Internetinės programos LAISVĖS DVASIA

I, II, III ir IV dalių ĮRAŠAI

Ši programa skirta padėti tau išsilaisvinti ir gyventi laisvėje nuo kitų sugalvotų taisyklių, nuo nuomonių ir lūkesčių, nuo reikalavimų kaip būtinai reikia. Pamiršk visą tai, tu esi savo vedlys ir šioje programoje mes žingsnis po žingsnį žadinsime tavo vidinį vedlį.

Tikėtina, jau supratai, kad tai visiškai kitokio pobūdžio mokymai nei įprasti seminarai, paskaitos, kursai ar pan. Ši programa tai esencija, kurią mes patiriame savyje, kai darome šioje programoje esančias praktikas.

Ši programa man padėjo įgalinti save kai man to labiausiai reikėjo ir, žinau, kad ji padės įgalinti ir tave, bet kada, kada tau to reikės. Ji veda kiekvieną į netikėtus, unikalius nuotykius ir pokyčius. Tai yra daugiausiai atsiliepimų sulaukusi programa! Be to programos bendruomenė yra gyva, pastoviame bendravime, vyksta net nemokami susitikimai, tad palaikymas yra visada šalia, net klausant įrašus.

Tad ko dar lauki? Jeigu turi drąsos gyvenimui pasakyti TAIP labai tave kviečiu kartu su šia programa patirti visą savęs įgalinimą, didžiulius nuotykius ir visus pokyčius, kurie atsiveria su dalyvavimu joje.

APIE KĄ KIEKVIENA DALIS

Pirmoji dalis - plėšrieji paukščiai

Į gebėjimą būti visiškoje laisvėje savyje, savo viduje, mintyse ir jausmuose mus ves paukščiai ir jų dvasia.

Viso šio kurso metu bendrausime su paukščiais ir mokysimės iš jų apie Laisvės Dvasią. Jie yra tikrieji šio kurso vedliai, o aš padėsiu su jais susijungti ir puoselėti šią sąjungą ateityje.

Ši dalis skirta padėti jums grįžti į tikrą ryšį su gamta ir išmokti naudoti šį ryšį savęs gydymui ir pažinimui.

🦅 Patirsi tikrąjį vidinės laisvės skonį;

🦅 Pilnai transformuosi ryšį su savimi;

🦅 Atsiversi platesnei savęs ir savo galios perspektyvai;

🦅 Viskas, ko kada nors troškai, taps lengvai apčiuopiama;

🦅 Tapsi žvalesnis/-ė, energingesnis/-ė ir puikiai jaučiantis/-i savo kūną, jo poreikius;

🦅 Išlaisvinsi viduje glūdintį stiprų norą gyventi taip, kaip nori TU;

🦅 Pajusi, kaip skiriasi realybė, kuomet viduje įsivyrauja ramybė.

Antroji dalis - vilkai

Vilkas simbolizuoja ištikimybę, šeimą ir draugystę, komandinį darbą, apsaugą, laukiškumą, instinktus, žaismingumą ir kitus kilnius bruožus. 

Šioje programos dalyje daugiau gilinsimės į tai, kaip mus veikia aplinkinės energijos, socialinė aplinka. Kaip aplink save sukurti palankią socialinę aplinką, kaip harmonizuoti toksiškus santykius su artimaisiais, kurie buvo ir bus mūsų gyvenime. Kaip paleisti tuos, kuriuos nors ir labai mylime, tačiau jie mus be galo skaudina ir smukdo žemyn.

Vilkai atneša ryšį su tikrąją sielos šeima ir kaip tikri miško sanitarai, padeda pravalyti nereikalingas energijas iš savo aplinkos, tam, kad galėtumėte pilnai išlaisvinti visą savyje glūdintį potencialą ir pilnai jį atskleisti.

🐺 Stiprinsi ryšį su savimi ir gamta;

🐺 Gilinsiesi į palaikančios socialinės aplinkos kūrimą;

🐺 Harmonizuosi toksiškus santykius su artimaisiais;

🐺 Gebėsi išsilaisvinti iš aplinkos ateinančių energijų;

🐺 Patirsi tikrąjį vidinės laisvės skonį;

🐺 Pilnai transformuosi ryšį su savimi.

Trečioji dalis - elniai ir laumžirgiai

Elnias mus veda patirti ryto žvaigdžių šnaresį savo veikloje. Kad ir ką veikiame, tai gali mums atnešti visišką pasitenkinimą ir džiaugsmą. Net jeigu užsiimame namų buitimi tai gali tai virsti gyvenimo švente. 

Laumžirgio energija padės atsiverti pokyčiui savo viduje, kai visos gyvenimo sritys keisis kosminiu greičiu, nes tiesiog daugiau nebegalėsi gyventi apgaulėje ir mele sau. 

Ši dalis ne vien apie veiklą, tai apie bendrą patyrimą, kuris keisis negrįžtamai, kai pradėsi gyventi išvien su savo sielos vedimu. 

🦌 Atsiversi dar didesniam pokyčiui savo gyvenime;
🦌 Stiprinsi gebėjimą interpretuoti visatos ženklus ir įvairias sinchronizacijas;
🦌 Išmoksi drąsiai sekti sielos didžiausiu įkvėpimu;
🦌 Atsiversi savo tikrosios sielos veiklos pažinimui.

Ketvirtoji dalis - tigras ir auksiniai drugeliai

Tigras padės mums susijungti su vidine galia esančia mumyse. Ji padės mums įgalinti save visiškame pasitikėjime savimi.
Auksiniai drugeliai padės pereiti stiprų transformacinį periodą transformuojant esminius įsitikinimus apie gausą. Kiekvienas individualiai praleis jame reikiamą laiką auksinio drugelio kokone, tol, kol SIELA bus pilnai pasiruošusi išskleisti sparnus naujos realybės patyrime.
 
🦋 Susijungsi su savo vidine galia;
🦋 Įgalinsi pasitikėjimą savimi; 
🦋 Pereisi stiprų transfomacinį periodą, transformuojant esminius įsitikinimus apie gausą;
🦋 Pilnai pasiruoši išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Kiekviena programos dalis truks vieną mėnesį, tačiau jūs kiekvienas asmeniškai nuspręsite, kiek su ja užtruksite

Įrašai išliks neribotą laiką, tad klausytis susitikimų, meditacijų, aktyvacijų galėsite tiek kiek norisi. Kiekvienoje dalyje jūsų laukia 7 online paskaitos, 4 unikalios meditacijos – aktyvacijos, gyva palaikanti bendruomenė uždarose Facebook grupėse.

Ar galima prisijungti ne nuo pirmos dalies?

❂ Norint dalyvauti šioje programoje yra tam tikros sąlygos, kurių privalomai turės laikytis visi programos dalyviai:

Programoje nelaukiami žmonės, kurie vartoja narkotikus, ypatingai marihuana, taip pat stiprius alkoholinius gėrimus. Kadangi vesdama programą energetiškai susijungiu su visais dalyviais, nenoriu į savo erdvę įsileisti substancijų paveiktų energijų. Taigi, norėdami prisijungti prie programos turite nuspręsti nebevartoti žalingų medžiagų.

Esu labai dėkinga už tai, kad gerbiate mano energiją ir į programą ateinate su švara.

Jau turi pirmąsias dalis?

Tiems, kas jau turi dvi pirmas dalis, likusios dvi dalys už 333 Eur

Jeigu trūksta tik paskutinės ketvirtos dalies, ją galite įsigyti už 222 Eur

Jeigu turite tik pirmąją dalį, likusias tris galite įsigyti už 444 Eur

Programą vedu aš, Ninah Sol

Su žmonėmis dirbu jau apie 8 metus. Turiu labai daug patirties vedant žmones per dvasinę, savęs pažinimo kelionę. Esu pravedusi virš 1000 asmeninių sesijų, daugybę internetinių kursų, kuriuose yra sudalyvavę tūkstančiai žmonių. Daugelis iš jų dabar patys yra tapę vedliais ir sėkmingai padeda kitiems žmonėms pažinti save.

Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.

Programų dalyvių atsiliepimai:

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Junkis jau dabar ir stebėk, kaip vien prisijungimas prie šios programos jau dabar keičia tavo gyvenimą! Pakviesk sau artimus žmones dalyvauti kartu. 

Jeigu pokyčio nepastebėsi, grąžinsiu tau tavo investiciją.* 

Nėra ko prarasti! ♥

Informacijai

*Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis  išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Internetinė programa Laisvės Dvasia I – II – III – IV dalys

555,00 

Programa LAISVĖS DVASIA skirta padėti jums išlaisvinti save. I-oje dalyje yra susijungimas su paukščių sąmone – oro elementą, kur gilinsime, kaip pasitelkus savo mąstymą – keisti savo realybę. II-oje dalyje vyksta susijungimas su vilkais. Gilinsimės į savo santykį su aplinka ir kaip harmonizuoti santykius ir tvarkytis su išorės energijomis. Tai prabudimo kelionė link tikrojo aš. III-oje dalyje dar labiau atsiversime savo laisvei, kad veikla, kuria užsiėmi, neštų džiaugsmą, o gal kaip tik atrasi savo širdies veiklą. IV-oji dalis bus stipriausia iš visų prieš tai vykusių dalių. Joje susijungus su tigru ir auksiniais drugeliais pilnai pasiruošime išskleisti savo sielos sparnus naujos realybės patyrimui.

Jūsų laukia:
* 29 paskaitų įrašų su Ninah Sol
* 16 specialių meditacijų
* Prisijungimas prie stipriai saugančios ir globojančios energijos, kurią palaikys Ninah Sol

Nori mokėti dalimis? Dėl šio atsiskaitymo susisiek su mumis soul.pearl.official@gmail.com ir mes padėsime Tau.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com

° Programai klausytis būtina turėti Facebook paskyrą. Priėjimas prie programos veikia tol, kol Facebook veikia. Jeigu vyksta nesklandumai su Facebook’u – mes neatsakome už priėjimą prie programos turinio.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis