Jaunatis Skorpione

Visi šaltiniai tvirtina – rytojaus Jaunatis Skorpione ir saulės užtemimas yra visuotinis žmonių budinimas ir jis gali pakratyti kaip niekada! Tikėtina jau daugelis tai jaučia ir labai stipriai, ypač jautresni. 🌓

 

Jau rytoj, spalio 25 d., jaunatis stoja 13:48, saulės užtemimas vyksta beveik vienu metu – 14 val. Kai įvyksta užtemimas, galime tikėtis stipraus impulso iš visatos kažką pradėti iš naujo. Tai gali reikšti, kad esame paleidžiami iš situacijų, kurios nebeatitinka mūsų aukščiausių interesų, siekiant pradėti naują pradžią.

 

Tačiau jeigu nenori matyti realybės, atsisakai žengti tvirtai žingsnį, neprisiimi atsakomybės už savo gyvenimą tave gali gerokai papurtyti. Prisiminkite, kad: „Kiekviena pradžia reiškia kažko pabaigą“.

 

Situaciją palengvina, kad saulės užtemimas yra dalinis, o ne pilnas. Tačiau tai vis vien labai stiprios energijos ir impulsas pagaliau išsigryninti savo viziją, kas tu esi, ko tu iš tiesų nori savo gyvenime.

 

Skorpiono atspalvis jaunačiai ir užtemimui sukelia emocinius sukrėtimus ir net šokiruojančius apreiškimus. Jis atveria kelią naujoms energijoms per senų modelių sudeginimą ir sunaikinimą. Ir nors su juo pokyčiai nevyksta švelniuoju būdu, tai būtent tie pokyčiai, kurių reikia mūsų galutiniam augimui ir dvasinei evoliucijai. Procesas gali būti labai nelengvas, bet būtinas.

 

Svarbu atsiminti, kad viskas, kas vyksta, yra jūsų aukščiausiam labui, net jei šiuo metu tai jaučiasi nepatogiai ar tiesiog nepakeliamai. Atsispirkite norui pabėgti nuo nepatogių jausmų ir eikite tiesiai į juos. Skorpionas moko mus turėti drąsos, kai susiduriame su savo emocijomis. Tik sąžiningai susipriešindami galime perkelti energiją, kuri mus sulaiko, į kažką, kas stumia mus į priekį.

 

Pasirinkite sau geriausią būdą, tą, kuris leis visiškai pilnai pasinerti į savo gylį. Paklauskite savęs kokia yra jūsų geriausio gyvenimo varianto vizija, kas jūs toje vizijoje esate, kokia aplinka jus supa, kokius santykiuos kuriate ir panašiai. Būkite su šiais klausimais kol gausite atsakymus, nuo kurių širdys dainuos ir viduje atlaisvės.

 


 

Jeigu vis tik minčių chaosas neleidžia nurimti labai rekomenduoju šią meditaciją, kuri jums padės nuraminti protą ir išsilaisvinti nuo susitapatinimo su jomis – https://ievalaunage.com/pro…/meditacija-proto-nuraminimui/

Taip pat tam, kad iš tiesų suvokti savo širdies troškimus, o ne juos “išgalvoti” jums gali padėti susijungimas su širdimi. Kiekvienas turime tam savo įrankius, mano rekomendacija ši meditacija – https://ievalaunage.com/…/meditacija-susijungimas-su…/

Nelinkiu šį kartą lengvumo, linkiu drąsos pagaliau pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą! ✨😇🕉 🪐

Su meile,

Ieva Launagė 💖

Pirkinių krepšelis