įprastos kurso kainos 150 EUR, įrašai kainuoja tik 132 EUR!

(99 EUR prisijungimas į uždarą FB grupę, kurioje yra kurso įrašai + 33 EUR mėnesio prisijungimas į contribee platformą (+3,4eur platformos mokestis), kurioje rasite meditacijas).

Jungiantis į kursą, dabar mokate tik prisijungimo prie kurso kainą. Atskirai jungiatės prie Contribee platformos. Contribee prisijungimas ČIA

Prisijungę prie contribee platformos, turėsite galimybę naudotis ir visomis kitomis ten esančiomis meditacijomis! Jeigu, po kurso nebenorėsite tęsti meditacijų klausymo, prenumeratą galėsite sustabdyti. 
Priėjimą prie kurso medžiagos uždaroje Facebook grupėje, turėsite vienerius metus, taigi paskaitas galėsite kartoti kiek norite kartų!

Specialus pasiūlymas prisijungiant prie ELEV8 projekto

Jeigu nusprendėte jau DABAR prisijungti prie savarankiško grupinės manifestacijos projekto ELEV8, jums kursas kainuos tik 99eur!!!

Aplikuokite į projektą jau dabar, užpildykite registracijos formą, gaukite patvirtinimą apie priėjimą, pradėkite narystę sumažinta kaina 133eur/mėn ir PLIUS gaukite specialų nuolaidos kodą kursui!!!

Registracija vyksta TIK iki rugsėjo 16d.!

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Išbandyk šią magišką NEMOKAMĄ MEDITACIJĄ skirtą ryšio su viskuo kas yra atkūrimui. Viskas ką turi padaryti – užpildyti šalia esančią formą!

Pirkinių krepšelis