Mano kelionė Peru baigėsi! 🌿🌿🌿


Baigėsi ne dėl to, kad išsigandau eiti gilyn į save. Ne dėl to, kad atgrasė laukinės džiunglių sąlygos. Ji baigėsi dėl to, kad supratau, kad viską ko man reikia, aš jau turiu savyje ir joks šamanas, man negali suteikti kažko, ko man trūksta. Joks šamanas negali manęs turėti, kaip gražaus suvenyro savo komandoje, tarnaujančio jam ir jo poreikiams.

 

Tai kas įvyko džiunglėse mane stipriai pabudino. Pabudino į mano vidinę tiesą. Net jeigu iš išorės buvau tikinama kitaip, aš sugebėjau išlikti savo tiesioje, net po stiprių įtikinėjimų žmonių, kuriais labai pasitikėjau. Sugebėjau navyguoti tarp šamano medicinos poveikio ir hipnozės, ir susivokti savyje, kai tai buvo praktiškai neįmanoma.

Didžiulės sumos pinigų iš žmonių už gydymus, seksas su moterimis, kurios atvyko gydymo ir su savo šamanėmis. Štai kokią realybę atradau nuvykusi į Peru. Buvo šokas, nesinorėjo tikėti, kaip gali taip būti, kai taip nuoširdžiai dirba jo mokiniai ir skleidžią tokį tyrumą… Kai jau tiek daug pagalbos buvau sulaukusi… Kai tiek daug pagalbos yra sulaukę mano draugai… Kažkada žiūrėjau dokumentiką apie sektą, kurioje lyderio pasekėjai buvo įtikinami, kad seksas su juo yra gydymas, nors viešai, jis apie seksą kalbėdavo lyg apie nuodėmę https://youtu.be/WGL0SguaYOU


Į džiungles vykau atsiskyrimo, ryšio su augalais, tylos, meditacijos, maldos. Siela troško gilio, atsidavimo visiškam tyrumui ir tikrumui. Per pirmąją ceremoniją, kai jau buvau stipriame gamtos medicinos poveikyje, šamano buvau pakviesta į lauką. Buvo mano gimtadienis, danguje nuostabiai švietė žvaigždės, jaučiausi labai laiminga ir apdovanota. Jis man sudainavo specialią icarą (augalų maldą), jaučiausi pakylėtai ir ypatinga. Tuomet jis mane apsikabino ir pakvietė eiti paskui jį. Kur? Į jo namą, aš būdama su stipriu augalų poveikiu sekiau paskui, nes labai pasitikėjau. Atėjus į jo namą, atsiguliau į lovą, jaučiausi atsipalaidavusi, sunkiai suvokiau kas vyksta. Neužilgo jau buvau nuoga, šamanas vis rūkė mapacho tabaką, atrodė, kad kažką valė iš mano kūno.

Tuomet neužilgo prasidėjo būčiniai ir prisilietimai prie intymių vietų. Tuo metu, mane staigiai pažadino labai galinga jėga. Nors buvau gerokai apsvaigusi, tačiau staiga man prieš akis pasirodė žmogus, su kuriuo jaučiu labai tvirtą ryšį. Jo energija atėjo labai staigiai ir galingai. Tarsi medžiojantis sakalas, staigiai besileidžiantis iš dangaus sugauti grobį, jis pasirodė man astraliniame plane. Ir aš buvau momentaliai pažadinta. Pajaučiau jo didžiulią meilę man ir apsaugą. Iškart pašokau, atsisėdau ir pradėjau verkti. Kas čia vyksta? Kur aš esu? Ką aš čia darau? Negalėjau atsitokėti, nejaugi tai iš tikrųjų vyksta??? Taip, tai vyko iš tikrųjų, tuomet šamanas pasiūlė man grįžti į ceremonijos erdvę ir paprašė pakviesti kitą merginą. Kita mergina nėjo, tuomet paprašė pakviesti kitą merginą, ji nuėjo, tačiau atsisakė su juo mylėtis (beje, ši mergina, jau mėnesį laiko gyveno stovykloje ir tai jau buvo trečias kartas, kada buvo bandoma ją įtikinti priimti “šventą” sėklą, galiausiai ji paliko stovyklą kartu su manimi). Tuomet buvo pakviesta ketvirta mergina, kuri galiausiai sutiko priimti “dovaną”.

 

Kol esi ten, labai sunku atskirti, kur tiesa. Jo mokinės merginos, labai įtaigiai įtikinėja, kad tai gydanti esencija, kuri padeda susijungti su augalais, kadangi jos pačios yra tai priėmusios ir joms tai jau padėjo daugybę kartu ir padėjo daugybę kitų moterų. Būnant ten tikrai pradedi tikėti, kad tai tiesa. Jo mokiniai visais būdais bando įtikinti, kad tai gydymas ir maestro tokiu būdu iš pasąmonės iškelia praeityje buvusias seksualines traumas ir taip jas gydo. Arba tiesiog išvalo moters kūną nuo visų prieš tai buvusių vyrų energijų, kad ji galėtų atsiverti naujiems santykiams.

 

Kaip vienas mokinys pasakė: čia niekas nevyksta per prievarta. Viskas tik su susitikimu. Ir tai tiesa, tik su susitikimu, moterys pačios įtiki, kad tai labai stebuklinga ir reikalinga jų gijimui. Mano draugė liko ten ir bandė įtikinti mane viešai nesidalinti savo patyrimu, nes tai kiekvieno individualus procesas ir jai tai labai padeda ir ji yra labai laiminga ten.

 

Labai gerai, kad aš nesu patyrusi jokių seksualinių traumų, visą savo gyvenimą aš rinkausi vyrus su kuriais mylėsiuosi, o ne jie mane, todėl šis kabliukas, kad gydo mano seksualines traumas, manęs neužkabino. Tačiau įsivaizduokite merginas, kurios yra pažeidžiamos šioje temoje, kurios jaučiasi labai nesaugiai ar joms iš tikrųjų reikia pagalbos? Jos tai priima, kaip šansą išsilaisvinti ir toliau dalyvauja ceremonijose su šiuo šamanu, patiria tą išsilaisvinimo ir saugumo jausmą, jo globą, galiausiai tampa jo mokinėmis ir visą gyvenimą jam tarnaują, darydamos “šventą” misiją visiškame tyrume ir atsidavime. Taip pat už tai dar susimoka nemažus pinigus. Nes kiekviena dietą kainuoja. Ir kai kurios jų, nors yra tame jau daug metų, vis dar gyvena skolose ir negali gyventi nepriklausomo gyvenimo. Viskas tik su maestro.

 

Štai tokia schema veikia naudojant galingus augalus Amazonės džiunglėse. Tai nereiškia, kad šis šamanas nepadeda žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Tikrai daug šeimų jos sulaukė. Tačiau šitas viliojantis jausmas, prisijungti prie šamanų gretų, sukirba daugelio tyrų žmonių širdyse. Žmonių, kurie nori savo gyvenimą atiduoti tarnystei kitiems, kurie visa savo širdimi trokšta kurti kažką prasmingo, paremto meile ir dieviškumu. To norėjau ir aš, tačiau dabar suprantu, kad mano tikslas nuvykti ten, buvo tam, kad viską išaiškinti ir ištraukti į dienos šviesą. Tai nėra laisvė, tai nėra meilė, tai nėra medicina. Tai priklausomybės santykiai, tarp mokinio ir mokinių, naudojant seksualinę energiją. Ir tai yra labai galinga ir pavojinga. Mokytojas įgauna vis daugiau galios su kiekvienu prisijungusiu nauju nariu. Energetiškai sudaro stiprius karminius saitus visam gyvenimui ir net kitiems gyvenimams.

 

Jaučiu, kad savo misiją atlikau. Šiuo metu esu Brazilijoje, be galo stipriame savęs įgalinimo, pasitikėjimo savimi ir tvirtybės jausme. Džiaugiuosi, kad sugebėjau naviguoti tarp visų kerų, kurie ten yra skleidžiami. Po tos nakties ir pokalbio su jo mokine, kuri mane įtikino, kad čia viskas gerai, atsikėliau su migla akyse. Tiesiogine to žodžiu prasme, visą dieną ant akių migla buvo. Ačiū Dievui, mano dvasiniams vedliams, mano mamos apsaugai, kuri veikia iš dvasinio pasaulio, sugebėjau pajusti savo širdį ir ką ji man sako. Tad nesusiviliokite maestro Mukan Ranko, Roger Bordales kerais. Atsisveikinant jis man pasakė: vistiek aš esu vienintelis tikras vyras tavo gyvenime. You wish my darling, You wish. Ne ant tos paukštytės užšokai. Tikiuosi neužilgo iš jo išsilaisvins ir tos tyros sielos, kurios aklai juo seka ir pradės gyventi laisvėje ir savo autentiškume.

 

Na o aš, dar mėnesį praleisiu Brazilijoje, dar labiau stiprindama pasitikėjimą savimi ir ryšį su dieviška sąmone, šįkart su labai patikimais žmonėmis ir grįšiu žymiai ankščiau nei planuota. Ne, aš nenusivyliau augalų gydančia galia ir bendrai šamanizmu. Ši patirtis tiesiog padėjo įgyti dar daugiau patirties suvokiant kokie dalykai gali vykti šamanizmo užkuliuose. Vis dėl to, tai labai galingi įrankiai. Įvaldęs šiuos įrankius, šamanas gali jais naudotis kaip tik nori. Ir tai ne pirma mano patirtis, kuomet “išrišu” netyrus kėslus turinčius šamanus ar gyduolius. Kartais man atrodo, kad iš dalies tokia mano misija. Iškelti tiesą į paviršių, jeigu kažkas nedorai naudojasi patikliais žmonėmis. Lietuvoje jau ne vieną tokį teko supakuoti ar paviešinti nešvarius jų darbelius.

 

Grįžusi savo kurso “Laisvės Dvasia” dalyvius, pakviesiu į savaitės retreat’ą su manimi, nes be galo noriu jiems atsidėkoti, už labai galingą palaikymą ir šviesą, kurią iš jų jutau. Jūsų tikėjimas manimi, man padėjo tikėti savimi. Esu be galo jums dėkinga 🙏🙏🙏

 

Na ir neužilgo vesiu trečią Laisvės dvasia programos dalį. Jeigu norite prisijungti prie jos, prieš tai turite išklausyti pirmas buvusias dalis:

 

https://ievalaunage.com/laisves-dvasia/

 

Po šios patirties suvokiau, kokia stipri galia yra kai žmonės tavimi tiki ir kaip ja galima manipuliuoti savo naudai. Tuo pačiu pajaučiau didžiulį pasidižiavimą savimi, kad aš šią galią išnaudoju, tam kad padėčiau žmonėms išsilaisvinti savyje, kurti besąlyginis klestėjimą savo gyvenime ir gyventi savo autentiškoje patirtyje. Dabar kaip niekad jaučiu begalinį įkvėpimą tęsti tai, ką darau ir parodyti kelią daugybei sielų į vidinę pilnatvę, per tiesioginį ryšį su dieviška sąmone 🙏💙✨

 

Su meile,

Ieva Launagė ❤️✨ 🌿

P.S.: Už vizualą dėkoju @see.her.vision. Jį gavau visai netikėtai, prieš rašant šį pasidalinimą. Priimiau kaip paskatinimą viešai pasidalinti šia istorija 💚

Pirkinių krepšelis