ATIDAROME REGISTRACIJĄ!

PAGALIAU! Esu be galo laiminga galėdama pristatyti jums mano naujausios internetinės programos pirmąją dalį – LAISVĖS DVASIĄ. Iš viso jų bus net 6!


Pirmoje dalyje labai subtiliai keliausime į ryšį su savimi, į visiškai kitokį suvokimą apie vidinę laisvę ir patirsime ją per šamaninę prizmę. Būtent dabar yra laikas nerti į tokio gylio mokymus, į save – šiuo metu Žemėje vyksta labai stiprus virsmas. Senoji ego sąmonė skaičiuoja paskutinius egzistavimo metus. Vyksta staigūs ir drąstiški pokyčiai. Taip, kaip gyvenome anksčiau, gyventi nebegalime ir tai nėra apie išorinį pokytį – tai yra apie vidinį pokytį savyje. Kuo daugiau nubudusių sielų, tuo greičiau įvyks kolektyvinė transformacija 🔥✨✨

Nuo rugsėjo 18 d. pradedame ilgai lauktą kelionę, kurioje vesiu jus į susijungimą su savo toteminiais paukščiais, kurie ir bus pagrindiniai programos vedliai. Aš padėsiu puoselėti šią sąjungą – būdama Peru energetiškai palaikysiu visus kursų dalyvius ir siųsiu daug gydančios energijos. Kurse bus specialios hipnotinės meditacijos – dalis jų padėsiančios įeiti į subtilias, gilias būsenas ir dalis padėsiančių susijungti ir bendrauti su savo toteminiu paukščiu ir gauti iš jo informaciją ir vedimą.


Daugiau apie programą skaityk čia:  https://ievalaunage.com/laisves-dvasia/


Ar jūs pasiruošę susipažinti su tikra laisve? Su tokia laisve, kuri yra už protui suvokiamų ribų? Ar atsiversite laisvei be jokių aprobojimų?

Prisijunkite jau dabar: https://ievalaunage.com/laisves-dvasia/

 
Pirkinių krepšelis