Vebinaras "SAVIVERTĖ"

Paklauskite savęs: kaip atrodytų jūsų gyvenimas, jei kiekviename žingsnyje rinktumėtes tik tai, kas geriausia jums?

Savivertė yra stipriai susijusi su sąmoningu savęs priėmimu ir savęs supratimu. Ji negrindžiama išoriniais pasiekimais ar aplinkybėmis, atvirkščiai, ji siejama su vidiniu ir giluminiu savęs priėmimu.

Tai būsena, kai žmogus jaučiasi vertas visko, kas geriausia, tačiau ši būsena gali būti blokuojama keliomis destruktyviomis energijomis. Kokiomis? Viskas apie tai ir dar daugiau vebinare “SAVIVERTĖ”!

Nuo ko priklauso mūsų savivertė?

Savivertė, iš esmės, valdo visus mūsų gyvenimo aspektus.

Kiekvieno žmogaus savivertei įtaką daro daugelis veiksnių. Vienas iš jų yra vaikystės patirtys. Tai apima tėvų, mokytojų, draugų ir kitų svarbių asmenų požiūrį, jų lūkesčius, pagyrimus, kritiką ir palaikymą. Skirtingi įsitikinimai gali įsirašyti jau net ir mamos gimdoje. Kaip tai įvyksta? Kaip iš to išsilaisvinti?

Socialinė aplinka taip pat yra svarbus veiksnys. Jei žmogus aplinkoje yra priimamas ir vertinamas, jis jaučiasi svarbus ir vertingas, tačiau jei žmogus yra kiek kitoks, gali būti, kad jis gaus daug kritikos, kad “Tu blogas, Tu ne toks, koks turėtum būti”. Vėl gi, įsirašo nevertumo ir KALTĖS jausmas. Kaip tai paveikia mūsų realybę?

Savivertė yra mūsų pačių nuomonė apie save. Kaltę gali sukelti pačio žmogaus įsitikinimai, užspaustos emocijos ir t.t. Pavyzdžiui, iširę santykiai, nepavykęs projektas, artimųjų netekimas… Ką tuo atveju daryti? Kaip išsilaisvinti iš kaltės? Kokia yra pagrindinė savivertės susigrąžinimo praktika?

Kam reikalinga savivertė?

Atkreipkite dėmesį į savo gyvenimo kokybę – kokie žmonės jus supa, kokie jūsų siekiai ir pasiekimai. Visa tai yra tiesiogiai susiję su jūsų saviverte: kaip jūs leidžiate sau gyventi, ko jūsų nuomone esate verti – tą ir turite.

Jei jaučiatės neverti harmoningų santykių, kuriuose esate vertinami, palaikomi, mylimi ir gerbiami – tokių santykių greičiausiai neturite.

Jei jaučiate, kad dėl norimos gausos turite “lieti prakaitą” kiekvieną dieną vien tam, kad uždirbtumėte tik ant pragyvenimo – greičiausiai taip ir gyvenate dabar. 

Jūsų dabartinė gyvenimo situacija atspindi jūsų savivertę, tad jei bent kiek jaučiate, kad norite kažko daugiau – pradėkite nuo savivertės.

Įrankis savivertei sustiprinti

Savivertės stiprinimas yra nuolatinis procesas, kurį galima skatinti per savęs pažinimą bei asmeninį tobulėjimą.

Todėl, Ninah Sol įrašė labai vertingą vebinarą pavadinimu “SAVIVERTĖ”, kuriame:

💫 Sužinosite pagrindinius dalykus, kurie iki šiol jums žemina savivertę. 

💫 Atrasime savivertę žeminančius įsitikinimus VIDUJE ir juos pakeisime;

💫 Skirtingų situacijų įžvalgos;

💫 Įrankiai, kurie gali padėti pakelti savivertę ir pereiti į tą realybę, kurioje vertinate save ir esate vertinami kitų.;

💫 Susikursime STIPRIĄ teigiamą ir nepajudinamą nuomonę apie save.

Kur rasti vebinarą?

Vebinarą rasite Soul Pearl Contribee meditacijų platformoje. 

Tik 33eur/mėn. (plius platformos mokestis 3,45eur) ir jūs turėsite prieigą prie viso šio neįkainojamo turinio (net virš 40 vertingų įrašų) ir labai galingų įrankių!  Kaip viena prenumeratorė sakė: “Tai yra vienintelė prenumerata, kurią realiai naudoju beveik kas dieną! Tiesiog atsidarau programėlę ir atsitiktinai pasirenku meditaciją ar įrašą. Visuomet gaunu tai, ko tą dieną labiausiai reikia.” Prenumerata yra nuolat pildoma naujomis meditacijomis ir įrašais. Tai tikrai be galo vertinga investicija į save!

Be to, visi prenumeratoriai turi galimybę dalyvauti ir nemokamuose renginiuose, kuriuose kartu su Ninah Sol atlikinėjamos įvairios praktikos (kvėpavimo sesijos, kakavos ceremonijos ir t.t.)!

Visi prenumeratoriai nuo šiol gali vienas kitą pasiekti bendrame TELEGRAM pokalbių kambaryje, kur kiekvienas gali dalintis savo potyriais, pastebėjimais, komentarais. Taip pat, Ninah Sol ten kelia naudingus pranešimus, priminimus, tam, kad padėti visiems dar geriau palaikyti sąmoningumą savo gyvenime.

* Jeigu kartais nuspręsite, kad nebenorite daugiau tęsti prenumeratos, bet kada galite ją sustabdyti.

Vebinarą išklausę žmonės sako:
0 +
Net virš 185 patenkintų prenumeratorių! Prisijunk ir tapk vienu iš jų!

Informacijai

*Informuojame, kad suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. 

SVARBU!

*Nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija – jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis