Aš renkuosi LAISVĘ!

Geriau 1000 metų gyvenimo, ar viena palaimos akimirka? Kas svarbiau, gyvenimo kiekybė ar kokybė? ✨


Galime daugybę metų gyventi saugiai, tvarkingai, teisingai ir taip ir nepatirti tikro gyvenimo. Kartais tas saugumas, tvarkingumas ir teisingumas viduje yra jau taip seniai atsibodęs, kad siela šaukte šaukia kažko tikro ir prasmingo. Kai kurie girdi šį šauksmą, kai kurie sėkmingai jį ignoruoja jau ne vienerius metus. Po to keliauja pas gydytojus ir prašo paaiškinti kodėl kyla vienokios ar kitokios sveikatos problemos.


Gyvenime patiriamą stresą malšina svaigalais ir įsivaizduoja, kad viskas su tuo yra gerai. Daugelis bijo pažvelgti tiesiai į akis. Bijo pripažinti kokie iš tikrųjų nelaimingi jie yra ir klausimas ar kada nors gyvenime yra pažinę kas yra ta tikroji laimė?


Meile vadina seksu, pilnatve vadina šeimą, kurioje seniai tos pilnatvės nėra, sėkme vadina karjerą, kurioje jokio pasitenkinimo nepatiria. Tačiau viskas labai saugu ir teisinga. Ir tai vadina gyvenimu.Tačiau tikras gyvenimas yra tikrai ne toks. Tikras gyvenimas pilnas netikėtumų, stebuklų, magijos! Tikras gyvenimas alsuoja, pulsuoja gyvybe kiekviename žingsnyje ir nuobudulio jame tikrai nėra. Tikras gyvenimas pilnas laisvės būti savimi ir daryti tai kas labiausiai įkvepia. Tikras gyvenimas pilnas aistringos meilės, tikros pilnatvės ryšyje su artimaisiais. Tikras gyvenimas yra apimtas palaimos dieviškoje egzistencijoje✨

Tačiau tikras gyvenimas reikalauja drąsos, labai daug drąsos! Ne kiekvienas išdrįsta gyventi laisvėje nuo steriotipinių įsivaizdavimų apie gyvenimą. Ne kiekvienas išdrįsta nepaklusti visuomenės sukurtoms taisyklėms. Ne kiekvienas išdrįsta susitikti su tiesa savyje. Ne kiekvienas išdrįsta rinktis tai, ko iš tikrųjų nori. Ne kiekvienas išdrįsta rinktis nežinomybę, vietoj saugaus komforto.

Toliau žaisi saugiau? Ar nori pabandyti kitaip?

Jau šį sekmadienį kviečiu tave prisijungti į kitokį žaidimą —> https://ievalaunage.com/laisves-dvasia/ 

Naujausia mano programa Laisvės Dvasia skirta visiems, kurie renkasi laisvę 🦅🪶✨💚

Pirkinių krepšelis