Vasaros saulėgrįžos stovykla - Birželio 19-25 d.

Norime jus pakviesti į be galo stebuklingą, intensyviai gydančią ir transformuojančią saulėgrįžos stovyklą “Mylinčioje erdvėje”, kuri iš esmės pakeis jūsų gyvenimą, pasaulio suvokimą ir kas jūs iš tikrųjų esate.

Saulėgrįža ir vasaros lygiadienis yra pats stebuklingiausias metas gamtoje, kuomet atsiveria galimybė prieiti prie mistiškos visatos informacijos, perkrauti visas savo struktūras ir atsiverti naujoms galimybėms gyvenime. Šį laiką išnaudosime įvairioms praktikoms atlikti, dar giliau pažinti save, susijungti su savo aukščiausiu potencialu ir  dieviška prigimtimi. Šios stovyklos metu pajusite kas iš tikrųjų slepiasi po ypatingai stipriomis gamtos stichijomis ir dar giliau atsiversite visiškam išsilaisvinimui nuo vidinių apribojimų, blokų, užspaustų emocijų. 

Tai labai intensyvi, stipriai gydanti ir transformuojanti stovykla. Būkite pasiruošę pasiekti stiprią vidinę transformaciją, kuri tikrai pakeis jūsų patyrimą šioje realybėje!

Ryškus reiškinys vykstantis kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje – Stounhendže. Žmonės čia renkasi vasaros ir žiemos saulėgrįžos metu, kad pamatytų esminius saulės judėjimo pokyčius ir atliktų ypatingus ritualus bei ceremonijas, susijusias su metų laikų pasikeitimu, saule ir dangumi.

Taip pat dar vienas išskirtinis reiškinys , kuris vyksta kiekvienais metais birželio 21 d. Peru – Machu Picchu. Inkų laikais vasaros saulėgrįža buvo žinoma kaip Inti Raymi arba Saulės šventė. Machu Picchu auštant, kai pirmoji saulės šviesa pakyla virš tolimų kalnų, ji šviečia tiesiai pro vieną iš dviejų Saulės šventyklos langų ir apšviečia apeiginį akmenį viduje – Intihuatana, dar žinoma kaip „The Hitching Post of the Sun“. Būtent šis nuostabus akmuo yra tikslus saulėgrįžos – bei kitų dangaus įvykių rodiklis.

Kiekvienam atlikus praktiką ar ritualą saulėgrįžos metu įvyksta stiprus senų energijų paleidimas, manifestuojant galime pritraukti daug greičiau norimus dalykus bei išgydyti tam tikras ligas.

Stovykloje jūsų laukia:

Offering'as Mamai Žemei, Vandeniui, Orui ir Ugniai

Reikia aprašymo

Aktyvuojančios galingos meditacijos

Reikia aprašymo

Rytai su Vinyasa Prana Flow joga ​

Rytus praktikuosime jogą. Šie užsiėmimai padės įsižeminti, subalansuoti fizinę ir emocinę savijautą ir dar giliau susijungti su savimi.

Lila žaidimas

Lila – žaidimas, vedantis intensyvaus energetinio proceso link. Žaidimas išrašytas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje, jis dar vadinamas – Dievų Žaidimas. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save. 

Garso terapijos sesija

Garso terapijos sesijos metu žmogaus kūnas harmonizuojamas iki ląstelės lygmens, atpalaiduojamos užslopintos emocijos ir įtampa, žmogus dažnai jaučiasi pailsėjęs, lyg nuo pečių nusimetęs naštą, atsikratęs negatyvių minčių… Kitaip tariant – atkuriama harmonija su savimi ir aplinka.

Autentiško judesio praktika

Pasitelksim autentiško kūno judesio dirbtuves. Per judesį mes galim sukontaktuoti su tuo, ko dar nesam išreiškę išorėje, t.y. su tuo, kas yra viduje – pasąmonėje. Dalyviai su švelnumu ir meile leisis tyrinėti savo jausmų, įsitikinimų. O tai, kas prašosi būti išlaisvinta, transformuos į šviesą, meilę ir galią kurti.

Ritualinė pirtis

Ne tik šaltąjame metų cikle pirtis traukia pasišildyti. Visada – įvairūs skirtingi žolynai naudojami pirtyje bei medžių vantos padeda prisipildyti saulės ir gyvybės energija, širdį džiuginančia žaluma. Nuo seno pirtin einama ne tik nuprausti kūną, bet apsivalyti visuose lygmenyse. Tą galią iš tiesų turi pirtis jei joje leidžiamės į sakralią savo vidinę kelionę. Šioje pirtyje, užėjus, atsisėdus, atsigulus ant plauto, laikomės tylos, tam kad pilnai pajaustume savo kūną, įsiklausytume į subtilius gamtos garsus, užuostume ne tik nosimi, bet ir siela visus mus supančius aromatus. Kiekvieną kartą pirtis vis kitokia, bet kaskart pripildanti ramybe, jog galėtume sklandžiai eiti į savus gyvenimus, savas visatas. Taigi pirtyse leisimės į sakralią pirties kelionę – per kvapus, lytėjimą, skonį, šnarančius bei skambančius garsus, giesmę ar sutartinę, tylą, kvėpavimą, miško meditacijas – maudynes. Stebėsime ir pažinsime save.

Individualūs tailandietiško masažo seansai

Tailandietiškas masažas pakelia bendrą sveikatos būklę, apsaugo nuo ligų, o joms atsiradus gali tapti gydymo priemone. Taip pat atgaivina žmogaus kūno veiksmingumą ir sureguliuoja vidaus organų veiklą. Masažas yra kaip Eliksyras, kuris gali pagerinti kraujo cirkuliaciją ir atstatyti limfos tekėjimą kūnu. Jis išskiria deguonį iš raudonųjų kraujo kūnelių ir maistingąsias medžiagas perneša į raumenų audinius. Taip pat padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Negana to, jis padeda limfinei liaukai paskirstyti hormonus po organizmą ir padeda organams veikti teisingai, kas galiausiai suteikia galimybę gyventi sveikesnį ir ilgesnį gyvenimą. Šis Eliksyras yra ir puiki priemonė siekiant sumažinti stresą. 
 

Giliai gydanti švento tabako ceremonija

Rapé, tai švento tabako ir žolelių mišinys iš Amazonės džiunglių, naudojama tabako ir žolelių pelenus specialiu aplikatoriumi pučiant į nosį. Tai ypatingai veiksmingai valo energetinį kūną, nuramina prota, atpalaiduoja fizinį kūną, padeda paleisti užspaustas emocijas, valo nuo bet kokių astralinių parazitų ar kitų neigiamų svetimų energijų, kurių per gyvenimą prisirenkame per įvairias patirtis. Tai stipri patirtis skirta visiems norintiems eiti gilyn į save ir iš stovyklos pasiimti maksimalią naudą.

Ypatinga šamaninė ceremonija

Ši ceremonija padeda išgydyti fizinį, mentalinį, emocinį ir dvasinį kūnus. Ninah Sol turi daugiau nei 7 metus patirties dirbant su įvairiomis praktikomis. Visai neseniai savo žinias gilino ypatingoje mėnesio laiko dietoje Peru pas vietos šamanus. Tai puiki galimybė visiems, kas nori patyrinėti kas yra už proto ribų ir kokias tikrasias galimybes slepiate savyje.

Iškilminga ir magiška kakavos ceremonija stovyklos uždarymui

Kakava tai nuostabi gamtos medicina padedanti atverti širdį ir grįžti į tikrą ryšį su savimi. Per šią ceremoniją darysime tantrinio kvėpavimo praktiką, kuri padės mums eiti dar giliau į save. Taip pat kursime specialą manifestaciją, kurios metu atliksime stiprią aktyvaciją mūsų naujam gyvenimui.

Tiksli stovyklos programa bus atsiųsta kiekvienam po registracijos!

STOVYKLOS VEDLĖS

Ninah Sol

Patyrusi kelionių organizatorė ir sąmoningumo vedlė, jau daugiau kaip 7 metus organizuoja labai unikalias patyrimines sąmoningumo stovyklas visame pasaulyje. Ninah Sol mokymus yra praėję jau tūkstančiai žmonių, kurie taip pat pakeitė savo gyvenimus, daugelis jų įgyvendino savo svajones.

“Mano didžiausias tikslas yra padėti žmonijai grįžti į ryšį su savimi, ryšį su gamta ir Dievu, skleisti naujo pasaulio viziją ir joje gyventi jau dabar, keičiant suvokimą apie gyvenimą ir tai, kas mes iš tikrųjų esame. Esu čia tam, kad padėti kiekvienai sielai rasti jos tikrąjį pašaukimą ir aukščiausio potencialio išsipildymą.

“Mes turime pilną prigimtinę teisę gyventi absoliučioje gausoje, klestėjime, sveikatoje, harmoningame ryšyje su savimi ir kitais, gyvūnais, gamta, dieviška sąmone. Mes esame tie, kurie pakeis šį pasaulį ir ne kitaip. Dėl to esame čia.

Kviečiu tave, miela sese ir broli, į tikro prabudimo kelionę. Aš nepasakosiu tau teorijų, o padėsiu tau viską patirti iš tikrųjų ir pagaliau patikėti savimi.” – Ninah Sol

Julija Važnevičienė

Sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedle. Be studijų ir praktinių žinių Julija turi nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją, kuri padeda jai tiksliai pritaikyti žmogui labiausiai jam/-ai tinkančią techniką bei nuvesti į jam/-ai labiausiai rūpimo klausimo atsakymą bei atsiverti laisvei.

Stovykla - Mylinčioje erdvėje Dubingiuose

Jūsų lauks apgyvendinimas nuostabioje vietoje – Mylinčioje erdvėje. Apsupta gamtos ir miško ramybės su priėjimu prie tyro ežero, švari erdvė praktikoms, nuostabi pavėsine su vaizdu į ežerą, tipio prieglobstis bei ąžuolas su ilgaamžiais akmenimis. Joje mėgausimės saulės ir vandens maudynėmis, kaitinsimės pirtyje, mėgausimės gardžiu maistu bei draugija.

Stovykloje dalyviams bus specialiai gaminamas, nuostabiai skanus ir su didele meile ruoštas, augalinis maistas, kuris ragins išjausti valgymo meditaciją, paruoštas nuostabaus virtuvės šefo Roko Grybėno. Rokas yra “Mylinčios erdvės virtuvės šefas. Jo ruoštas maistas vra įdomus, skanus ir kartu pakankamai paprastas, lengvas bei natūralus. Rokas gamina ekskliuzyvinį veganišką maistą, iš viso pasaulio virtuvių patiekalus, kurie yra įdomūs ir skanūs žmonėms, mažiau susipažinusiems su veganiškos virtuvės įvairove. Pats Rokas labai myli maistą, turi gilų ir artimą santykį su tuo, ką valgo. Maistas pasak jo, ne tik suteikia energijos mūsų kūnams, bet ir nuspalvina bei sužadina jausmus ir žinoma, jis labai įvairus, jausmiškai gilus ir skanus! Roko ruoštas maistas stovykloje mums suteiks malonių „gastronominių” patirčių, galbūt naujų perspektyvų ir svarbiausia energijos žaisti ir dirbti.

Dalyvių atsiliepimai po stovyklos:

Dalyvavimo informacija

Programos “LAISVĖS DVASIA” dalyviams stovyklos kaina 1’333 EUR – VISKAS ĮSKAIČIUOTA.
Ne programos dalyviams kaina 3’333 EUR – VISKAS ĮSKAIČIUOTA.

Registracija patvirtinama padarius 200 EUR negrąžinamo avanso pervedimą.

Dėl likusių mokėjimų informuosime el. paštu.

Registracija patvirtinama tik pervedus avansą! 

Dėl stovyklos kreiptis el. paštu: info@ievalaunage.com

Jeigu šiuo metu neturite tokios sumos kelionei, mes padarėme Lietuvoje esančių kreditorių apžvalgą ir galėsim jums pateikti susistemintą informaciją, kurioje galėsite atsirinkti jums labiausiai tinkamą kompaniją kreditui šiai stovyklai.

Stovyklos dalyviai gyvens vienoje bendroje patalpoje, miegojimas atskirose viengulėse lovose. Rekomenduojame turėti ausų kimštukus dėl komfortabilaus poilsio, kad neblaškytų kiti dalyviai!

Artėjant stovyklai dalyviai bus prijungti į uždarą grupę, kurioje bus pateikta informacija ką turėti su savimi ir kaip pasiruošti stovyklai maksimaliai vertei.
Grupėje taip pat galėsite susikooperuoti važiavimą drauge.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. info@ievalaunage.com

Pirkinių krepšelis