PAVASARIO LYGIADIENIS

KAKAVOS CEREMONIJA SU SĄMONINGO KVĖPAVIMO SESIJA

Atėjo metas vėl susitikti gyvai!

Kviečiu tave į nuostabią šventę sau – ceremoninį kakavos gėrimo ritualą ir vidinio atgimimo patyrimą per sąmoningo kvėpavimo sesiją.

Kakavos gėrimo ritualas ir sąmoningo kvėpavimo sesija – tai privilegija skirti labai kokybiško laiko sau, susijungiant su širdimi ir išgirstant tikruosius atsakymus esančius sieloje.

Ritualinė kakava visai kitokia nei įprasta. Visų pirma, ji ruošiama ne iš kakavos miltelių, o iš pilnos kakavos masės, kurioje yra pilna sudėtis. Ritualinis kakavos gėrimas dažnai būna gan kartus, geriamas lėtai su aiškia intencija. Nuo senovės, ritualinės kakavos ceremonijos buvo plačiai praktikuojamos Majų ir Actekų civilizacijose. Kakava buvo vadinta Dievų gėrimu, taip pat asocijuojama su gausa, nes kakavos pupelė buvo naudojama kaip pinigai.

Kakava, kaip ir visi augalai, turi savo dvasią. Tai moteriškos energijos dvasia. Ji padeda gydyti širdį, atsiverti meilei, savęs ir kitų priėmimui. Kakava veikia labai švelniai ir subtiliai. Sujungus kartu su kitomis praktikomis, tokiomis kaip meditacija, kvėpavimo technikos, judėsio terapija – patiriamas labai stiprus ir išlaisvinantis pojūtis.

RENGINIO PROGRAMA

✧ 13:00 Intencijų ratas (atvyk su aiškia intenciją ką nori savyje, ar savo gyvenime transformuoti, sustiprinti ar aktyvuoti)

✧ 14:00 Kakavos pagerbimo ritualas, ceremonijos atidarymas

✧ 14:30 Meditacija

✧ 15:00 Kvėpavimo praktika

✧ 16:00 Integracija, pasidalinimų ratas

✧ 16:30 Ceremonijos uždarymas.

✧ 17:00 Pabaiga.

REKOMENDACIJOS PRIEŠ SUSITIKIMĄ:

♡ Tą pačią dieną negerti kavos;

♡ 3val. prieš renginį nevalgyti!; 

♡ Ryte rekomenduojami lengvi augaliniai pusryčiai;

Savaite prieš renginį nevartoti alkoholio, narkotinių medžiagų, vartoti kuo mažiau gyvūninės kilmės produktų ir cheminio cukraus.

RENGINĮ VES:

NINAH SOL (IEVA LAUNAGĖ)

Ką pasakoja tai jau patyrę dalyviai?
Akimirkos iš buvusių renginių:

Jeigu širdis sako TAIP! Neleisk protui užgožti šio vedimo abejonėmis. Tai tikrai be galo vertinga proga skirti laiko sau ir visiškai perkurti savo energiją, kad toliau galėtum kurti savo gyvenimą iš visiškos pilnatvės ir meilės.

Būtinai turėk aiškią intenciją, dėl ko atvyksti. Ką savyje, savo gyvenime nori transformuoti ar sustiprinti?

KUR? KADA?

✧ Renginio data: Kovo 23d. ✧ 

✧ Renginio vieta: Studija OM, Vilnius ✧

✧ Renginio pradžia: 13:00 val. (Prašau nevėluoti, geriau atvykti 10 min. anksčiau) ✧

✧ Renginio pabaiga: 17:00 val. ✧

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!  

✧ Energetiniai mainai: 122 EUR ✧

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA EL. PAŠTU: soul.pearl.official@gmail.com

REGISTRACIJA EL. PAŠTU

Informacijai

*Informuojame, kad programoje suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų.

SVARBU!

Į šią programą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į programą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis