Internetinė programa LAISVĖS DVASIA II Dalis – VILKAI

Koks jausmas staugti žiūrint į mėnulį visai visatai deklaruojant aš esu gyvas!!! Aš esu čia! Toks koks esu ir esu vertas meilės vien dėl to, kad esu. Man gera būti ir visa naktis yra man po kojomis, aš nieko nebijau. Esu visiškame susijungime su visata, savimi ir savo laukine prigimtimi.

Ar kada bėgai su vilkais? Ar įsivaizduotum koks tai būtų jausmas? Visiškos laisvės, jėgos ir galios pojūtis! 

Susijungimas su vilkais yra antroji programos „LAISVĖS DVASIA“ dalis. Prie jos gali jungtis tik praėję pirmąją programos dalį su plėšriaisiais paukščiais.

Vilkas simbolizuoja ištikimybę, šeimą ir draugystę, komandinį darbą, apsaugą, laukiškumą, laisvę, instinktus, žaismingumą ir kitus kilnius bruožus. 

 Istoriškai vilkai gyveno visame pasaulyje, todėl jie yra daugelio kultūrų mitologijos ir folkloro objektai.

Šioje programos dalyje daugiau gilinsimės į tai, kaip mums veikia aplinkinės energijos, socialinė aplinka. Kaip aplink save sukurti palankią socialinę aplinką, kaip harmonizuoti toksiškus santykius su artimaisiais, kurie buvo ir bus mūsų gyvenime. Kaip paleisti tuos, kuriuos nors ir labai mylime, tačiau jie mus be galo skaudina ir smukdo žemyn.

Vilkai atneša ryšį su tikrąją sielos šeima ir kaip tikri miško sanitarai, padeda pravalyti nereikalingas energijas iš savo aplinkos, tam, kad galėtumėte pilnai išlaisvinti visą savyje glūdintį potencialą ir pilnai jį atskleisti.

 

Kviečiu jus į be galo išskirtinės ir unikalios, mano autorinės programos, 2-ąją dalį. Vyks net 7 Online gyvi susitikimai! Tie, kas jungsis nuo pradžių ir dalyvaus nuosekliai, gaus didžiausią efektą savo gyvenimui.

Antroje dalyje keliausime į santykių su savimi ir kitais harmonizavimą

  • Kaip aplink save kurti palaikančią aplinką?
  • Kaip paleisti, tuos santykius, kurie nebe tarnauja?
  • Kaip harmonizuoti toksiškus santykius?
  • Kaip nepasiduoti aplinkos įtakai ir gyventi laisvėje?
  • Kaip nepasimesti iš aplinkos ateinančiose energijose ir iš jų išsilaisvinti?
  • Kaip dar geriau jausti save ir tai ko aš noriu?
  • Kaip dar labiau pasitikėti visata ir savimi?


Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Programoje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama programą energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą ateinate su švara.

Ši programa truks vieną mėnesį, tačiau jūs kiekvienas asmeniškai nuspręsite, kiek su ja užtruksite

Programos įrašus ir meditacijas galėsite kartoti tiek kartų, kiek norėsite. Paskaitas ir meditacijas galėsite pasižiūrėti bet kada, jums patogiu metu.

Iš viso jūsų laukia net 7 gyvų on-line susitikimų su manimi ir 4 specialios meditacijos.

Po šių dviejų dalių, turėsite kelių mėn. pertrauką visos informacijos integracijai, iki kitų dalių pradžios. 

 Per visą tą laiką turėsite mano energetinį palaikymą iš Peru džiunglių, kur atliksiu galingą dietą su augalais. Taip pat jus globos gyvūnų dvasios su kuriais būsite susijungę kursų metu.

Paskaitos vyksta kiekvieną sekmadienio ir trečiadienio vakarą, klausant įrašus jus galite pasirinkti kitas dienas, tačiau rekomenduoju išlaikyti tempą 2 paskaitos į savaitę.

Investicija į save ir prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos – tik 88 EUR! 

*** Prisijungti prie II dalies galėsite tik praėję I dalį. ***

Programą vesiu aš, Ninah Sol

Su žmonėmis dirbu jau apie 8 metus. Turiu labai daug patirties vedant žmones per dvasinę, savęs pažinimo kelionę. Esu pravedusi virš 1000 asmeninių sesijų, daugybę internetinių kursų, kuriuose yra sudalyvavę tūkstančiai žmonių. Daugelis iš jų dabar patys yra tapę vedliais ir sėkmingai padeda kitiems žmonėms pažinti save.

Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

Prisijungus į antrąją programos dalį TU:

❁ Stiprinsi ryšį su savimi ir gamta

❁ Gilinsiesi į palaikančios socialinės aplinkos kūrimą

❁ Harmonizuosi toksiškus santykius su artimaisiais 

 Gebėsi išsilaisvinti iš aplinkos ateinančių energijų

❁ Patirsi tikrąjį vidinės laisvės skonį

❁ Pilnai transformuosi ryšį su savimi

Programų dalyvių atsiliepimai:

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Junkis jau dabar ir stebėk, kaip vien prisijungimas prie šios programos jau dabar keičia tavo gyvenimą! Pakviesk sau artimus žmones dalyvauti kartu. 

Jeigu pokyčio nepastebėsi, grąžinsiu tau tavo investiciją.* 

Nėra ko prarasti! ♥

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis  išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Internetinė programa Laisvės Dvasia I – II – III – IV dalys

555,00 

Programa LAISVĖS DVASIA skirta padėti jums išlaisvinti save. I-oje dalyje yra susijungimas su paukščių sąmone – oro elementą, kur gilinsime, kaip pasitelkus savo mąstymą – keisti savo realybę. II-oje dalyje vyksta susijungimas su vilkais. Gilinsimės į savo santykį su aplinka ir kaip harmonizuoti santykius ir tvarkytis su išorės energijomis. Tai prabudimo kelionė link tikrojo aš. III-oje dalyje dar labiau atsiversime savo laisvei, kad veikla, kuria užsiėmi, neštų džiaugsmą, o gal kaip tik atrasi savo širdies veiklą. IV-oji dalis bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių. Joje susijungus su tigru ir auksiniais drugeliais pilnai pasiruošime išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Jūsų laukia:
* 29 gyvų on-line susitikimų su Ieva Launage ĮRAŠAI
* 16 specialių meditacijų
* Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Nori mokėti dalimis? Dėl šio atsiskaitymo susisiek su mumis info@ievalaunage.com ir mes padėsime Tau.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į info@ievalaunage.com

° Programai klausytis būtina turėti Facebook paskyrą. Priėjimas prie programos veikia tol, kol Facebook veikia. Jeigu vyksta nesklandumai su Facebook’u – mes neatsakome už priėjimą prie programos turinio.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis