Jaunatis 2022.08.27 9:17

Šiek tiek kitokia informacija apie rytoj 9:17 (9:1+7=8) stojančią jaunatį 🌙✨🌸🌿💓


Kas jeigu leistum sau visai nieko nežinoti, nesitikėti, nelaukti? Kas jeigu čia ir dabar pasinertum į visišką tobulybę?

Va tokia bus pati stipriausia praktika šį jaunaties rytą!

Ar žinai, kad kuo labiausiai pasiduoti ir paleidi viską, to daugiau dovanų iš visatos gauni? Tad noriu tavęs paklausti, ko ten dar taip stipriai laikaisi? Ką įsivaizduoji apie savo gyvenimą, ko visiškai negalėtum iš jo paleisti? O jeigu vis dėl to išdrįstum? Jeigu vis dėl to leistum sau patikėti, kad būtent tai paleidus gali atsiverti tokia didžiulė laisvė apie kurią tu net nesvajojai?

 

Ir aš kalbu daugiausiai apie tavo įsitikinimus, kaip turi atrodyti tavo gyvenimas. Kas turi jame vykti. Nes tu juk puikiai esi viską sudėliojusi/jęs į stalčiukus ir viską labai gerai žinai. O jeigu nežinotum nieko? Jeigu leistum dieviškai būčiai tave nustebinti?

 

Tad šįkart per jaunatį nesirašykite jokių konkrečių tikslų. Įeikite į tą būseną, kuri jums yra pati saldžiausia ir plėskite ją. Tai gali padėti padaryti rytinis ceremoninės kakavos puodelis, gėlės, žvakės, smilkalų aromatas ir ši daina:

https://youtu.be/fw5Y-CDwRYE

 

Įsivaizduokite, kad jūs esate apglėbiami neįtikėtinai dosnios dieviškos meilės, kuri jums dovanoja viską apie ką jūs kada nors svajojote ir dar daugiau! Visiškai neįtikėtiną gėrį ir grožį. Ir jūs tai priimate su malonumu, pasitikėjimu ir visišku atsidavimu šiai dieviškai būčiai.

 

Štai tokia maloni aktyvacija mūsų laukia rytoj ryte! ✨💓🌙 Jūs visi esate be galo mylimi visatos. Priešintis dovanoms beprasmiška, tiesiog pasiduokite 💓 🦋 Įvyks viskas kas turi įvykti, tai neišvengiama. Pasitikėkite… Pasiduokite… Atsiverkite… Įkvėpkite… Iškvėpkite Atsipalaiduokite… Ir priimkite. Tai jau jūsų, tai jūs, niekada nebuvote atskiri 💓


Su meile,

Ieva Launagė ✨🌙

 
Pirkinių krepšelis