Pilnatis Žuvų ženkle

Rytoj 12:59 val. stoja pilnatis Žuvų ženkle! ♓️ 🌕

 

Laikas sugrįžti į savo kūną ir nebeieškoti paaiškinimo būsenai, kuri lanko per melancholišką Žuvų pilnatį. Galbūt šiuo metu atsakymų ieškojimas sukeltų tik dar daugiau sumaišties. Užuot kabinę etiketes savo savijautai ir eidami į drastiškas išvadas apie save pasitikėkite, kad šiuo metu pilnatis veikia per jus taip, kaip ir turi veikti.

 

Jaučiate aktyvesnes, atrodo be perstojo viena po kitos save peršančias mintis? Tai Merkurijaus – proto planetos – retrogrado pasekmės.

 

Šie du kosminiai reiškiniai persipindami vienas su kitu sukuria stiprią energijos bangą, kuri gali priversti mus jaustis išsibarsčiusiais, chaotiškais, viskas staiga gali tapti painu. Galime jaustis nepatenkinti savo esybe arba nežinoti, kaip elgtis toliau. Viskas gali atrodyti ne taip aišku, kaip norėtume. Jeigu būtent tuo šiuo metu gyvenate, tuomet grįžkite į savo centrą ir pažiūrėkite, kur galbūt per stipriai laikotės. Kur nepaleidžiate kažkokios įvykių eigos ir manote, kad žinote kaip iš tiesų turi būti? Kur kontroliuojate savo gyvenimą ir nepasitikite?

 

Ar galite leisti sau per šią pilnatį neiti į destrukciją? Atsisakykite bet kokių pašnekesių, kurie dar labiau keltų sumaištį viduje, atsisakykite bandymų suprasti ir įprasminti dalykus, o vietoj to pereikite į erdvę, kurioje ramiai jaučiasi jūsų širdis. Juk visą tai, kas kelia susimaišymą ir disbalansą nesate jūs. Jūs esate tyra ramybė. Tyra meilė ir pasitikėjimas.

 

Širdis neprivalo žinoti, jai nereikia apčiuopiamo atsakymo, jos vienintelis darbas yra jausti. Ir kai leidžiame šiems jausmams pasirodyti, jie gali mus išjudinti, nukreipti ir tapti mūsų vadovaujančia šviesa. Mūsų vidinis pasaulis visada pateikia mums reikalingą išmintį tobulu laiku, todėl pasitikėkite tuo ir leiskime jam būti tokiu, koks jis šiuo metu yra, giliai kvėpuokite kol Žuvų pilnaties energija yra aktyviausia (šiandien, rytoj ir dar keletas dienų į priekį).

 

Žuvų pilnatis taip pat neša energiją, kuri leis mums lengviau pasiekti savo intuiciją, aukštesnįjį aš ir dvasios vadovus. Mes visi turime galimybę susisiekti su Dvasia, mums nereikia būti „dvasingiems“ ar kiekvieną dieną užsiimti meditaciją – čia ir dabar kiekvienas iš mūsų galime šį ryšį užmegzti. Nustatykite ketinimą iš širdies ir pasitikėkite, kad esate išgirsti. Būkite atviri bet kokiems ženklams, svajonėms ar intuityviems pokalbiams.

 

Kuo atviresnis ir labiau pasitikintis būsite, tuo didesnė tikimybė, kad viskas šiuo intensyviu metu jums eis “kaip per sviestą” 🤍✨ 🦋

Nuostabios ir magiškos Pilnaties visiems!

Pirkinių krepšelis