Vasaros saulėgrįžos stovykla - Birželio 19-25 d.

Vasaros saulėgrįža – tai ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metas. Pagrindinis saulėgrįžos tikslas – užtikrinti augalų augimą bei klestėjimą, apsaugoti derlių nuo stichinių nelaimių, dvasių, raganų. Nors dabar saulėgrįža yra švenčiama naktį iš birželio 21 d. į 22-ąją, tradiciškai ilgiausia dienos šventė būdavo pradedama švęsti sparčiai ėmus ilgėti dienoms, t. y. maždaug gegužės mėnesio pabaigoje. Simonas Daukantas rašo, kad Rasos šventė buvo švenčiama keturiolika dienų. 

PeruTai yra pats stebuklingiausias metas, kai vanduo tampa gyvas ir mums atsiveria galimybė prieti prie mistiškos visatos informacijos, perkrauti visas savo struktūras ir atsiverti naujoms galimybėms gyvenime. 

Žolynai saulėgrįžos metu metu turi daugiausia jėgos, vaistažolės – gydomųjų savybių. Tai pilnaties, brandos metas, maksimali gyvybinių jėgų sankaupa, palankiausia naujos gyvybės pradėjimui bei naujai gyvenimo pradžiai. Medicina tomis dienomis veikia dar stipriau ir efektyviau.

Ryškus reiškinys vykstantis kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje – Stounhendže. Žmonės čia renkasi vasaros ir žiemos saulėgrįžos metu, kad pamatytų esminius saulės judėjimo pokyčius ir atliktų ypatingus ritualus bei ceremonijas, susijusias su metų laikų pasikeitimu, saule ir dangumi

Taip pat dar vienas išskirtinis reiškinys , kuris vyksta kiekvienais metais birželio 21 d. Peru – Machu Picchu. Inkų laikais vasaros saulėgrįža buvo žinoma kaip Inti Raymi arba Saulės šventė. Machu Picchu auštant, kai pirmoji saulės šviesa pakyla virš tolimų kalnų, ji šviečia tiesiai pro vieną iš dviejų Saulės šventyklos langų ir apšviečia apeiginį akmenį viduje – Intihuatana, dar žinoma kaip „The Hitching Post of the Sun“. Būtent šis nuostabus akmuo yra tikslus saulėgrįžos – bei kitų dangaus įvykių rodiklis.

Šia nuostabia VASAROS SAULĖGRĮŽOS proga, kviečiame į intensyviai gydančią ir transformuojančią stovyklą - MYLINČIOJE ERDVĖJE.

STOVYKLOS VEDLĖS

Ieva Launagė

Patyrusi kelionių organizatorė ir sąmoningumo vedlė, jau daugiau kaip 7 metus organizuoja labai unikalias patyrimines sąmoningumo stovyklas visame pasaulyje. Ievos mokymus yra praėję jau tūkstančiai žmonių, kurie taip pat pakeitė savo gyvenimus, daugelis jų įgyvendino savo svajones.

Neseniai įvyko vienas labai stiprus pokytis mano gyvenime – nusprendžiau žengti į šamanizmo pasaulį ir mokytis augalų išminties. Šiam keliui mane pašaukė mano siela, atrodo visą gyvenimą ruošusi mane būtent šiam kvietimui. Dabar su didžiausia drąsa aš šį kvietimą priimu. 

Mano šviesos skleidimas į pasaulį dar labiau suintensyvėjo su dar stipresnių ir galingesnių įrankių pagalba. Mano mokymai tampa keliu į visišką išsilaisvinimą, gausą, sveikatą, harmoniją ir pilnatvę su dievišku palaiminimu ir stipria apsauga atkeliaujančia iš Amazonės širdies. 

Džiaugiuosi, kad aplink mane susibūrė nuostabių žmonių komanda, kuri man padeda įgyvendinti visus mano projektus. Tad dirbame tam, kad suteiktume profesionaliausias dvasinio augimo paslaugas tiems, kurie sieka savo aukščiausio potencialo atskleidimo. Tik prisiminę tai, kas esame iš tikrųjų, galime pradėti gyventi laisvėje.

Su manimi į stovyklą vyksta tokie nuostabūs vedliai kaip:

Julija Važnevičienė – sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja, sertifikuota Lila žaidimo vedlė, be studijų ir praktinių žinių turinti nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją!

Aušrinė Šadauskaitė – sertifikuota masažo specialistė, jau virš 10 metų dirbanti su žmonėmis ir padedanti jiems atsisukti į giliausias savo sielos kerteles.

Simonas Margis (Marga Sąmonė) – garso masažo specialistas. Simono grojimo tikslas – sužadinti sąmoningą tokių garsų įsiklausymą ir vesti protą į nežinomas ir neaprėpiamas garso įvairovės kuriamas erdves, kurios sužadintų sąmonės augimą ir brendimą.

Silvija Šimulytė – pirtininkė, švelni ir tyra siela vedanti ypatingas ritualines pirtis, kurios išvalo kūną, protą, sielą ir įkvepia visiškai naujiems gyvenimo etapams.

Stovykloje dirbsime su išsilaisvinimu nuo vidinių apribojimų, blokų, užspaustų emocijų.

Būkite pasiruošę pasiekti stiprią vidinę transformaciją, kuri tikrai pakeis jūsų patyrimą šioje realybėje!

Stovykloje jūsų laukia:

✦Lila žaidimas

✦Aktyvuojančios galingos meditacijos

✦Autentiško judesio praktika

✦Garso terapijos sesija

✦Individualūs tailandietiško masažo seansai

✦Giliai gydanti švento tabako ceremonija

✦ Mėlynojo lotoso arbatos gėrimo ritualas

✦ Sąmoningo sapnavimo praktika

✦ Aura-Soma praktika

✦Ritualinė pirtis

✦ Iškilminga ir magiška kakavos ceremonija stovyklos uždarymui!

Stovykla - Mylinčioje erdvėje Dubingiuose

Jūsų lauks apgyvendinimas nuostabioje vietoje – Mylinčioje erdvėje. Apsupta gamtos ir miško ramybės su priėjimu prie tyro ežero, švari erdvė praktikoms. 

Stovyklos dalyviai gyvens vienoje bendroje patalpoje, miegojimas atskirose viengulėse lovose. Rekomenduojame turėti ausų kimštukus dėl komfortabilaus poilsio, kad neblaškytų kiti dalyviai! 

Stovykloje dalyviams bus specialiai gaminamas augalinis maistas, ruoštas nuostabaus virtuvės šefo
Roko. 

Stovyklos programa

Birželio 19 d.

17:00 Atvykimas, įsikūrimas
19:00 Vakarienė
20:00 Susipažinimo ir intencijų ratas
21:30 Vakaro meditacija
22:00 Poilsis

Birželio 20 d. 

8:00 Joga
9:00 Pusryčiai
11:00 Atsipalaidavimo praktikos
13:00 Offering’as Mamai Žemei, Vandeniui, Orui ir Ugniai
14:00 Gydanti gamtos medicinos ceremonija
21:00 Lengvi užkandžiai
22:00 Ceremonijos uždarymas esant geram orui prie laužo

Birželio 21 d.

8:00 Joga
10:00 Pusryčiai

14:00 Pietūs
16:30 Atpalaiduojanti praktika su Ieva
19:00 Vakarienė
20:30 Pasidalinimai ir vakaro meditacija
22:00 Poilsis

Birželio 22 d.

8:00 Joga
10:00 Pusryčiai
11:00 Lilos žaidimas
14:00 Pietūs
16:00 Lilos žaidimas
18:00 Vakarienė
20:00 Ritualinė pirtis (Silvija)
24:00 Ritualinės maudynės

Birželio 23 d. 

9:00 Joga
11:00 Pusryčiai

14:00 Pietūs
16:00 Garso terapija (Marga sąmonė, Simonas Margis)
19:00 Vakarienė
20:30 Pasidalinimai ir vakaro meditacija
22:00 Poilsis

Birželio 24 d. 

8:00 Joga
10:00 Kakavos ceremonija su tantriniu kvėpavimu (Ieva)
13:00 Stovyklos uždarymas
14:00 Pietūs
15:00 Išvykimas

Dalyvių atsiliepimai po stovyklos:

Kaip manote kiek galėtų kainuoti tokia ypatingai turtinga stovykla su giliai gyvenimą keičiančiomis patirtimis ir tiek daug nuostabių vedlių? Kur dėl mažo dalyvių skaičiaus gausite išskirtinį dėmesį ir priežiūrą? Ši stovykla prilygsta mėnesio laiko kelionei į tolimus kraštus su išskirtinėmis praktikomis. Galbūt 3’000 EUR? Ne, ir tai būtų nepakankama suma įvertinti to, ką jūs gausite šioje stovykloje.

Dalyvavimo informacija

Ši investicija yra verta žymiai daugiau, tačiau mes suteikiame jums galimybe dalyvauti šioje stovykloje tik už 1’500 eur – VISKAS ĮSKAIČIUOTA.

Tačiau jeigu rezervuosite vietą iki gegužės 16 d. jums galios nuolaida ir stovykla kainuos tik 1’200 EUR! 

Registracija patvirtinama padarius 200 EUR negrąžinamo avanso pervedimą.

Dėl likusių mokėjimų informuosime el. paštu.

Registracija patvirtinama tik pervedus avansą! 

Dėl stovyklos kreiptis el. paštu: [email protected]

Jeigu šiuo metu neturite tokios sumos kelionei, mes padarėme Lietuvoje esančių kreditorių apžvalgą ir galėsim jums pateikti susistemintą informaciją, kurioje galėsite atsirinkti jums labiausiai tinkamą kompaniją kreditui šiai stovyklai.

Stovyklos dalyviai gyvens vienoje bendroje patalpoje, miegojimas atskirose viengulėse lovose. Rekomenduojame turėti ausų kimštukus dėl komfortabilaus poilsio, kad neblaškytų kiti dalyviai! 

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]

Pirkinių krepšelis