MEDITACIJA ATSIMERKUS

Tai kas tikra, atsiveria tik paleidus vidinę kovą 💜 – Ninah Sol

Ar jau esate susipažinę su afirmacijų galia? Ar žinojote, kad jūs galite užprogramuoti savo protą, nuolat jam kartodami teigiamas afirmacijas? 

Kas ta afirmacijos galia?

Afirmacijų praktika apima teigiamų ir stiprinančių teiginių kartojimą. Teigiami, motyvuojantys pasakymai yra kartojami siekiant pakeisti savo mąstymo būdą, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir visata bei geriau kontroliuoti savo emocijas.

Neurologiniai tyrimai rodo, kad teigiami pasakymai sau gali keisti smegenų veiklą ir stiprina tam tikras neuronų jungtis, kurios susijusios su savęs vertinimu ir optimizmu. Tyrimas, kuris buvo atliktas naudojant funkcinį magnetinio rezonanso vaizdavimą (fMRI), parodė, kad teigiamų teiginių kartojimas suaktyvina smegenų dalis, atsakingas už savęs vertinimą ir motyvaciją. Be to, tyrimas, publikuotas „Journal of Clinical Psychology“, parodė, kad afirmacijos gali efektyviai sumažinti žmonių simptomus, sergančių lėtinėmis ligomis, pvz., artritu ar diabetu.

Šie tyrimai rodo, kad afirmacijos ne tik padeda geriau jaustis, bet ir turi apčiuopiamą poveikį mūsų psichologinei bei fizinei būklei.

Reguliarai praktikuojant, afirmacijos gali:

🧘‍♀️ Mažinti stresą ir nerimą;

🧘‍♀️ Padidinti pasitikėjimą savimi;

🧘‍♀️ Motyvuoti siekti asmeninių ir profesinių tikslų;

🧘‍♀️ Teigiamai paveikti elgesio ir sprendimų priėmimo procesus.

Kaip atlikti šią pratiką?

Kiekvienas mūsų ištartas žodis ir mintis turi tam tikrą vibraciją arba kitaip – energetinį dažnį. Mes galime pritraukti į savo gyvenimą tai, ką norime pasitelkiant mintis ir emocijas. Kai sakome teigiamus žodžius, mes skleidžiame pozityvų “prašymą” į visatą, kuri, atsiliepia mums tuo pačiu, apdovanodama mus svajonių išsipildymu bei visiška ramybe… 

Būtent tam, Ninah Sol įrašė meditaciją “Meditacija atsimerkus”, kurią galite praktikuoti vairuojant, gaminant valgį ir t.t. 

Tai įrankis skirtas kiekvienos dienos visiškam rūpesčių paleidimui per priėmimą.

Svarbu paminėti, kad meditaciją galite daryti ir užsimerkus!

Daugiau apie meditaciją

Pirmos dešimt minučių meditacijos yra skirtos sugrįšti į DABARTĮ. Negalvoti apie praeitį ir ateitį, o apie tai, kur esate DABAR. Sąmoningai paleisite situacijų, ateities bei praeities reikšmingumą. Paleisite įtampa. VISKAM SAKYSITE TAIP.

Kad ir kaip norisi kontroliuoti, su šia meditacija jūs pasiduodate.. atveriate savo širdies vartus pasitikėjimui ir taikai su viskuo taip, kaip yra. Juk vidinė ramybė yra svarbiau už nemalonių situacijų laikymą. Sugrįšite ten, kur vyrauja meilė, taika ir ramybė. Sugrįšite į save.

Kitas dešimt minučių pasikrausite save TEIGIAMOMIS afirmacijomis:

“Aš sąmoningai kuriu harmoningą ryšį su savimi. Sąmoningai matau savo automatines reakcijas ir jas pakeičiu. Susijungiu su dieviška intuicija. Atskiriu kas naudinga, o kas ne. Sąmoningai renkuosi mintis, reakcijas ir veiksmus.”

Kur rasti meditaciją?

Meditaciją rasite Soul Pearl Contribee meditacijų platformoje. 

Svarbu paminėti, kad meditacijos vertė yra net 99 Eur, bet gaunate galimybę ja naudotis tiesiog prisijungę į bendrą Soul Pearl prenumeratą, kur jau yra virš 44 begalo efektyvių įrašų!

Tik Tik 33eur/mėn. (plius platformos mokestis 3,45eur) ir jūs turėsite prieigą prie viso šio neįkainojamo turinio ir labai galingų įrankių!  Kaip viena prenumeratorė sakė: “Tai yra vienintelė prenumerata, kurią realiai naudoju beveik kas dieną! Tiesiog atsidarau programėlę ir atsitiktinai pasirenku meditaciją ar įrašą. Visuomet gaunu tai, ko tą dieną labiausiai reikia.” Prenumerata yra nuolat pildoma naujomis meditacijomis ir įrašais. Tai tikrai be galo vertinga investicija į save!

Be to, visi prenumeratoriai turi galimybę dalyvauti ir nemokamuose renginiuose, kuriuose kartu su Ninah Sol atlikinėjamos įvairios praktikos (kvėpavimo sesijos, kakavos ceremonijos ir t.t.)!

Visi prenumeratoriai nuo šiol gali vienas kitą pasiekti bendrame TELEGRAM pokalbių kambaryje, kur kiekvienas gali dalintis savo potyriais, pastebėjimais, komentarais. Taip pat, Ninah Sol ten kelia naudingus pranešimus, priminimus, tam, kad padėti visiems dar geriau palaikyti sąmoningumą savo gyvenime.

* Jeigu kartais nuspręsite, kad nebenorite daugiau tęsti prenumeratos, bet kada galite ją sustabdyti.

Meditacijas klausantys žmonės sako:
0 +
Net virš 180 patenkintų prenumeratorių! Prisijunk ir tapk vienu iš jų!

Informacijai

*Informuojame, kad suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. 

SVARBU!

*Nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija – jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis