SOUL PEARL CONTRIBEE VIENERIŲ METŲ GIMTADIENIO ŠVENTĖ!

Gegužės 11 d. kviečiu tave į nuostabią Soul Pearl contribee vienerių metų šventę!

Visai nesvarbu ar jau seniai medituoji kartu su Soul Pearl meditacijomis ar tik dabar prisijungei – tai šventė visiems, kurie jaučia rezonansą sąmoningam realybės kūrimui, energetiniam pokyčiui savyje ir pasaulyje.

Šventė vyks labai nuostabioje erdvėje Trakuose – Gajos kupole.

Tai tarsi mini festivalis, šviesių ir sąmoningumo keliu keliaujančių žmonių susibūrimas. Nesvarbu kiek tau metu, kokia tavo lytis, koks socialinis statusas ar pažiūros, visi čia yra laukiami.

Kartu sukursime nuostabią energiją!!

PROGRAMA

11.00 Atvykimas, susipažinimas, polo santo dūmų apvalymo ritualas
12:00 Kakavos gėrimo ceremonija su Ninah Sol
12:30 Bendra meditacija su Ninah Sol
13:00 Kelionė į save per sąmoningo kvėpavimo sesiją su Ninah Sol
15:00 Pertrauka, vaišių stalas, pokalbiai, pasidalinimai
16:00 Tomos Tupikaitės paskaita "Žemės tinklo aktyvavimas ir asmeninė transformacija"
16:45 Pertrauka
17:00 Rėjaus paskaita
17:45 Pertrauka
18:00 Garso kelionė su Daumantu ir Ninah Sol
19:00 Uždarymas ir atsisveikinimas

Kakavos gėrimo ritualas ir sąmoningo kvėpavimo sesija:

Kakavos gėrimo ritualas ir sąmoningo kvėpavimo sesija – tai privilegija skirti labai kokybiško laiko sau, susijungiant su širdimi ir išgirstant tikruosius atsakymus esančius sieloje.

Ritualinė kakava visai kitokia nei įprasta. Visų pirma, ji ruošiama ne iš kakavos miltelių, o iš pilnos kakavos masės, kurioje yra pilna sudėtis. Ritualinis kakavos gėrimas dažnai būna gan kartus, geriamas lėtai su aiškia intencija. Nuo senovės, ritualinės kakavos ceremonijos buvo plačiai praktikuojamos Majų ir Actekų civilizacijose. Kakava buvo vadinta Dievų gėrimu, taip pat asocijuojama su gausa, nes kakavos pupelė buvo naudojama kaip pinigai.

Kakava, kaip ir visi augalai, turi savo dvasią. Tai moteriškos energijos dvasia. Ji padeda gydyti širdį, atsiverti meilei, savęs ir kitų priėmimui. Kakava veikia labai švelniai ir subtiliai. Sujungus kartu su kitomis praktikomis, tokiomis kaip meditacija, kvėpavimo technikos, judėsio terapija – patiriamas labai stiprus ir išlaisvinantis pojūtis.

Paskaita su Toma Tupikaitė

Patyriminė paskaita: Žemės tinklo aktyvacija ir asmeninė transformacija Toma Tupikaitė “Amžinosios piligrimystės į save” įkūrėja, vidinio jausmingumo atkūrimo terapeutė, Kundalini kūno terapijos praktikė, vidinio virsmo alchemikė, gyvenimo keliautoja. Paskaitos metu leisimės į transformuojančią kelionę gilindamiesi į Žemės energetinių tinklų paslaptis ir jų stiprų poveikį mūsų asmeninei evoliucijai. Nusikelsime į skirtingus mūsų pasaulio taškus, atsiverdami ir susijungdami su šiomis linijomis, centrais mes išnaudosime jų harmonizuojančią ir gydančią galią savo asmeninei transformacijai, pažadindami snaudžiančius savo aspektus, pasiekdami gilesnius sąmonės sluoksnius ir atverdami duris giliems vidiniams poslinkiams. Taip pat būdami jautrūs savyje, mes galime jausti ir kokios pagalbos reikia ir pačiam energetiniam tinklui. Kaip, kad Matijas de Stefano, Drunvaldo Melchizidek, kurie išgirdo kvietimą padėti atkurti žemės energetinį tinklą. Gal tu vienas iš jų? Kiekvienas žingsnis šioje kelionėje yra šventas šokis – kvietimas susilieti su gyvąja Žemės esme ir pabudinti mūsų ryšį su visa kūrinija. Prisijunkite prie mūsų šioje savęs prisiminimo ir įgalinimo kelionėje. Sujunkite savo energetinį tinklą su Žemės energetiniu tinklu bei patirkite jų nešamą transformuojančią galią.

Paskaita su Rėjumi

Rėjus – realybės variantų keitimo meistras, savo gyvenime visiškai išėjęs iš sisteminių matricinių kolektyvinės sąmonės struktūrų.

Rėjus dirba su projektais, kurie iš tikrųjų padeda pakeisti žmogaus vibracijos dažnį ir susilygiuoti su neįtikėtinais realybės variantais visose gyvenimo sferose – sveikatoje, santykiuose, veikloje, ryšyje su dieviška sąmone. “Jausdamas žmogaus būseną padedu žmogui naviguoti jo paties sąmonės ir pasąmonės struktūrose, tam, kad būtų paleisti limituojantys įsitikinimai ir atsirastų erdvės naujiems realybės patyrimo variantams. Mano aukščiausias įkvėpimas – padėti žmogui atrakinti savo paties aukščiausią potencialą.” Sako Rėjus.

Contribee gimtadienio progą, Rėjus praves paskaitą tokia tema, kuri tuo metu bus aktuali.

Graso kelionė su Daumantu

Garsų kelionė / meditacija – patirtis, kuri leis nuraminti protą ir mintis, pastebėti užlaikytas emocijas ir jas paleisti. Ramybės būseną padeda pasiekti gyvai skambantys įvairių laikotarpių ir kultūrų instrumentai: gongas, vokalas, didžeridu, šamaninis būgnas ir daugybė kitų garsų. Meditacijos metu patogiai gulime ant nugaros, užmerktomis akimis. Garsų pagalba pasineriame į kelionę po savo vidinį pasaulį, kur randame pasąmonės vaizdinius, užspaustas emocijas ar tiesiog atpalaiduojam fizinį kūną ir pasineriam į malonius pojūčius. Garsų meditacija gali būti labai naudinga žmonėms, kurie patiria įvairių emocinių išgyvenimų ar kenčia nuo psichologinių sutrikimų, taip pat siekiant pagerinti bendrą gerovę ir streso valdymą. Ši patirtis gali būti labai efektyvi ir rekomenduojama tiems, kas nori atsipalaiduoti ir pasiekti vidinę ramybę bei geriau pažinti save.

Ši šventė skrita TIK Soul Pearl contribee prenumeratoriams!

Tapus Soul Pearl contribee prenumeratoriumi, ne tik turėsi galimybę atvyktį į šią nuostabią šventę DOVANŲ, bet ir turėsi prieiga prie viso platformoje esančio turinio, kurio ten yra tikrai be galo daug! Meditacijos, vebinarai, audio įrašai! Viskas tam, kad tavo realybė būtų gražesnė.

Pasirūpink savo bilietu jau dabar ir TAPK prenumerartoriumi!!

Nori dalyvauti Contribee gimtadienio šventėje? Registruokis čia:

Informacijai

*Informuojame, kad renginyje suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. 

SVARBU!

Į šį renginį nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į renginį jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis