Daugelis žmonių skrupulingai planuoja savo gyvenimą. Jie nori žinoti, kas bus netolimoje ateityje, todėl planuoja kiekvieną savo žingsnį. Planuoti ir strateguoti yra mūsų proto darbas, tačiau tiesa tokia, kad protas nežino, kaip padaryti mus laimingais.

 

Jis žino, kaip mumis pasirūpinti, užtikrinti išlikimą, kad žiemą nesušaltume, apmokėtume visas sąskaitas, nuvyktume iš taško A, į tašką B, tačiau jeigu jam duotume užduoti – nuvesk mane į laimę, jis pasimestu. Kodėl? Juk jis toks protingas ir gali numatyti tiek daug ėjimų, sukurti tiek daug nuostabių strategijų, tačiau tokios užduoties jis įvykdyti negali. Kaip taip gali būti?

 

Nes protas neturi tokių galimybių, jis savyje neturi tokios programuotės. Jis tiesiog sukurtas ne tam. Dar blogiau, kartais dėl per didelio minčių kiekio jis gali mus suklaidinti, įkalinti ribojančiuose įsitikinimuose ir dar labiau atitolinti mus nuo laimės.

 

Širdis tuo metu tyliai ir kantriai laukia, kol kreipsimės pagalbos ir vedimo į ją. Širdis ir tik ji, gali mus nuvesti į tikrą laimę. Nepaisant to, daugelis gyvena pasikliaudami tik protu. Viską vertina logiškai ir racionaliai. Tačiau ar nepavargote nuo tokio gyvenimo?

 

GAL PASIILGOTE RYŠIO SU SAVO ŠIRDIMI? Kviečiu atlikti šią meditaciją, kuri padės pajusti kur jus veda širdis: https://ievalaunage.com/…/meditacija-susijungimas-su…/

 

 

 

Nuotrauka: Jurgita Bieliūnienė

Žaidžiu šachmatais su nepažįstamuoju Bernardinų sode 💚

Pirkinių krepšelis