!!!DĖMESIO!!!

Jeigu nori perkurti savo būvį, savo energiją, gauti vedimą iš savo dvasinių vedlių, protėvių, išėjusių artimųjų, pamatyti ko nori tavo siela, tavo širdis ir pajusti, kad mumyse yra ta tikroji gyvenimo prigimtis, kuri sako aš esu GYVAS ir AŠ NORIU GYVENTI GYVENIMĄ!

Šis trijų dienų praktikų ciklas padės jums keliauti į gylesnį savęs pažinimą, gydymą ir išlaisvinimą. Pagal jūsų išsakytas intencijas sukursiu specialią energetiką kiekvieno dalyvio problemų sprendimui ir išsilaisvinimui iš to, kas šiuo metu labiausiai riboja.

Prieš ir po kvėpavimų sesijų atvirai dalinsimės savo jausmais ir išgyvenimais. O sekmadienį užbaigsime galinga, Kakavos ceremonija, kurios metu keliausime į dar stipresnį savęs įgalinimą ir išlaisvinimą per tantrinį kvėpavimą ir kitas praktikas.

Visuomet sesijų metu atidžiai stebiu visų dalyvių procesus ir jų energetikoje judančias energijas, taigi papildomai dirbu su kiekvienu pagal tai, ko reikia kiekvienam dalyviui.

🧿 Daugiau nei 10 valandų praktikų.
🧿 Iki 10 dalyvių maža grupė.
🧿 Asmeninis mano dėmesys kiekvienam dalyviui.

Linkiu kurti savo realybę taip kaip norite JŪS!★

Dalyvių atsiliepimai po sesijų:
“Per šį kvėpavimą patyriau skrydį. Su paukščiais danguje, o ant žemės su įvairiausiais gyvūnais. Sutikau savo protėvius. Viskam jutau didžiulę meilę. Taip pat ir sau. Ačiū Ieva.”
“Pradžioje tirpo rankos, pirštai, veidas, pilvo apačia. Turėjau daug jausmų savyje. Jaučiuosi atsakius į sau svarbius klausimus. Dabar taip viskas aišku, kai atėjo šis aiškumas jaučiau, kaip pačios byrėjo ašaros. Išsinešu didelę ramybę ir lengvumą. Pasikroviau teigiamos energijos. Atėjau atvira širdimi ir jaučiu, kad tai, ko man labiausiai reikėjo, atėjo pas mane. Labai ačiū.”
“Aš per kvėpavimą patekau į įvairiausių spalvų paletę, kur buvo taip nuostabu, taip gražu. Prieš kvėpavimą buvau stiprioje įtampoje, dabar jaučiuosi lengva it pūkelis. Tokia ramybė, toks gėris, tokia lengvuma. Ačiū tau, Ieva..”
“Verkiau ir paleidau skausmą. Pajutau, kaip valausi. Žinau, kad šis skausmas visuomet čia, bet taip pat gavau įrankius, kaip jį paleisti. Ačiū Ieva, už šį kvėpavimą, ačiū už leidimą verkti, už šį atsipalaidavimą. Kuomet verkiame, tada per ašaras išeina ir užsispaudusios energijos. Ši ventiliacija visiems yra būtina.”
“Mano patirtis išvis kosmosas, nes paėmus apskritai jaučiau tarsi tokius perėjimus ir išgyvenimus. Buvo perėjimas, išgyvenimas, perėjimas, išgyvenimas ir gal tokie 4-5 tokie sluoksniai jautėsi. Labai jautėsi pirmasis, kada jis tarsi pramušė, oras tapo nebe oru. Pati esencija buvo kitokia, pradėjo viskas banguoti. Viskas labai įdomiai, sunku paaiškinti žodžiais. Tie išgyvenimai tarp tų perėjimų buvo labai įdomūs, nes nebuvo tai susiję su šiuo gyvenimu. Mačiau vaizdus: rūmus, spalvas visokias, tokių net nebūna. Nemačiau savęs, bet tikrai ten buvau aš, mačiau savo akimis vaivorykštes persmelkta iš kažkur tai. Vienu momentu jaučiau fizinį prisilietimą, bet tikrai tikrai. Net prasimerkiau, galvojau, kad kažką užkabinau, ar kad Ieva priėjo, bet pasirodo ten nieko nebuvo. Taip pat jaučiau įvairių fizinių pojūčių, tirpimą. Dar tiesa, šiandieną man skaudėjo ryte galvą ir atėjus į sesiją, kas labai keista, nes galvos man niekada neskauda, tai kvėpavimo metu visa tai praėjo. Kūnas visiškai šaltas tapo, toks ledinis.”
“Pirmą kartą tokioje sesijoje. Vaizdai - jūra, kalnai, miškas, dangus…. Aš negaliu pasakyti, kad visiškai buvau ‘’atsijungusi’’ , nes jaučiau kad kvėpavau. Poto nugara labai skaudėjo ir šiai emocijos po sesijos tada išėjo mano vaikas, vyras ir rate stovėdami keisti jausmai ėjo, pradėjau verkti.”

Gyvi dalyvių pasidalinimai po sesijų Vilniuje:

Labai rekomenduoju dalyvauti visose trijuose užsiėmimuose iš karto, tai tarsi savaitgalio retreat’as jūsų mieste. Kiekvieną dieną dirbsime su skirtingomis energijomis, todėl tai bus nuoseklus transformacijos ir išsilaisvinimo procesas, kiekvieną dieną su naujomis dovanomis!★

Dalyvaujant visose užsiėmimuose iš karto, kaina 250€.
Galima dalyvauti ir atskirai, tik vienoje dienoje, tačiau pirmenybę registracijoje teiksime tiems, kurie dalyvaus visame savaitgalyje.
Vieno užsiėmimo kaina – 100€.

 

Iki susitikimo!

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis