JAUNATIS IR DRAKONO METAI

SPECIALUS RITUALAS SU NINAH SOL

Tarp žemės ir dangaus skrajoja būtybė, kaupianti savyje ugnies ir žaibo energiją. Iš tikrųjų Drakonas sugeba klajoti neįprastais takais. Žemasis kasdienybės pasaulis jo nedomina. Daug mieliau jis kyla aukštyn, į dangų ir ieško atsakymo į svarbesnius klausimus: kokia gi pasaulio esmė, kokia mūsų užduotis šioje žemėje?

2024 m. vasario 10 d. – Kinų Naujieji metai, Drakono metai, o taip pat ir jaunatis! Tai neabejotinai įdomus ir palankus laikotarpis, kai turime galimybę pakeisti savo gyvenimus ir siekti aukštumų! 

Drakono metai - galingos galimybės

Istorijas apie drakonus žmonės pasakoja visame pasaulyje. Kai kurie mano, kad drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Drakonas yra galios, stiprybės, sėkmės ir klestėjimo simbolis. Pagrindinis 2024 metų bruožastransformacija. Tai laikas, kai bus galima sulaužyti įprastus rėmus ir atsiverti naujus horizontus. 

Drakonas Kinų kultūroje yra laikomas vienu stipriausių ženklų. Jis simbolizuoja stiprybę, drąsą, sėkmę ir išmintį. 2024 metai pažadina tai, kas geriausia šiame ženkle – galimybę siekti didelių tikslų ir sėkmės. Tai yra metas, kai galime drąsiai eiti link savo svajonių, būti kūrybingi ir siekti aukštumų savo karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

Jaunatis - naujos galimybės

Jaunatis Kinų Naujaisiais metais yra kaip šviežios drobės lapas, kuriame galime rašyti savo norus ir troškimus. Tai laikotarpis, kai galime pradėti iš naujo, nustatyti naujus tikslus ir siekti pokyčių, apmąstyti savo gyvenimo kryptį ir pradėti veikti siekiant sėkmės ir laimės.

Šitų Naujųjų metų reikšmė ir yra atsinaujinimas: kas sena — paliekama, pasitinkama tai, kas nauja. Kinijoje, ruošdamiesi šventei, žmonės išvalo ir išpuošia namus, nusiperka naujų drabužių, priruošia valgių, kurių pavadinimai rimuojasi su žodžiais, reiškiančiais „laimė“ ir „gerovė“, grąžina skolas, išsprendžia nesutarimus. Naujųjų metų dieną visi keičiasi dovanomis, linki vieni kitiems sėkmės, dažniausiai materialinės gerovės, dovanoja raudonus vokus, į kuriuos įdeda „laimę atnešiančių“ pinigų, valgo šventinius patiekalus, leidžia fejerverkus, grožisi spalvingais drakono ir liūto šokiais arba tiesiog džiaugiasi galėdami pabūti su šeima ir draugais.

Vasario 10d. Jaunatis pasirodys 1:00 nakties, tad minėti Naujuosius Drakono metus galite vos tik pabudę (ar kada tik turėsite laiko) su ypatingu ritualu:

Kaip pasitikti šią ypatingą dieną?

Šios ypatingos dienos progą, Ninah Sol pasidalins meditacija bei atliks specialų ritualą skirtą sutelkti dėmesį į tam tikras vertybes, tikslus ar ketinimus, kurie yra svarbūs Drakono metais. Tai padės padidinti sąmoningumą ir aiškumą apie tai, ko jūs norite pasiekti. 

Video paskaita ir paaiškinimai ritualui, kurį atliksite su specialiai įrašyta audio meditacija bus patalpinta Contribee platformoje vasario 10 dienos ryte. Meditaciją bei ritualą galėsite atlikti bet kada jums patogiu metu.

SVARBU! Prisijungdami prie šio ritualo gaunate viso mėnesio prieiga prie visų platformoje esančių be galo stiprių ir efektyvių įrankių! Po mėnesio prenumeratą galėsite pratęsti arba sustabdyti.

Contribee prenumeratorių atsiliepimai

Rekomendacija prieš ritualą

Ritualo metu pasiruošti jaukią erdvę (smilkalai ir t.t) ir pasirūpinti, kad ritualo metu niekas jūsų netrugdytų.

Prieš klausant paskaitą ir meditaciją būti išgėrus ceremoninės kakavos. Galite lengvai rasti internete kur užsisakyti ir kaip pasiruošti ceremoninę kakavą.

Jeigu turite klausimų – kreipkitės el. paštu: soul.pearl.official@gmail.com

Informacijai

*Informuojame, kad suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. 

SVARBU!

*Nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija – jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis