PILNATIES RITUALAS

Ar tikrai į naujuosius metus žengei paleidus prisirišimą prie praeities? 

Pirmoji metų pilnatis stoja sausio 6 d. 23:07 val. Todėl sausio 7 d. 12:00 val. GYVAI transliuosiu labai stiprų pilnaties ritualą, kuris skirtas visiems, kas jaučia, kad dar ne iki galo perėjo į naują realybę su Naujųjų metų atėjimu. Jeigu jaučiate, kad su savimi tempiatės praeities šešėlį, šis ritualas skirtas būtent jums.

Kadangi 2023 m. sausio mėn. pilnatis eina išilgai Vėžio-Ožiaragio ženklų ašies, jos energija nukreipta asmeniniams tikslams siekti. Tai geras laikas apmąstymams, tikrojo „aš“ paieškoms.

Vėžys simbolizuoja – emocijas, jausmus, vidinį pasaulį, kas iš tiesų yra svarbu širdžiai ir dar daug visko kito.

Ateinanti pilnatis atneša labai gilių sluoksnių jutimą, kas tarnauja paleidimui iš labai gilių struktūrų to kas atitarnavo ir matymą labai gilių troškimų kas gali padėti išsigryninti naujų metų rezoliucijas, kurias buvo pasisakę žmonės. Tik naujos rezoliucijos ne tam, kad jas surašyti, o tam kad išties pajausti ar jos rezonuoja ir iš ko jos yra – trukūmo ar pilnatvės, kovos ar laisvės.★ 

Ritualo metu vesiu stiprią paleidimui skirtą meditaciją, kurios metu su giliu dėkingumu ir pagarba atsisveikinsime su tuo kas buvo ir tuo, kas jau daugiau neberezonuoja mūsų naujoje realybėje.

Tai gali būti žmonės, mintys, elgesio modeliai, nuostatos, įsitikinimai, veiklos, vietos. Jūs patys geriau žinote, ko daugiau nebenorite savo gyvenime ir norint įsileisti naujus dalykus, reikia jiems padaryti vietos. Kaip ir tvarkant spintą, reikia išmesti senus, susidevėjusius rūbus, kad jų vietą galėtų užimti nauji. 

Mums nereikia keisti mūsų realybės išorėje, mums tiesiog reikia pakeisti mūsų vibraciją ir mūsų realybė natūraliai pasikeis.

Šiuo metu savo realybėje liudiju neįtikėtinus dalykus ir tai glosto mano širdį, suvokiant, kad jeigu tik mes leidžiame sau patikėti, kad esame verti tai ko norime, jeigu leidžiame sau aiškiai suvokti, ko mes iš tikrųjų norime ir jeigu turime drąsos paleisti bet kokius prisirišimus prie praeities, tai ateina! Ir gali ateiti labai greitai!

Todėl puikiai žinau, kaip pravesti jums labai galingą ritualą, su tiksliomis instrukcijomis, kurios jums padės iš tikrųjų atsiverti tai naujai realybei, kuri jau kurį laiką kviečia jus. 

Prisijungti prie ritualo labai paprasta. Jis vyks uždaroje Facebook grupėje. Jeigu negalėsite prisijungti gyvai 12:00 val., ritualą atlikti galėsite bet kada jums patogiu metu, tiesiog žiūrint jo įrašą.

KO REIKĖS RITUALUI? 

🌑 Vienos baltos cilindrinės žvakės

🌑 Jazminų arba Ylang Ylang eterinio aliejaus arba esencijos

🌑 Smilkalų (jeigu įmanoma taip pat jazminų. Dar tinka pečiulis, ylang ylang, lotusas).

🌑 Balto popieriaus lapo

🌑 Labai gražaus tušinuko (labai tinka aukso spalvos, su aukso elementais)

Ritualui pasiruoškite erdvę, išvalykite Polo Santo dūmu (galima įsigyti Baltic Shamans parduotuvėje Vilniuje) arba ČIA
Būtų gerai pasimerkti gyvų baltų gėlių.
Gražiai apsirenkite.
Ritualo trukmė apie 2 val.

Pilnaties ritualas 2023

33,00 

Ritualo trukmė apie 2 val. Informaciją kaip prisijungti ir pasiruošti ritualui gausi el. paštu po apmokėjimo. 

 

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į info@ievalaunage.com.

Neturime

.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis