NAUJŲJŲ METŲ VIZIJA IR TIKSLAI

ALCHEMINĖ LABARATORIJA

Ninah-Sol-ir-Rėjus-Naujųjų-cover3 (3)

Aiškiai suformuluotos intencijos gali būti kaip žemėlapis mūsų protui, be kurio mūsų protas veikia automatiškai ir nežino, kur mus vesti. Būtent tam ir skirta ši alcheminė labaratorija, kad išlaisvintumėte savo galias ir išnaudotumėte savo sąmonės galią kuriant savo realybę, bei sudarant aiškų planą Jūsų protui. Panaikinsime visus blokus mentaliniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyje, kurie gali trukdyti manifestacijoms įvykti. Tvirtu žingsniu žengsime į naujuosius metus atsisveikinę su senu, Jus netenkinančiu gyvenimu.

SEMINARŲ RINKINYS​

White Blue Minimalist Sky & Clouds Motivation Facebook Post (5)

Seminarai skirti moterims, kurios nori suprasti, kuriame santykyje jos šiuo metu yra. Kurios nori paleisti buvusius partnerių prisirišimus iš seksualinės energijos. Kurioms svarbu išsivalyti save nuo nereikalingų energijų, transformuoti emocijas ir išleisti savo kūrybinę galią. Toms – kurios ieško atsakymų į harmoningą santykių receptą. Kaip atskirti dieviškus partnerius nuo karminių? Kaip išeiti iš toksinių santykių ir kaip pritraukti dievišką partnerį? 

Internetinė programa
"KEIČIU MĄSTYMĄ - KEIČIU GYVENIMĄ"

WhatsApp Image 2023-10-20 at 15.25.35_ff9b80e5

Ši programa skirti pradedantiesiems ir visiems, kas nori praplėsti savo žinias apie sąmoningumą, minčių galią ir manifestaciją. Bei praktiškai išbandyti įvarius sąmoningumo įrankius ir metodus kasdieniniame gyvenime. Tai 9 susitikimų įrašai, apimantis intensyvų vieną mėnesį darbo su savimi. Įrašus gali klausyti jums patogiu metu tiek kartų, kiek norisi iš bet kurios pasaulio vietos. Gausite priėjimą prie Soul Pearl contribee platformos, kurioje rasite ne tik programos meditacijas, bet jau daug kitų meditacijų.

Internetinės programos
"Laisvės Dvasia"I - IV dalių įrašai

Ši programa skirta padėti tau išsilaisvinti ir gyventi laisvėje nuo kitų sugalvotų taisyklių, nuo nuomonių ir lūkesčių, nuo reikalavimų kaip būtinai reikia. Pamiršk visą tai, tu esi savo vedlys ir šioje programoje mes žingsnis po žingsnį žadinsime tavo vidinį vedlį. 

Pirkinių krepšelis