ALCHEMINĖS LABORATORIJOS PROGRAMOS ĮRAŠAI

NUOLAIDA!

Dabar yra metas nebeignoruoti savo turimų galių, kurias galime išlaisvinti susijungus su viską kuriančia visatos sąmone, o tinkamai jas panaudoti savo norimos realybės aktyvacijai!

Kviečiame Jus į begalo turiningą Naujųjų metų alcheminę laboratoriją, kurioje mes padėsime Jums įgalinti save ir būti savo gyvenimo kūrėju!

Tik iki birželio 21 dienos programos įrašus galite įsigyti TIK UŽ 111,11 Eur VIETOJE 999 Eur!

SEMINARŲ RINKINYS​

White Blue Minimalist Sky & Clouds Motivation Facebook Post (5)

Seminarai skirti moterims, kurios nori suprasti, kuriame santykyje jos šiuo metu yra. Kurios nori paleisti buvusius partnerių prisirišimus iš seksualinės energijos. Kurioms svarbu išsivalyti save nuo nereikalingų energijų, transformuoti emocijas ir išleisti savo kūrybinę galią. Toms – kurios ieško atsakymų į harmoningą santykių receptą. Kaip atskirti dieviškus partnerius nuo karminių? Kaip išeiti iš toksinių santykių ir kaip pritraukti dievišką partnerį? 

Internetinė programa
"KEIČIU MĄSTYMĄ - KEIČIU GYVENIMĄ"

WhatsApp Image 2023-10-20 at 15.25.35_ff9b80e5

Ši programa skirti pradedantiesiems ir visiems, kas nori praplėsti savo žinias apie sąmoningumą, minčių galią ir manifestaciją. Bei praktiškai išbandyti įvarius sąmoningumo įrankius ir metodus kasdieniniame gyvenime. Tai 9 susitikimų įrašai, apimantis intensyvų vieną mėnesį darbo su savimi. Įrašus gali klausyti jums patogiu metu tiek kartų, kiek norisi iš bet kurios pasaulio vietos. Gausite priėjimą prie Soul Pearl contribee platformos, kurioje rasite ne tik programos meditacijas, bet jau daug kitų meditacijų.

Internetinės programos
"TRANSERFINGAS"

Šiuo metu Lietuvoje nėra kur įsigyti V. Zeland knygų, todėl šis kursas yra ypatingai aktualus ir tiems, kurie nėra susipažinę su transerfingu ir tiems, kurie yra skaitę jo knygas, tačiau pilnai neintegravo visų, šios likimo valdymo sistemos principų į savo gyvenimą. Kurse Ieva pasidalino savo asmenine patirtimi ir pagrindiniais momentais, kurie yra patys svarbiausi taikant Vadim Zeland teorinę medžiagą savo realybėje.

Internetinės programos
"Laisvės Dvasia"I - IV dalių įrašai

Ši programa skirta padėti tau išsilaisvinti ir gyventi laisvėje nuo kitų sugalvotų taisyklių, nuo nuomonių ir lūkesčių, nuo reikalavimų kaip būtinai reikia. Pamiršk visą tai, tu esi savo vedlys ir šioje programoje mes žingsnis po žingsnį žadinsime tavo vidinį vedlį. 

Pirkinių krepšelis