It’s a man’s world…

Dauguma kompanijų yra vedančios vyriška energija, kuri yra orientuota į kuo didesnį naudos gavimą, tiksliau išnaudojimą. Dažnai neatsižvelgiama į resursus, kurie yra naudojami tam, kad pasiekti kompanijos tikslus. Esmė tik augantys skaičiukai, pelnas, tai yra rezultatas. Konkurencija, didesnės rinkos dalies užėmimas, dar didesnės įplaukos. Nesibaigiančios žiurkių lenktynės.

 

Kas ir kaip yra išnaudojama, kad tą rezultatą pasiekti – nesvarbu. Orientuota į tikslą visuomenė dažnai užsimerkia į pasekmes, kurias sukelia jų verslai ar kompanijos. Tai yra visiškai ignoruojama. Svarbu gauti rezultatą.

 

Taip vyksta ir santykiuose tarp vyriškos ir moteriškos energijos. Nes tiesiog šiuo metu žemėje vyrauja tokia sąmonė. Dauguma vyrų neapkrauna savęs dėl to, kaip puoselėti moterį, priima ją kaip savaime suprantamą dalyką, pasitenkinimo objektą, galvoja kaip galėtų kuo daugiau iš jos gauti. Ypač galios vyrai, kurie žaidžia didelius žaidimus arba įsivaizduoja, kad yra labai dideli.

 

Tai manifestuojasi labai plačiai visoje mūsų realybėje. Moteriška energija yra gamta, žemės planeta. Ir kaip šiuo metu mes ją išnaudojame…

 

Tikėtis, kad vyriška energija atsibus ir pradės suvokti savo susimaišymą, daugelyje situacijų būtų gan naivu, tačiau jeigu atsibusti pradėtų moterys, pradėtų puoselėti save, išsilaisvinant iš savo menkų vaidmenų visuomenėje, būtų šiek tiek realiau.

 

Moteriškos energijos vedami verslai ir kompanijos yra visai kitokio pagrindo. Jos kuriasi iš idėjos, ką gero galėtų duoti, ką prasmingo galėtų suteikti ir tuomet apgalvoja visus būdus kaip tai padaryti ne tik nekenkiant niekam, bet ir padedant tiems, kam labiausiai reikia pagalbos. Tai naujojo pasaulio energija, kuri yra apie rūpestį vieni kitais, vietoj išnaudojimo. Tai yra apie grįžimą į balansą ir vienio sąmonę. Lygiai taip pat pasiekiant visus tikslus, tačiau tai darant harmoningai.

 

Labai tikiu visomis galingomis moterimis ir sąmoningais vyrais, kurie jau dabar keičia pasaulį ir kuria visiškai kitaip nei buvo įprastą. Mes turime keistis dabar! Laikas yra dabar!

 

Su meile,

Ieva Launagė 💚

 
Pirkinių krepšelis