Pilnatis ir mėnulio užtemimas

Šiandien 8 d. 13:00 val. prasidėjo pilnatis, kuri dar veikia kartu, su nuo 10:02 val. įvykusiu mėnulio užtemimu. 🌕🌗

 

Kai kam galbūt jaučiasi lengvas palengvėjimas, nes pagaliau užsidarė užtemimo koridorius ir galime bent šiek tiek lengviau atsipūsti, nes spalvos kur kas šviesesnės. Galbūt mintyse daugiau gražesnių ir šviesesnių ateities scenarijų ir viduje daugiau tikėjimo, kad viskas gali pavykti✨🌿

 

Jeigu vis dar jaučiatės sunkiai, pagalvokite, kokį atgyvenusį požiūrį apie gyvenimą ar kitus žmones savyje galite paleisti? Galbūt jumyse yra jus ribojantis požiūris apie finansus ar patyrimo šiame pasaulyje galimybes? Galbūt daug kontrolės, pavydo, noro kažką savintis, patiriant trūkumo jausmą? Galbūt daug nusivylimo, praeities nuoskaudų, kaltės ar gėdos? Visa tai trukdo atsiverti naujai pradžiai. Ir kol, to savyje netransformuosite, tol šis sunkumas jus lydės.

 

Todėl labai svarbu per šią pilnatį pasidaryti stiprią vidinę detoksikaciją. Sąžiningai pažvelgti į save, į savo ego ir suvokti, kur gi aš laikausi to, kas mane tempia žemyn? Kodėl aš noriu taip galvoti? Kodėl negaliu paleisti? Kur aš noriu kaltinti kitus, dėl savo būsenų? Kur neprisiimu atsakomybės už savo gyvenimą? Koks naujas tikėjimas mane išlaisvintų? Kaip atrodytų mano realybė, jeigu gyvenčiau naujame tikėjime?

 

Pilnatis simbolizuoja išsilaisvinimą ir seno ciklo užbaigimą. Labai svarbu jausti savo širdį ir kiek iš tikrųjų ten daug meilės ir drąsos pagaliau pradėti gyventi svajonių realybėje. Širdis jau seniai laukė šio išsilaisvinimo prote, tad suteikite jai tokią dovaną per šią pilnatį.

Būtent dabar yra labai puikus metas pradėti savo gyvenime esminius pokyčius ir prisijungti prie mūsų LAISVĖS DVASIA bendruomenės, kur žmonės iš tikrųjų kuria naują savęs versiją iš esmės keisdami savo mąstymą ir požiūrį į gyvenimą 🦉 🐺🌟

Trečią dalį planuoju vesti vasario mėnesį, tad jeigu įsigysite programą iki gruodžio 1d. dar spėsite perklausyti visus įrašus ir III dalyje sudalyvauti gyvai!

Prisijungti galite čia: https://ievalaunage.com/laisves-dvasia/

Nuostabių transformacijų ir atsivėrimų svajonių realybei! ✨🌕

Pirkinių krepšelis