VEBINARAS

VISATOS ŽENKLAI

Ar esi kada pastebėjęs/usi, kad kažkokia nepaaiškinama jėga tarsi komunikuoja su tavimi gyvenime ir siunčia tau ženklus?

Galbūt esi jautęs/usi, kad kažkas yra šalia tavęs kai tau būna labai sunku? Galbūt sapnuose esi turėjęs/usi kontaktą su labai malonia ir mylinčia energija, kuri pasirodė tam tikru pavidalu ir perdavė tau tam tikras žinutes?

Iš tikrųjų yra žymiai daugiau negu gali matyti mūsų fizinės akys. Ir yra žymiai daugiau negu mūsų protai gali suvokti. Savo žmogiškoje patirtyje mes įkūnijame tik dalį savo sąmonės, taip pat turime protą, kuris gerokai limituoja mūsų pačių suvokimą apie save, tačiau mes esame kur kas platesni ir didesni negu galime įsivaizduoti.

Egzistuoja mūsų aukštesnioji sąmonė, kuri padeda mums navyguoti realybėje per labai subtilią komunikacija. Taip pat šioje žemiškoje kelionėje, dvasiniame plane mus lydi mūsų dvasiniai vedliai ir toteminiai gyvūnai, kurie kantriai veda, mokina mus ir gali pasirodyti tuomet, kada labiausiai jų reikia, jeigu tik duodame jiems šansą.

Šiame vebinare aš pasidalinsiu savo asmenine patirtimi komunikuojant su aukštesniuose dažniuose esančiomis būtybėmis. Esu turėjusi labai ypatingus ir stiprius kontaktus kelis kartus, kai mano gyvenime buvo esminiai lūžiai. Tai labai įdomi ir įkvepianti istorija.

Taip pat pasidalinsiu kaip jūs galite užmegzti aiškesnę komunikaciją su savo dvasios vedliais ir kaip aiškiai atskirti ar tikrai šis kontaktas yra šviesos.

Per daugybę metų sukauptą neįkainojamą patirtį savo dvasinių tyrinėjimų kelionėje atradau ir pamačiau daugybę dalykų, kurie neaprašyti jokiose knygose.

Pasiruoškite informacijai, kuri iš esmės gali pakeisti jūsų suvokimą apie šį pasaulį ir jeigu dar buvo kažkiek stekpticizmo viduje, po vebinaro aiškiai žinosite, kad iš tikrųjų yra žymiai daugiau ir jūs jau seniai tai jautėte.

Šis vebinaras skirtas visiems, kurie nori:

* Išmokti aiškiau interpretuoti visatos jums siunčiamus ženklus;

* Daugiau pasitikėti savimi ir savo intuicija;

* Atsiverti platesniam suvokimui apie savo kaip sielos patirtį;

* Jausti daugiau lengvumo ir atsipalaidavimo gyvenime;

* Pradėti eiti savo širdies keliu;

* Susijungti su savo sielos dovanomis.

NETIKĖTOS NAUJIENOS!

Vebinaras pravestas ir kartu su Rėjumi!

Rėjus – realybės variantų keitimo meistras, savo gyvenime visiškai išėjęs iš sisteminių matricinių kolektyvinės sąmonės struktūrų.

Rėjus dirba su projektais, kurie iš tikrųjų padeda pakeisti žmogaus vibracijos dažnį ir susilygiuoti su neįtikėtinais realybės variantais visose gyvenimo sferose – sveikatoje, santykiuose, veikloje, ryšyje su dieviška sąmone. “Jausdamas žmogaus būseną padedu žmogui naviguoti jo paties sąmonės ir pasąmonės struktūrose, tam, kad būtų paleisti limituojantys įsitikinimai ir atsirastų erdvės naujiems realybės patyrimo variantams. Mano aukščiausias įkvėpimas – padėti žmogui atrakinti savo paties aukščiausią potencialą.” Sako Rėjus.

Ką kalba vebinarą išklausę žmonės:

SVARBU

Vebinaro įrašas jau patalpintas į Contribee platformą. Jo įrašą galite pažiūrėti bet kada jums tinkamu metu.

Vebinaro metu vyksta ne tik paskaita, bet ir meditacija. Trukmė ~1val.

Prieš žiūrint pasiruoškite sau ramią erdvę, užsidekite smilkalą ar žvakę.

Registracija į vebinarą - prisijungimas prie Contribee platformos

SVARBU UŽRENUMERUOTI TINKAMĄ PRANUMERATĄ:

VEBINARĄ GALITE ĮSIGYTI IR ATSKIRAI

Vebinaras – VISATOS ŽENKLAI

77,00 

Jei nesinori jungtis prie Contribee platformos, galite vebinarą įsigyti ir atskirai.

° Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan. Jeigu niekur nerandi rašyk į soul.pearl.official@gmail.com.

Informacijai

*Informuojame, kad renginyje suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. 

SVARBU!

Į šį renginį nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į renginį jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

Pirkinių krepšelis