VEBINARAS

DIEVIŠKAS MOTERIŠKUMAS

Neseniai savo storiuose dalinausi apie labai galingą praktiką – praktiką už savo vyro sėkmę. Sulaukiau daug klausimų, kaip tai daryti? Todėl nusprendžiau pravesti vebinarą ta tema, nes į ją susideda žymiai daugiau aspektų.

Visų pirma norint daryti praktiką už kažką, reikia pačioms būti pakankamai giliame ryšyje su visata ir dievišku visatos aspektu. Kai tai pilnai integruota mūsų gyvenime, tuomet mes galime naudotis šiuo ryšiu kurdamos apsaugą ar linkėdamos laimės kitiems. Tai nebūtinai gali būti jūsų vyras. Tai gali būti jūsų vaikai, tėvai ar kiti artimi žmonės. 

Kartais negalime kontroliuoti išorinių aplinkybių ir kai kuriuose situacijose esame bejėgiai ką nors pakeisti, tačiau, kai atsiremiame į savo ryšį su dieviška sąmone, galime tikėtis stebuklų. 

Pasidalinsiu savo pačios istorija iš praeities.

Mano buvęs vyras rūkė cigaretes. Man tai labai nepatiko… Ko aš tik nebandžiau, ir gražiuoju, ir negražiuoju, jau netgi su visokiais ultimatumais. Niekas nepadėjo… Tada išgirdau apie šią praktiką ir pradėjau ją daryti. Neužilgo į balkoną nusipirkome Budhos statulėlę ir ką jūs galvojate? Mano buvęs vyras metė rūkyti! Kaip jis pats pasakojo, kiekvieną kartą išėjus į balkoną, jam būdavo vis labiau gėda rūkyti priešais Budha ir jis nusprendė daugiau neberūkyti… Beabejo, kad statulėlę pirkome tikrai ne dėl šio tikslo, tačiau gavosi taip, kad pats dieviškasis aspektas pasirodė mūsų realybėje ir padėjo išspręsti problemą. 

Tai tik mažas pavyzdys, bet moters tikėjimas savo vyru ir jo energetinis palaikymas, gali labai daug. Yra netgi šventuose raštuose istorija, kur moteris kiekvieną rytą savo vyrui uždėdavo savo apmelstą gėlių girliandą. Ta girlianda suteikdavo jam tokią didelę galią, kad jis tapdavo galingesnis už Dievus. Todėl Dievai susimokė, pasivertę jos vyru ir vieną rytą priimė tą girliandą vietoj jo, kad  gautų šią galią.  

Tokiose istorijose tikrai yra racijos. Dažnai moterys net nepastebi, kad jų vyrų nesekmė slypi jų pačių nepasitikėjime arba nusivylime jais. Taip pat svarbu buvimas moteriškoje energijoje, gyvenimas tėkmėje, tai atveria moters gausos kanalus, kurie veikia ir vyrą.

Šiame vebinare aptarsiu labai daug svarbių aspektų ir garantuoju, kad po jo, į tarpusavio santykius nežiūrėsite taip kaip anksčiau. Nors vebinaras skirtas moterims, moters dienos proga, tačiau gali būti naudingas ir vyrams.

VEBINARE SUŽINOSITE:

• Kaip sustiprinti savo santykį su dieviška visatos energija;
• Kaip dar labiau pasitikėti ir atsiverti gyvenimo tėkmei;
• Kaip teisingai atlikti energetinę praktiką skirtą kito žmogaus palaikymui;
• Kokie dar įrankiai gali padėti pritraukti daugiau gausos į namus;
• Kaip palaikyti harmoningus tarpusavio santykius;
• Ir dar daugiau atsakant į jums aktualius klausimus.

SVARBU!

Vebinaras vyks zoom platformoje kovo 7 d. 19:00 val. (trukmė 2 val.).

Į jį galės jungtis visi pagrindinio Soul Pearl Contribee kanalo prenumeratoriai.

Prisijungimo nuoroda bus įkelta į contribee platformą kovo 7 d. valanda prieš vebinarą. Tie, kas prisijungs dalyvauti gyvai, galės užduoti klausimus.

Kovo 8 d. vebinaro įrašas bus įkeltas į pagrindinę prenumeratą ir jį galės pažiūrėti visi, kas negalėjo prisijungti dalyvauti gyvai. 

Kovo 24 d. vyks gyvas Soup Pearl Contribee prenumeratorių susitikimas Vilniuje! Tikslus laikas ir vieta bus paskelbti netrukus. 

Tapti Soul Pearl Contribee prenumaratoriumi labai verta! Jau daugybę žmonių pamėgo esamas meditacijas ir džiaugiasi jų stipriu efektu savo gyvenime. Nuo šiol kiekvieną mėnesį bus vedamas vis naujas vebinaras, jums aktualiomis temomis.

Prisijunk į Soul Pearl Contribee bendruomenę jau dabar! 

Informacijai

*Informuojame, kad vebinare suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Išklausius vebinarą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis.

SVARBU!

Į šį vebinarą nerekomenduojama jungtis jei turite psichiatrinių sutrikimų, tokių kaip šizofrenija, paranoidinė šizofrenija, dvipolinis sutrikimas. Jeigu jus kamuoja psichologiniai sutrikimai, tokie kaip depresija, panikos atakos, apatija, į vebinarą jungtis ypač vertinga.

Iki susitikimo! Su meile, Ninah Sol

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk “Siųsti žinutę” arba parašyk mums el.paštu soul.pearl.official@gmail.com

.
Pirkinių krepšelis