12.12 Portalas

Šiandien 12.12 portalas. 12:12 įvyks pilna sichnchonizacija. Šiame portale veikia trejetukų energija, o tai reiškia visų trijų kūnų – fizinio, mentalinio/emocinio ir dvasinio apjungimą.

Ši diena gali atnešti labai aiškius atsakymus, kurių ilgai ieškojote. Taip pat gali parodyti pagrindinius blokus, kurie trukdė jums pasiekti visišką realizaciją. Gali būti, kad jie bus aiškiai suvokti ir tai padės jums dėti dar tvirtesnį žingsnį į Naujuosius metus, naują realybę, jeigu tokiai atsiversite. Tik nuo jūsų priklauso ar jau esate pasiruošę paleisti tai, kas jus ribojo.

Žinokite, kad visada atsakymas yra meilė. Ir jeigu esate dileminėje situacijoje, paklauskite savęs, o ką darytų meilė? Meilė yra viską apimanti jėga už visų proto iliuzijų ir ego žaidimų. Visų pirma meilė sau, tuomet kitiems ir pasauliui. Žodį meile, taip pat galime pakeisti pilnatve. Ką daryčiau, jeigu veikčiau iš pilnatvės, ne iš trūkumo? Ne iš baimės?

Jeigu viduje jaučiate sunkias emocijas, pasipriešinimą, tai galbūt priešinatės būtent meilei? Galbūt priešinatės tai pilnatvei ir laisvei, kuri gali ateiti su ja?

Aš tuo metu dalyvausiu ajavaskos ceremonijoje Brazilijoje su labai nuostabia vietos šamane – Andrea. Su ajavaska ją supažindino jos močiutė. Ji su augalų medicina dirba jau 17 metų, pati save pagydė iš dalinio paralyžiaus ir depresijos, taip augalai ją pakvietė būti šamane ir vesti ceremonijas kitiems. Brazilijos ceremonijos tradicijos labai stipriai skiriasi nuo Peru. Man patinka, kad čia viskas labai šviesiai, be jokios mistikos skraistės. Mes jau su ja turėjome kelias Tetha Healing sesijas ir vieną trumpą dieninę ajavaskos ceremoniją. Man labai patinka kaip dirba ši vedlė, palikdama galią dalyvių rankose, kad jie patys prisiimtų atsakomybę gydyti save, o ne permestų ją šamanui. Ji tik palaiko erdvę, atveria duris savęs pažinimui ir gydymui, o didžiausią darbą turime atlikti mes patys. Aš manau, tai labai įgalinanti pozicija, padedanti kiekvienam dalyviui auginti pasitikėjimą savimi ir savo vidiniu gyduoliu, kuris yra kiekviename iš mūsų.

Po ceremonijos dalyviai dalinasi savo potyriais, ji labai atvirai ir noriai komentuoja visų patirtis, paaiškindama tam tikrus aspektus, į ką reikia atkreipti dėmesį. Labiau patyrę dalyviai, dalinasi rekomendacijomis su kitais. Labai geras jausmas, kai visi kartu esame atsakingi už erdvės palaikymą ceremonijos metu.

Šioje ceremonijoje, kurioje aš dabar esu dalyvauja psichologijos mokslų daktaras ir moteris iš Kanados, kuri tyrinėja medicinos galimybes. Kai rašau ši post’ą dar nepažįstu šių žmonių, manau daugiau pasidalinsiu, kai susipažinsiu. Labai smagu, kad mokslo atstovai yra atviri gamtos gydančioms galioms 🙏🌿 🌿

Siunčiu jums labai daug šilumos ir meilės iš Brazilijos 💚🌿✨

Tik jumyse yra visa galia daryti pokytį ir pradėti naują patyrimą pilnatvėje ir meilėje.

Su meile,

Ieva Launage 💚

 

Pirkinių krepšelis