SĄMONINGO SAPNAVIMO MOKYMŲ ĮRAŠAI

Ištrauka iš knygos ,,Tibeto sapnų ir miego joga“, Tenzinas Vangjalas Rinpočė:

„Gyvenimo ryškumo, šviesumo, sapniškumo palietimas suteikia galimybę jūsų patyrimui tapti erdvesniam, lengvesniam ir aiškesniam. Išlavinus skaidrų praregėjimą sapne ir budrioje būsenoje, atsiranda kur kas daugiau laisvės kurti gyvenimą pozityviai ir pagaliau visam laikui nusimesti polinkius bei dualizmą ir išlikti nedualioje skaidrioje esatyje.

Sąmoningą sapnavimą jau ne vieną tūkstantį metų praktikuoja Tibeto jogai, kinų daosai, toltekų magai ir šamanų gentys. Ši praktika buvo naudojama sąmoningumui plėsti, sąmonei valdyti bei dvasiniams tikslams pasiekti. Per sapnus informacija pasiekė ir daugelį menininkų bei išradėjų. Vienas žymiausių siurrealizmo atstovų Salvadoras Dali tikėjo, kad būsena tarp budrumo ir miego yra ta vieta, kur egzistuoja didžiausias mūsų kūrybinis potencialas.

Tačiau Tibeto tradicijoje gebėjimas sąmoningai ir aiškiai sapnuoti nėra galutinis rezultatas. Pabudimas sapne mums sukuria papildomą kontekstą, kuriame galime atlikti aukšto lygio efektyvias praktikas, siekdami išsilaisvinimo. Tibeto budistai jau nuo senovės praktikuoja sąmoningą sapnavimą, kuris gali pakeisti realybę, padeda spręsti įvairias problemas ir net diagnozuoti ligas.

Kas yra sąmoningas sapnavimas?

Sąmoningas sapnavimas yra įrankis, galintis padėti tapti žymiai sąmoningesniu savo realybėje. Tai be galo gili praktika, vedanti prie išsilaisvinimo iš dualios tikrovės konceptų ir iliuzijų. Savęs patyrimas už kūno ribų atveria duris suvokimui, kad esame kur kas daugiau nei kūnas – mes esame amžinos esybės, nuolat patiriančios save.

Šis gyvenimas kur kas labiau artimas sapnui nei mes įsivaizduojame. Ar atsimeni, kaip Neo filme “Matrica” treniravosi peršokti tarp pastatų tam, kad suvoktų savo didžiules galimybes, kurias buvo pamiršęs? Mano vedami sąmoningo sapnavimo mokymai skirti būtent tam, kad išlaisvintume save iš įvairių apribojimų, ir šioje realybėje galėtume žymiai daugiau. Kad atsibustume ne tik sapne, bet ir visiškai atsibustume gyvenime.

Kas vyksta su mumis, kuomet sapnuojame?

Yra atlikti fiziologiniai tyrimai, kurie lygino, kas vyksta su mūsų kūnu, kai sapnuojame, ir kokios yra fiziologinės kūno reakcijos. Nustatyta, kad visi procesai, vykstantys mūsų prote, ir apskritai, visame kūne, veikia taip, lyg tai vyktų iš tikrųjų. Jeigu sapne valgome obuolį, mūsų kūnas išskiria seiles tartum valgytume jį iš tikrųjų. Tai reiškia, kad per sapnus galime daryti realų pokytį savo fizinei realybei.

Sapnuodami mes patenkame į labai subtilų pasaulį, kuriame esame arčiau Šaltinio, viską kuriančios sąmonės. Per sapnų praktiką galima bendrauti su savo iškeliavusiais artimaisiais, susitikti su dvasiniais vedliais, transformuoti įvairius užspaustus jausmus, paleisti ribojančius įsitikinimus, gydyti įvairias traumines patirtis, kurios sukelia ligas kūne ir pan.

Savęs patyrimas už kūno ribų įgalina mus suvokti, kad esame nemirtingi ir laisvi, kad esame kur kas daugiau nei šis, labai laikinas fizinis kūnas. Sapnų pasaulyje ribų nėra. Atpalaidavę protą ir išlaisvinę savo vaizduotę, mes galime tyrinėti giliausius savo pasąmonės sluoksnius.

Kokia yra sąmoningo sapnavimo nauda?

Išlaisvintas protas;

Galimybė peržengti per savo didžiausias baimes ir suvokti, kad esame daug daugiau nei kūnas;

Gydymas mentaliniame, emociniame ir fiziniame lygmenyje;

Tikrojo savęs pažinimas (to, kuris yra už bet kokių fizinių formų ribų);

Manifestacijos įgūdžių tobulinimas;

Aukštesnės sąmonės būsenos patyrimas ir jos integravimas į savo gyvenimą;

Išlaisvintas kūrybiškumas;

Dar gilesnis ryšys su visa kuriančia Dieviška energija;

Savo aukščiausių galimybių atskleidimas ir išlaisvinimas.

Dalyvių atsiliepimai

Ar jums pavyks nubusti sapne priklausys tik nuo jūsų, kadangi šie mokymai reikalauja pakankamai aukšto sąmoningumo. Neįmanoma nubusti sapne, jeigu nesame pakankamai sąmoningi realybėje. Labai svarbu tyrinėti save, pastebėti ir paklausti, ar esu pajėgus/-i stebėti savo mintis, jausmus, identifikuoti įsitikinimus?

Sapnų mokymo programa padės jums išsilaisvinti iš daugelio iliuzijų ir suvokti, kad esate žymiai daugiau, nei diktuoja jūsų protas. Šie mokymai padės prisiminti savo amžinybę ir beribiškumą.

Nustatyta, kad žmonės gebantys sapnuoti sąmoningai, yra kūrybiškesni, labiau pasitikintys savimi, turi aukštesnį intelektą, yra labiau nepriklausomi nuo aplinkos, geba valdyti situaciją ir savo sapnus atsimena labai gerai. Sapnus galime išnaudoti kaip tam tikrą savęs tobulinimo erdvę. Kaip rodo tyrimai, jei treniruojame tam tikrus gebėjimus sapne, realybėje šie įgūdžiai pagerėja.

„Buvo pastebėta ir yra atlikta gana nemažai tyrimų, kad visi tie veiksmai, kuriuos atliekame sapne su sapnų kūnu, atsispindi fiziniame mūsų kūne. Aktyvuojasi tos pačios smegenų motorinės sritys, galima išmatuoti ir padidėjusį raumenų aktyvumą. Sapne atliekant fizinį veiksmą, suintensyvėja širdies ritmas, kvėpavimas ir visa kita. Mūsų kūnas sapne, nepaisant to, kad mūsų raumenys yra išjungti, tarsi lygiai taip pat dirba. Todėl visi įgūdžiai, kuriuos įgyjame arba laviname sapne, taip pat gerėja.“

– psichologijos mokslų daktaras Tadas Stumbrys.

Ar jau įdomu? Jeigu taip, tuomet jau prieš mokymus gali pradėti skaityti šias knygas:

Eckhart Tolle „Šios akimirkos jėga“

Tenzin Wangyal Rinpoche „Tibeto sapnų ir miego joga“

P.S. Perskaityti jų iki mokymų pradžios tikrai nereikia!

Kokia sąmoningo sapnavimo esmė, kam to reikia?

Sąmoningai sapnuodami mes galime išplėsti savo ribas, ir apeiti savo pačių susikurtus blokus, nes sapnuodami turime galimybę lengvai transformuoti neigiamus įsitikinimus ir programas, netgi paleisti emocines traumas.

Sąmoningas sapnavimas mums padeda būti budresniais ir daryti stipresnę įtaką savo dabartinei realybei: jeigu sugebame atsibusti sapne – sugebame atsibusti ir gyvenime.

Mokymuose svečiuojasi:

Rita Banienė – sąmoningo sapnavimo specialistė. Rita Niujorke mokėsi rašytojo ir sapnavimo instruktoriaus Robert Moss „Active dreaming school“ mokykloje, turi tarptautinį Kanados NLP praktikės sertifikatą. Rita turi tarptautinį Kanados Eriksono hipnoterapijos universiteto praktikės laipsnį ir tai dar ne viskas – ji veda regresijos – sugrįžimo į praėjusius gyvenimus – seminarus! Pasak jos, sąmoningą sapnavimą ištobulino Tibeto budistai dėl religinių tikslų, noro pabusti, nušvisti.

Prie to paties, Rita domisi šamanizmu, sapnų joga, tibetiškuoju budizmu, lanko įvairiose pasaulio šalyse šiomis temomis rengiamus seminarus, yra parašiusi net 3 knygas, kuriose gausu sapnų pavyzdžių ir metodikų, kaip analizuoti sapnus.

Svarbi informacija apie mokymų eigą!

Prieš jungiantis į sąmoningo sapnavimo mokymus, įvertink savo galimybes skirti pakankamai laiko mokymų praktikoms. Kad patirtum kuo didesnį efektą, daugiau laiko skirsime praktikoms nei teorijai, nors teorinių žinių irgi bus.

Idealiausia būtų jeigu šių mokymų metu turėtum galimybę miegoti bent iki 8 val. ryto.

Svarbu, kad galėtum išlikti kiek įmanoma ramesnėje aplinkoje. Idealiausia, jei galėtum 3 savaites atostogauti kur nors gamtoje, bet, žinoma, tai nėra būtina. Tikiu, jog reikiamoms žinioms gauti, puikiai galima pritaikyti ir esamą aplinką.

Jeigu visai neatsimeni savo sapnų – nesijaudink! Visos praktikos pritaikytos tam, kad lavintų gebėjimą atsiminti sapnus.

Mokymai vyks uždaroje Facebook grupėje, kur rasite visų paskaitų įrašus.

Į mokymus įeina:

★ 10 paskaitų Facebook grupėje ĮRAŠAI;
★ 3 paskaitų su Rita Baniene ĮRAŠAI;
★ Specialios, praktikoms skirtos audio meditacijos;
★ Bendravimas saugioje uždaroje Facebook grupėje, bendraminčių ratas.

Rekomendacijos dalyviams:

 Mokymų metu nevartoti alkoholio ir kitų svaigalų;

 Nevartoti kofeino produktų;

 Jeigu įmanoma, mokymų metu atsiriboti nuo intensyvaus bendravimo, socialinės medijos bei kitų informacijos priemonių;

 Vengti sunkaus, riebaus, gyvūninio maisto, saldumynų. Idealiausiai tinka augalinio maisto dieta.

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis